Plexi Broşürlük Kiralama


Mağazalarınızda, fuar organizasyonlarınızda, galerinizde, açılış törenlerinizde, iş toplantılarınızda ve diğer tercih etmek isteyeceğiniz etkinliklerinizde konuklarınıza sergilemek istediğiniz broşür ve dergi gibi araçları firmamızın plexi broşürlük kiralama hizmetinden yararlanarak yapabilirsiniz. Şeffaf ve zarif bir görünüme sahip olan plexi broşürlük kiralama hizmetimizde sizlere sağlanan broşürlük sayesinde konuklarınıza iletmek istediğiniz mesajları iletebilirsiniz. Ayrıca lokanta, kafe ve bistro gibi mekânlarınızda da plexi broşürlük kiralama hizmetimizden faydalanabilir, o güne özel menünüzü ya da kampanyanızı müşterilerinize tanıtabilirsiniz. Firmamızın sizlere sağladığı plexi broşürlük kiralama hizmetimizi kurumsal etkinliklerinizde de kullanabilir, üzerine logonuzu bastırabilirsiniz. Plexi broşürlük kiralama hizmetimizi iş toplantılarınızda ya da fuar etkinliklerinizde üzerine dilediğiniz şekilde logonuzu bastırarak kullanabilir ve kurumsal imajınızı güçlendirebilirsiniz. Plexi broşürlük kiralama hizmetimizi dilediğiniz zaman firmamızı arayarak ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Firmamız işini titizlikle yapan uzman ekibimiz tarafından sizlere plexi broşürlük kiralama hizmetimizi sağlayacaktır. Daha şık ve zarif sunumlar için firmamızın plexi broşürlük kiralama hizmetimizi dilediğiniz etkinliğiniz için talep edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Plexi Broşürlük


Düzgün ve zarif bir tasarıma sahip olan kiralık plexi broşürlük hizmetimizle profesyonel bir şekilde organize ettiğiniz etkinlikleri daha şık bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunacağı kiralık plexi broşürlük hizmetini mağaza, banka, alışveriş merkezi, lokanta, kafe gibi mekânlarınızda da müşterilerinize vermek istediğiniz mesajları, o güne özel olan menüleri kolay ve şık bir şekilde duyurabilirsiniz. Dekoratif bir ürün olan kiralık plexi broşürlük hizmetimizi içine koyduğunuz görsel ve broşür gibi tanıtım araçlarıyla birlikte etkili bir sunum yapabilirsiniz. Kurumsal organizasyonlarınızda kiralık plexi broşürlük hizmetimizi masa, raf ve banko gibi alanlarda kullanabilir ve daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Firmamızdan kiralık plexi broşürlük hizmetimizi talep etmek istediğinizde dilediğiniz zaman dilediğiniz organizasyon adresiniz için fiyat bilgisi ve diğer detay bilgilerimizi öğrenebilirsiniz. Hem şık hem de ekonomik bir ürün olan kiralık plexi broşürlük ürününü firmamızı dilediğiniz zaman arayarak talep edebilirsiniz. İşini titizlik ve uzmanlıkla yapan ekip arkadaşlarımız sizlere kiralık plexi broşürlük hizmetimizi organizasyonunuz başlamadan önce tam vaktinde ulaştıracaktır. Değerli organizasyonlarınızı firmamızın kiralık plexi broşürlük hizmetinden faydalanarak daha da değerli ve zarif bir hale büründürün.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Plexi Broşürlük Kiralama Fiyatları


Fuar organizasyonlarınızda, mağaza açılışlarınızda ya da banka, kafe ve lokanta gibi mekânlarınızda müşterilerinize sergilemek istediğiniz görselleri firmamızın uygun plexi broşürlük kiralama fiyatlarından yararlanarak şık bir şekilde sunabilirsiniz. Oldukça ekonomik ve zarif olan plexi broşürlük kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak organizasyonlarınızda prestijinizi arttırın. Sunmak isteyeceğiniz görseller a4 ya da a3 boyutunda olsun firmamız sizlere en uygun plexi broşürlük kiralama fiyatlarımızı sunacaktır. Sade ve sağlam görünüşe sahip hizmetimizi sizin bütçenize en uygun plexi broşürlük kiralama fiyatlarından yararlanarak talep edebilirsiniz. Sizlerin bütçesine en uygun plexi broşürlük kiralama fiyatlarından faydalanma avantajını yakalayarak kurumsal ve şık bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Firmamızı vakit kaybetmeden arayarak sizlere en uygun olan plexi broşürlük kiralama fiyatlarımızı talep edin ve ergonomik bir kullanıma da sahip olan ürünümüzü kullanmanın keyfini çıkarın. Firmamızdan sizlere en uygun plexi broşürlük kiralama fiyatlarımızı talep ettiğinizde bu fiyatlar sizlerin tercih edeceği plexi broşürlük miktarına ve sizin belirteceği organizasyon adresine göre değişiklik göstermektedir. Sizler de hayallerinizdeki organizasyona kavuşmak ya da mekânlarınızda dilediğiniz mesajları şık bir şekilde iletebilmek için sizlere en uygun olan plexi broşürlük kiralama fiyatlarımızın yer aldığı tekliflerimizi firmamızdan talep ediniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 14 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Plexi Broşürlük
Fiyat
TRY 60
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kırdarhan

ürün plastik mi ..? boyuru ne tam oalrak ..? ayakları tekerlekli mi ..? yere sabitleme işlemini nasıl yapacağız ..? kaç tane rafı var ..?

defne pazar

ürün metal mi ..? siyah rengin stok durumu nedir ..? ne kadar büyüklüğü ..? ayak kısmı sağlam mı yeterince ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..?

iclal duran

avm için uygun mu ..? hangi maddeden üretiliyor ..? kırılır mı hemen ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? adrese teslim olacak mı ..?

kazım hudan

kaç tane rafı var ..? boyutu nedir ..? tekerlekli mi ürün ..?bir saatlik kiralama fiyatı nedir ..? şeffaf mı metal mi ürün ..?

harun sarmaşık

fuar için uygun mu ..? bpyutu nedir ..? kaç tane rafı var ..? şeffaf mı ..? taşıması da size mi ait ..?

sumru doğan

ofis toplantılarımız için kiralayabilir miyiz ..? 5 tane var mı ..? ne kadar sürede teslim edilir, taksim civarına taşıma yapar mısnız, fiyat nedir acaba ..?