Porselen Tuzluk Kiralama


Firmamız, çeşitli etkinlik ve aktiviteler kapsamında ihtiyaç duyduğunuz catering malzemelerini kiralama hizmeti sunmaktadır. Bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız dahilinde, hangi ürüne ihtiyacınız varsa, istediğiniz sayıda ürünlerimiz uygun fiyatlarla kiralanır. Porselen tuzluk kiralama hizmetimiz de bu hizmetlerimizden sadece biridir. Her türlü etkinliğinize, çözüm sağlayan ekibimiz ile yanınızdayız. Sitemiz üzerinden tüm ürünlerimizi, detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünlerle alakalı, bizden teklif alabilirsiniz. Ürünlerimiz kaliteli ve sağlamdır. Beyaz tuzluk ürünlerimiz, porselendir. Ürünlerimiz sizlere hijyenik bir şekilde teslim edilir. Firmamız bünyesindeki, tüm kiralık ürünlerimiz zamanla yenilenir. Böylece, kiralama işleminde sizlere eski ürünler asla sunulmaz. Kiralama kapsamı dahilinde, dilerseniz teslimat ve de hizmet konularında da sizlere yardım edebiliriz. Ayrıntılar, sizlerin talepleri doğrultusunda belirlenir ve koşullar doğrultusunda, gerekli süreçler akışına göre işler. Her ayrıntı bizim için önemlidir. Ürünlerimizi sizlere özenle teslim ederiz. Kiraladığınız ürünlere, organizasyon dahilinde bir zarar gelirse, anlaşma detayına göre işlem uygulanır. Kaliteli kiralık porselen tuzluk, ürünlerimiz birinci sınıftır. Kaliteli, sağlam ve hijyenik ürünlerimizin kiralama bedeli de gayet uygundur.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Porselen Tuzluk


  Organizasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz, her türlü malzemeyi firmamızdan kiralayabilirsiniz. Bireysel düzenlediğiniz küçük çaplı davetler, ya da daha büyük bir organizasyon için, ne gerekiyorsa, hepsi elimizde mevcuttur. Her türlü catering malzemelerini, firmamızdan temin edebilirsiniz. Kaliteli ürünlerimiz uygun fiyatlarla sizlere kiralanır. Kısa süreliğine ihtiyaç duyuyor ve ürünleri depolama konusunda sorun yaşıyorsanız, kiralık ürünler sizler için daha uygun olacaktır. Fakat, ilgili ürünlerimizi satın da alabilirsiniz. Her iki durumda da sizlere özel tekliflerimizle, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Piyasada alanında öncü firma olduğumuzdan, güvenle ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Kiralık ürünlerimizle alakalı, hiçbir sorun yaşamamanız için gerekli koşullar sağlanmıştır. Ürünlerimizin kalitesine güveniyor ve sizlere birinci sınıf bir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Kiralık porselen tuzluk ürünlerimiz masalarınıza şıklık katacaktır. Kalitesi ve sağlamlığı ile tercih etmekten çekinmeyeceksiniz. Kiralama sürecine dilerseniz, teslimat ve diğer hizmetlerimiz de dahil edilecektir. Firmamız kapsamında aldığınız hizmetlerin hepsi ekonomik ve bütçenize uygundur. Porselen tuzluk fiyatları, satın alma ve kiralama işlemi için farklılık göstermektedir. Bu doğrultuda sizlere uygun koşullar hangisi ise, onu tercih edebilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Porselen Tuzluk Fiyatları


  Firmamızın prensipleri doğrultusunda, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir. Bu nedenle, porselen kiralık catering ürünlerimizin her biri kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Hizmet anlayışımız ve iş politikamız sizlere daha iyi hizmetler sunmak için tasarlanmıştır. Firmamızdan kiraladığınız, porselen tuzluk ürünlerimizin adet fiyatları piyasaya oranla gayet makuldür. Etkinlikleriniz kapsamında, ihtiyaç duyduğunuz sayıdaki tuzluğu uygun fiyat seçenekleri ile bizlerden temin edebilirsiniz. Firmamızın, kiralık porselen tuzluk fiyatları piyasaya oranla ekonomiktir. İhtiyacınız doğrultusunda, fazla alım yapacak iseniz, daha detaylı bilgi için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece, sizlere özel fiyat tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Kiralık ürünlerimizi, dilerseniz satın da alabilirsiniz. Sizler için hangisi daha uygun olacaksa, bu yönde bir tercih yapmanız daha faydalı olacaktır. Her iki durumda da sizlere, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Porselen tuzluk ürünlerimizi ve diğer ürünlerimizi sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hizmet politikamız gereği, ürünlerimizi birebir görme imkanına da sahipsiniz. Durumla alakalı bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Kiralık ürün ihtiyacınız doğrultusunda, bize iletmeniz yeterlidir. Kiralama süreciyle alakalı ve ödeme seçenekleriyle ilgili sizlere gerekli bilgi sunulacaktır. Organizasyonunuz için, kaliteli ve en uygun fiyatlarla porselen tuzluk kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 15 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Porselen Tuzluk
  Fiyat
  TRY 1,5
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 Comments

  1. esra abay
   Mayıs 27, 2019

   porselen tuzluklar yeterince sağlam mı ..? içerisine tuz koyup mu göndereceksiniz ..? ne kadar sürede treslim edersiniz ..? kırılırsa değişim olur mu ..?

  2. suat derber
   Haziran 2, 2019

   hangi markanın ürünü gelecek ..? seçebilir miyiz ..? 90 tane çıkar mı ..? beyaz dışında da renk var mı ..? ürün porselen mi seramik mi ..?

  3. hülya kaçkan
   Temmuz 6, 2019

   toplu kiralama yapabilir miyiz ..? yemek organzasyonumuz için getirir misiniz ..? 130 tane varmı, reismdeki gibi mi ürün, fiyat nedir acaba ..?

  Leave a Reply