Polar Şal Kiralama


Açık hava organizasyonlarında hava yaz ayları da olsa kış ayları da olsa saat ilerledikçe serinliyor. Bu ortamlarda saatin ilerleyen vakitlerinde insanlar üzerlerinde bir şey alıp ısınma ihtiyacı duyuyor. Yalnızca açık hava olan mekanlarda değil kapalı mekanlarda da insanlar üzerlerine bir şal alma ihtiyacı duyabiliyor. Kapalı alanda sigara yasağı ile pek çok kapalı mekân bahçe düzenlemesine giderek alanlarını değiştirdi. Bahçe alanlarında oturan değerli misafirleriniz üşüdüklerinde sizlerden bir şal rica edebilmekte. Polar şal kiralama ile müşterilerinizin bu arzusunu yerine getirerek onları daha mutlu ağırlamanızı amaçlıyoruz. Polar şal kiralama ile açık hava etkinliklerinizde misafirleriniz üşümeyecek bu sayede keyifli bir etkinlik gerçekleştirmeniz mümkün olabilecek. Polar şal kiralama ile misafirleriniz üşümeyecek ve keyifli sohbetlerine devam edebilecek. Siz değerli müşterilerimizin konuklarına özen gösterdiğinin farkındayız. Biz de bu farkındalığınızı destekliyor sizlere polar şal kiralama hizmeti sunarak misafirlerinizi daha da mutlu etmenizi sağlama adına çalışıyoruz. Firmamız etkinliklerinizin son derece keyifli geçmesi amacı ile sizlere hizmet vermenin onurunu yaşamakta. Polar şal kiralama ile müşterilerinizin gönlünü de ısıtmanızı amaçlamaktayız. Sizler polar şal kiralama ile misafirlerinize onlara ne kadar önem verdiğinizi gösterme fırsatını yakalayabileceksiniz. Polar şal kiralama ile açık hava mekanlarda üşümeden sohbetin tadına varmayı sağlayacaksınız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Polar Şal


  Hava sıcaklığı aniden değişebilmektedir. Özellikle günün farklı saat dilimlerinde oldukça değişim göstermekte. Yaz akşamlarının ne kadar serin olduğunu herkes bilir. Gün içinde denize girecek kadar bir sıcaklık yaşanırken akşam saatlerinde herkes üzerine ince de olsa bir şey almak ister. Siz de işletmeniz için kiralık polar şal alarak bunu sağlayabilirsiniz. Akşamları üşüyen konuklarınıza bu hizmeti sağlayarak gönüllerini fethedebilirsiniz. Yalnızca yaz aylarında değil kış aylarında da kiralık polar şal hizmeti ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Organizasyonlarınızda konuklarını düşünen bir ev sahibi olarak kiralık polar şal hizmeti alabilirsiniz. Özellikle bahçe etkinlerinizde sevindirici bir kurtarıcı olacaktır. Düzenlemiş olduğunuz davet ve kokteyllerde konuklarınız üşüdüğünde kiralık polar şal ile onların yardımına koşabilir sağlıklarını korumaya yardımcı olabilirsiniz. Üşüyerek geçen bir etkinlikten kimsenin keyif alması mümkün değildir. İnsanlar ne konuştuğuna bile odaklanamaz hale gelebilmektedir. Kiralık polar şal ile bunu önlemek siz değerli müşterilerimizin elinde. Değerli misafirlerinizin her anından keyif aldığı bir etkinlik için onların üşümemesi bu kadar basit ve ucuz. Kiralık polar şal misafirlerinizi kolayca ısıtacak onları poların yumuşacık dokusu ve kalın yapısı ile saracaktır. Bu hizmetimizden misafirlerini önemseyen organizasyon sahipleri kolayca yararlanabilmektedir.

   

  Polar Şal Fiyatları


  Kokteyl, davet veya bahçe organizasyonu düzenlediğinizde önemli olan şeylerin en başında katılımcıların mutlu olduğu keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktır. Özellikle akşam saatlerinde hava sıcaklığının düşmesi ile üşüme gerçekleşmesi oldukça muhtemeldir. Her ayrıntıyı düşünen bir ev sahibi olarak bu ayrıntıyı da es geçmek istemeyen değerli müşterilerimize hizmet vermenin onurunu yaşayan firmamız polar şal fiyatları ile sizlerin yanındadır. Polar şal fiyatları siz değerli müşterilerimizin bütçesi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. Her kesime hitap edecek bir meblağda olan polar şal fiyatları ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Polar şal fiyatları satın almanın yanında oldukça cüzi bir meblağa mal olmaktadır. Misafirlerinin memnuniyetine özen gösteren değerli müşterilerimizin yanında bulunan bir firma olarak sizlere uygun fiyatlarla bu hizmeti sunmak bizler için büyük bir onurdur. Misafirlerine önem veren kıymetli organizasyon sahiplerinin yanında olan polar şal fiyatları ile biz de sizlere önem veriyoruz. Fiyat ve adet bilgisi almak için lütfen firmamız ile iletişime geçerek en doğru bilgiyi alınız. Yalnızca kiralık polar şal ile değil birçok farklı ürün ile kiralama hizmeti vermekteyiz. Organizasyona önem veren müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktan büyük memnuniyet duyan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekte sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 18 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Polar Şal
  Fiyat
  TRY 15
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Polar Şal Kiralama”

  1. açıkhavada bir konser organize edeceğiz elinizde ne kadar var şu anda? toplu alımlarda indirim var mı? renk seçebilir miyiz?

  2. sezonluk kiralama yapabilir miyiz ..? kafe için kiralayabilir miyiz ..? 300 tane karışık renklerde gönderebilir misiniz ..? inidirim olur mu ..? ürünler temiz bir şekilde mi gönderilecek ..?

  3. istediğimiz rengi seçebilir miyiz ..? krımızı rengin stoğu nedir ..? boyutu nedir poların ..? 70 tane gönderir miisniz ..? fiyat nedir ..?

  4. kafe için sezonluk kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz..? aynı renk olabilir mi hepsi ..? 90 tane alabilr miyiz ..? kırmız renk var mı ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon