Promosyon Standı Kiralama


Klasik stand tipi olan promosyon standı, genellikle beyaz renk panolarla kurulur ve her stand için firma alınlık yazısı uygulanır. Firmamız; promosyon standı kiralama hizmetiyle fuar organizasyonunda eksiksiz olarak kurulabilecek, değişik organizasyon mekanlarında rahatlıkla hizmet sunabilecek kaliteli kiralık promosyon standı kiralamaktadır. En yaygın olarak kullanılan bu sistem tamamen alüminyum ve suntadan oluşturulmaktadır. Fuar ve kongrelerde standart stand olarak kullanılan bu standlar tasarım yönünden basittirler. Maliyetleri düşük olan promosyon standı fiyatları da bu doğrultuda daha hesaplıdır. Kiralık promosyon standı düşük fiyatıyla avantaj sağlarken promosyon standı kiralama hizmetimizle ürünlerinizi güzel olarak sergileyebilirsiniz. Ürünlerimiz plastik malzemeden üretilmiştir, bu yüzden taşıması oldukça kolaydır. Kurulum için ekstra bir aparata gerek olmaz, malzemeler birbiri içine geçirilerek birbirilerine monte edilirler. Kiralık promosyon standı yaklaşık 3 dakikada kurulur. Ürün üzerine istediğiniz kadar baskı uygulasanız da bir şey olmaz. Tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir, kolay taşıma çantası vardır. Promosyon standı kiralama ile alakalı ürün ve hizmetlerimizle için müşteri hizmetlerimizi arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gıda sektöründe iseniz promosyon standı kiralamayla müşterilerinize ürünlerinizden tattırabilirsiniz. Kiralık promosyon standı marketlerde, alışveriş merkezlerinde, halka açık alanlarda, tanıtım, teşhir ve aktivitelerde kullanılan seyyar, hafif, taşınması ve kurulumu oldukça basit standlardır. Diğer standlara göre hem daha hafif hem daha ekonomiktir. Promosyon standı fiyatları diğer stand fiyatlarına göre çok uygundur. Oval kiralık promosyon standı, kare kiralık promosyon standına göre daha çok tercih edilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Promosyon Standı


  Günümüz koşullarında belirli bir sektörde yer almak isteyen firmaların, bu konuda büyük yatırımlar ile büyük kazanç sağlamak için uyması gereken kurallar vardır. Bunların zorunlu tasarım işlerinde özel ve profesyonel yardım alması son derece önemlidir. Firmamız, şirketleriniz, firmalarınız, kurum ve kuruluşlarınızın tanıtımında ve hazırlanışında sizlere yardımcı olmaktadır. Her gün bünyesinde büyüme gösteren kiralama alanında büyük bir söz sahibi olmaya hak kazanan firmamız, promosyon standı fiyatları için sizlere yardımcı olmaktadır.

  Gelişen şirketlerinizin her türlü dekorasyon işlemleriniz de sizlere yardımcı oluyoruz. Kurmayı amaçladığınız şirket veya firmalarınız için fuar standlarınızı, mekanlarınıza uygun bir stil içerisinde dekore ettirebilirsiniz. Müşterilerinizi karşılayacağınız alanlarınızı uzman ve profesyonel ekipler ile güzelleştirebilirsiniz. Her türlü fuar stand işleriniz için özel hazırlanan hızlı ve kesin çözümler sunan hizmetler vermekteyiz. Promosyon standı fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızı arayın.

   

  Promosyon Standı Fiyatları


  Promosyon, lansman ve özel kampanyalar firmanız için çok yoğun geçen önemli dönemlerdir. Her gün büyüyen firmamız sayesinde sizlerde artık bulunduğunuz sektörde bulunan büyük  fuarlara hazırlanabilir ve bu alanlarda büyük çalışmalar yapabilirsiniz. Şık standlar ile birlikte kurulacak olan büyük tanıtım fuarlarında ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtımlarını rahatlıkla yapabileceksiniz. Ekonomik ortamlarda sizlerde artık ismi sayılır, kurumsal bir firma istiyorsanız, bu konudaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ekonomi nabzının attığı İstanbul’daki tanıtım fuarında sizin şirketinizin, kurum ve kuruluşlarınızın özel tanıtımlarını ekibimiz ile birlikte yapmaktayız. Bütçenize uygun, promosyon standı fiyatları ile profesyonel ekiplerimizden hizmet alarak bu fuarlarda sizlerde artık söz sahibi olabilir ve şirketinizin büyümesi için gereken adımları kendinize güvenerek atabilirsiniz. Promosyon standları gerek iç mekanda gerekse de dış mekanda, ürünlerinizin en güzel tanıtımının yapılmasına olanak sağlar. Ürünün şekline özel alınlık, gövde ve görsel tasarımıyla standlar mükemmel bir hale gelecektir. Ürününüzü kiraladıktan ve projelendirme yaptıktan sonra, görsel tasarımla standınızı düzenleyebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 11 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Promosyon Standı
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Promosyon Standı Kiralama”

  1. altında raf kısmı da var mı ..? ürünlerimizi oraya da depoalayabilir miyiz ..? 3 tane kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? taşıma da dahil fiyat nedir ..?

  2. avm için kiralayabilir miyiz ..? salıgünü lazım ne zaman sipariş vermeliyiz ..? bpyutu nedir . .? plastik mi .. ? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon