Poğaçacı Kiralama


Poğaçalar ülkemizde çok sevilen ve birçok insanın da tüketmekten keyif aldığı yiyecekler arasında yer almaktadır. Genellikle sabah kahvaltısında tüketilse de poğaça sevenler günün her saatinde bu muhteşem ürünü yemekten keyif almaktadır. Çeşitli davetlerinizde konuklarınıza böylesine güzel bir ikramlık da bulunmak ve onlar için lezzetli şeyler hazırlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sizlere sunmuş olduğumuz poğaçacı kiralama hizmetlerimizden yararlanmanız olacaktır. Bu hizmetimizden yararlandığınız da özel poğaçacı arabalarımız da hem farklı konseptli olarak sokak satıcısı havası vermekte hem de konuklarınıza taze ve sıcak poğaçalar ikram etmekteyiz. Özel davetlerde ve etkinliklerden insanları sunacağınız yemeklerin ve ikramlıkları taze ve sıcak olması son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken durumlardan biri olmaktadır. Bu konunun ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden dolayı firmamızdan kiralık poğaçacı hizmeti aldığınızda poğaçaların sıcak ve taze olması, öncelikli olarak dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu konudaki hassasiyetinizi anlayışla karşılıyor ve konuklarınıza lezzetli poğaçalar ikram edebilmek için ekstra özen gösteriyoruz. Firmamızdan bu hizmeti aldığınızda hem ikramlıkları firma olarak temin ediyor hem de dağıtımı ve servisi konusunda personelimiz tarafından sizlere yardımcı oluyoruz. Yani düzenlediğiniz herhangi bir etkinlikte, ikramlıklar konusunda sizin herhangi bir şey yapmanıza ve yorulmanıza hiç gerek olmamakta çünkü bizler tüm işi sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Poğaçacı


  Güzel bir etkinlik planlıyor ancak konuklarınıza bu etkinlikte hem lezzetli hem de farklı ne ikram edebileceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman sizlere bu konuda son derece farklı ve aynı zamanda da çok lezzetli olan bir ikramlıktan bahsedeceğiz. Poğaçacı kiralama hizmetini daha önce duydunuz mu bilmiyoruz ancak daha önce duymadıysanız mutlaka duymanız gereken ve faydalanmanız gereken bir hizmet olmaktadır. İlk etapta belki kulağa garip gelebilir ve nasıl olacağı ve bu kiralama hizmetinin neleri kapsadığını merak ediyorsanız, sizlere bu konuyu biraz açıklayabiliriz. Kiralık poğaçacı hizmeti aslında tam da adından anlaşıldığı gibi, klasik olarak bir sokak arabası kullanılarak burada bulunan poğaçaların servisini kapsamaktadır. Poğaçalar dışarıdan ancak taze şekilde temin edilmekte ve bu arabalar, poğaçaların sıcak ve taze kalmalarını sağlamaktadır. Ayrıca ikramlığın servisi esnasında hoş ve nostaljik bir havada katarak ekstra güzel bir servis seçeneği olmaktadır. Bu araçların başında görev alan personellerimiz konuklarınıza poğaça servisi yaparak, aynı zaman da ikramlıkların dağıtılması işlemini de gerçekleştirmektedir. Yani tek hizmet ile iki işlemin aynı anda yapılması sağlanmaktadır.

   

  Poğaçacı Kiralama Fiyatları


  Davetler de ve etkinlikler de ikramlık olarak tercih edebileceğiniz farklı konseptli olarak seçebileceğiniz poğaçaların temini ve servisi için faydalanabileceğiniz kiralama hizmetlerini firmamızdan rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Poğaçacı kiralama fiyatları belirlenirken alınacak olan ücret talep edilen kişi sayısı olmaktadır. Yani düzenlediğiniz davet veya etkinliğe katılacak olan konuklarınızın sayısını belirttiğiniz de sizlere buna uygun olarak hizmet vermekteyiz ve verdiğimiz hizmetin ücretini de buna uygun olarak belirlemekteyiz. Yani poğaçacı kiralama fiyatları talep edilen kişi sayına göre belirlenmektedir. Etkinlikleriniz de ve davetleriniz de tercih edebileceğiniz diğer ikramlıklara göre poğaça ikramı son derece uygun bir seçenek olmakta ve bunun yanında da aynı zamanda son derece lezzetli bir ikramlık olmaktadır. Sizler de hem bu kadar lezzetli hem de son derece uygun olan bu ikramlıkların temin edilmesi ve servis edilmesi hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bizlere günün istediğiniz saatinde ulaşabilir ve bizlerden istediğiniz tarihte istediğiniz kişi sayısına göre poğaça ikramı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Poğaçacı
  Fiyat
  TRY 4200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  2 thoughts on “Poğaçacı Kiralama”

  1. araba yere sabit mi ..? ağırlığı nedir ..? istediğimiz zaman kolaylıkla taşınabilir mi ..? ne kadar sürede adrese gönderirsiniz ..? istediğimiz poğaçaları seçebilir miyiz ..?

  2. poğaçalar sıcak servis edilir mi ..? ısıtmak için gerekli malzemeler var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz malzemeleri ..? 67 kişiye servis yapar mısınz ..? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon