Porselen Çorba Kasesi Kiralama


Her türlü catering servis ekipmanları konusunda hizmet vermekte olan firmamız, porselen ürünler konusunda da her zaman destek vermektedir. Firma olarak amacımız gerçekleştireceğiniz organizasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmenizdir. Organizasyonlarınız için çerez tabağı, ordövr tabağı, meyve tabağı, meze tabağı gibi ikram edeceğiniz ürünlerin içeriğine bağlı olarak porselen çorba kasesi kiralama gibi çok çeşitli alanlarda talepleriniz olabilmekte ve firmamız bu taleplerinize karşılık vermektedir. Yemekli olarak düzenlenen etkinlikler ve organizasyonlar için menü içeriğine bağlı olarak ihtiyaç duyabileceğiniz ekipmanlar aslında organizasyonunuzun olmazsa olmaz parçalarıdır. Ne kadar şık bir ortam hazırlarsanız hazırlayın, konuklara servis edeceğiniz ikramlıklar için servis ekipmanlarına mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Örneğin bir iftar yemeği için menünün en vazgeçilmez parçası çorbadır ve bu nedenledir ki porselen çorba kasesi kiralama işi organizasyonunuzun en vazgeçilmez parçasıdır. Servis ekipmanlarının görünüşü ve sunumun şıklığı, dekor ve ambiyansını doğrudan etkileyecek, aslında kullanış amacı kadar dekorunda bir parçası olan ürünlerdir. Bu nedenle son derece şık ürünler seçilmelidir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Porselen Çorba Kasesi


  Düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, açılış, toplantı, parti, mezuniyet yemeği, yılbaşı, iftar yemeği, dernek yemeği gibi etkinliğin amacı ne olursa olsun, şıklığı yakalamak açısından kullanılacak servis ekipmanlarının tamamının bir örnek olması gerekmektedir. Kiralık porselen çorba kasesi, yemek tabağı, meze tabağından, tuzluğa kadar her türlü ürünü firmamızdan temin edebilirsiniz. Kiralık catering ekipmanları denilince akla genellikle cam ve porselen ürünler gelmektedir. Servis tabakları, pasta tabakları, çorba kaseleri, salata tabakları, çerez tabakları, zeytinlikler, reçellikler, meze tabakları, bunun yanında tuzluk, karabiberlik, peçetelik, ekmeklik, kül tablası, meşrubat ve alkollü içecek için içeceğe uygun cam sunum bardakları, çay bardağı, kahve fincanı ve çatal, kaşık, bıçak gibi tüm ekipmanlar bu kategoride değerlendirilmektedir. Kiralık porselen çorba kasesi her türlü etkinlikte ihtiyaç duyulmayabilecek, ancak menü içeriğine bağlı olarak gereksinimi olabilecek bir üründür, tıpkı balık tabağı gibi. Koskoca bir organizasyonun içerisinde bir tane tabak çok ufak bir detay gibi gözükebilmektedir. Sahne ışıkları, masa süslemeleri, çiçekler, fotoğraflar, yürüyüş yolları gibi yüzlerce detay varken, altı üstü bir tabak diye düşünebilirsiniz. Ve bu noktada çok büyük hata edersiniz. Çünkü bu tabak olmadan menünüze koyduğunuz ve misafirlerinize ikram edeceğiniz şeyleri edemezsiniz.

  Kiralık Porselen Çorba Kasesi Fiyatları


  Firmamızda, yüzlerce çeşit porselen servis ekipmanı son derece uygun fiyatlarla kiralık olarak sunulmaktadır. Ürünleri satın almak, depolamak, yıkamak gibi birçok dertten sizi kurtaran bu hizmet, özellikle ürünleri daimi olarak kullanmıyorsanız sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Kiralık porselen çorba kasesi fiyatları porselen görünümlü melamin tabaklara göre bir miktar daha yüksek olmakla birlikte görsel anlamda kalitesi de bir o kadar yüksektir. Bunun yanı sıra çorba kaselerinin bir çok çeşidi, bir çok modeli, bir çok ölçüsü olması gibi bir durum söz konusu olmadığından, kiralık porselen çorba kasesi fiyatları konusunda çok fazla alternatif bulunmamaktadır. Fiyatlar diğer tüm ekipmanlar da olduğu gibi adet başına belirlenmektedir. Kalabalık restoran ya da otel mutfakları, cafeler, barlar, düğün salonları, yemekhaneler, hastaneler gibi yüzlerce mekanın hiç bitmeyen ihtiyaçları arasındaki bu ürünler daimi olarak ihtiyaç konusudur. Sürekli olarak kullanıldığı takdirde kırılma, yıkama, kurutma, saklama gibi zorluklara sebebiyet verebilmekte, sürekli kullanılmıyorlar ise gerekli anlarda eyvah nereden bulacağız paniği yaşamaya neden olmaktadırlar. İşte bu anlarda firma olarak her türlü servis ekipmanı, araç ve gereç konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Porselen Çorba Kasesi
  Fiyat
  TRY 4
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Porselen Çorba Kasesi Kiralama”

  1. ürün gerçek porselen mi ..? hangi markanın ürünü gelecek, seçebilme şansımız var mı ..? ne kadar sürede sevk edersiniz adrese..? 65 tane kiralayabilir miyiz..? fiyat nedir ..?

  2. ürünün markasını ve rengini seçebilir myiiz ..? stok nedir avaba ..? 60 tane istesek gelir mi ..? taşıma s,zden mi ..? kırılmaması için önlem alacak mnısınız ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon