Podyum Kiralama


Podyum kiralama hizmetimizle her türlü gösteriye yönelik organizasyonlarınızda yanınızdayız. Bu, konser, okul gösterileri, düğünler vb. her türlü organizasyonunuz olabilir. Podyum kiralama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde firmamız sipariş ettiğiniz podyumu adresinize kendi aracıyla getirmektedir. Kurulumu ve tekrar geri alma kısmını da üstlenen firmamız sizlere kolaylık sağlamak adına en profesyonel şekilde hizmet sağlamaktadır. Podyum kiralama hizmetimizden tüm yıl aralıksız yararlanabilirsiniz. Eğlenceli gösteriler yapmak için podyum en önemli ihtiyaçtır. Bu noktada firmamız size bu hizmeti sağlıyor. Bizi arayın ve podyum kiralayın. Podyum kiralamadan önce bize podyumun kurulacağı alanla ilgili ve nasıl bir tür etkinlik olduğuyla ilgili bilgi vermeniz ihtiyaç duyduğunuz şekilde hizmet almanızı sağlayacaktır. Bize bu ayrıntıları bildirdiğinizde sizlere sorunsuz bir podyum kiralama hizmeti verebiliriz ve etkinlik alanınıza göre podyum kurarak görsel bir düzen sağlarız. Satın almak zorunda kalmadan podyum ihtiyacınızı dilediğiniz süre boyunca firmamızdan kiralayabilirsiniz. Podyum kiralama hizmetimiz için bizi arayın. Sizlere yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle podyum kiralama hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Tüm organizasyonlarınızın ekipman ihtiyacını gideriyoruz. En özel anlarınızda en kaliteli hizmetle yükünüze ortak olmak ve podyum kiralama hizmeti vermekteyiz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Podyum


  Görsel anlamda organizasyonlarınızda bir bütün sağlamak oldukça önemli bir noktadır. Konuklarınızın gözlerine bir bütün olarak görünecek dekorasyon önemlidir. Firmamızın kiralık podyum hizmeti bu noktada sizlere istediğinizi verecektir. Kiralık podyum ihtiyacınız için firmamızın yıların getirisi olan tecrübesinden yararlanabilir, kusursuz organizasyonlara imza atabilirsiniz. Organizasyonlarınızdaki görsel bütünlüğü sağlamak adına atik ekip arkadaşlarımız özenli bir şekilde kiralık podyumu organizasyon alanınıza kuracaktır. Etkinlik bitiminde ise podyumu toparlayacak ve sizin zamanınızdan çalmadan en iyi şekilde hizmet sağlayacaklardır. Bizimle iletişime geçerek kiralık podyum ihtiyacınızı karşılamak adına talepte bulunabilirsiniz. Sizlere en iyi podyum kiralama hususunda her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Nakliyatı, kurulumu ve sonrasında toparlanmasını üstlenmekteyiz. En özel anlarınızda firma olarak yükünüze ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizi arayın ve sizde kiralık podyum hizmetimizden yararlanın. Bizden kiralık podyum hizmeti almadan karar vermeyin. Kaliteli iş tecrübemizle sizlere en iyi şekilde kiralık podyum olanağı sunuyoruz. Mükemmel görsellikteki podyumun en doğru adresindesiniz. Ekonomik fiyatlarla kiralık podyum hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. En modern ve en güncel kiralık podyum hizmetini sizler için sağlıyoruz. Tüm kiralık podyum ihtiyaçlarınızda yanınızdayız ve sizlere engin tecrübemizle en iyi kiralık podyum hizmeti vermekteyiz.

   

   

  Podyum Fiyatları


  Podyum fiyatlarımız diğer kiralama firmalarının fiyatlarına oranla bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlardır. Firmamız podyum fiyatlandırmamızı her bütçeye uyacak şekilde belirlemektedir. Podyum fiyatlarımız nakliyatı yapacağımız adresinizin uzaklığına ve kullanım sürenize göre değişebilir. Bizi arayıp tüm taleplerinizi belirttikten sonra bizden en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Depolarımızda özenle muhafaza ettiğimiz ekipmanlarımızla adresinize gelerek uygun fiyatlarla ihtiyaç duyduğunuz podyumun kurulumunu yapıyoruz. Gösteri yapmaya yönelik tüm organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz podyuma firmamızın kiralama hizmeti sayesinde satın alma maliyetine gerek kalmadan sahip olabilirsiniz. Piknik, konser, okul gösterileri, vb her türlü organizasyonlarınızda podyum kurmak niyetindeyseniz en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti firmamız sizin için sağlıyor. En ekonomik fiyat teklifi alabileceğiniz adrestesiniz. Podyum fiyat bilgimiz için tüm yıl aralıksız hizmet sağlayan firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Görsel anlamda en güzel podyum kurma hizmetini firmamız vermektedir. Modern zamanın bir getirisi olarak istediğiniz podyumu istediğiniz yere taşıyabilme imkanınız vardır. Bu noktada firmamız sizlerin podyum ihtiyaçlarınızı dilediğiniz adrese uygun podyum fiyatları ile getirmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 35 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Podyum
  Fiyat
  TRY 2500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Podyum Kiralama”

  1. konser sahnesi için uygun mu ..? ne kadar bpyutu ..? kurulum ve taşıma da sizden mi ..? 3 saatlik kiralama olur mu ..? kaça olur toplamda ..?

  2. podyum ne kadar yüksek ..? nereye kadar sevkiyatınız var ..? basamaklar da olacak mı ..? her şey dahil fiyat nedir ..? 4 saatlik kiralama olur mu ..?

  3. podyum kaç metre ..? sabit mi yoksa biz seçebilir miyiz metresini..? ne kadar sürede teslim edersimiz ..? kurulum ve taşıma sizden mi ..? her şey dahil fiyat nedir ..?

  4. Selam, birkaç güne kadar dönerci dükkanımızın açılışı olacak. Açılışta müşterileri dükkâna çekmek için animasyon ekibi gelecek. Aynı anda mahallede müzik yayını da yapmak istiyorum. Daha doğrusu müzik setim var ama kolonum yok. Kolon kiralama ile dışarıya da müzik yayını yapmak istiyorum. Firmanızdan kolon kiralamam mümkün müdür? Detaylı bilgi verebilir misiniz? 

   1. Kirala360 Destek

    Öncelikle yeni iş yeriniz hayırlı olsun. Kolon kiralama hizmetimiz mevcuttur. Kiralamayı yapacağınız gün ve saati bildirdiğinizde ekibimiz ihtiyacınız olan malzemeleri adresine getirip kuruyor. Sağlıklı bir ses kalitesi aldıktan sonra malzemeyi size bırakıyor. Açılış bittikten sonra da gelip malzemeyi toplayıp götürüyorlar. Kolon kiralama fiyatlarımızı formda belirttiğiniz mail adresine yönlendiriyorum. İyi Çalışmalar.

  5. Bir piknik organize ediyoruz, kolonlara ihtiyacımız var. İstanbul kolon kiralama yazınca Google’da sizi buldum. Animasyon gösterili yarışmalarımız olacak. Bunun için heryere kolonlar döşenmesi gerekiyor. Bol çiçek konseptli bir tasarımımız var. Doğal taşlar, yapay çiçekler, yapay şelaler olacak. Kolonlarımızın da bu doğal ortama uyum sağlaması gerekiyor. Rattan şerit wisteria yapay çiçeklerle süslense nasıl olur sizce?

   1. Kirala360 Destek

    Pikniğiniz için kolonlarımızı rattan şerit wisteria yapay çiçeklerle istediğiniz gibi süsleriz. Süslü kolonlarımız, doğal ortamınızın görüntüsünü bozmayacak hatta pikniğiniz için çok şık dekoratif ürünler olacaktır. Kolonların yerleşimini de buna göre düzenleriz, göze batmayacak ve gözü yormayacak şekilde kolonlarınız yerleştirilecektir. Yarışmacıları da engellemeden, konuklarınızın yollarına engel olmadan en uygun yerlere yerleştirilecektir. 

  6. Emircan Güleryüz

   Evde kına gecesi yapacağız ama bunun için en önemli eksikliklerden biri olan bangır bangır çalan hoparlörlere ihtiyacımız var. Bu konu ile ilgili çok fazla bilgimiz yok sizden bize yardımcı olmanızı ve konu ile ilgili önerileriniz ile bizi aydınlatmanızı rica edecektik. Setinizde kaç tane hoparlör var, fiyatları neler, ne kadar süreliğine kiralayabiliyoruz gibi?

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, bu tip organizasyonlarda yıllardır yer almış olduğumuzdan dolayı size istediğiniz gibi bir ses sistemi kurabileceğimize güveniyoruz. Kiralık kolon konusunda oldukça fazla tecrübeye sahibiz. Size istediğiniz bilgilerin ve kolon boyutları adetleri ve fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir listenin bulunduğu bir mail gönderiyoruz. Eğer başka sorularınız da olursa bizimle oradan iletişime geçebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon