Pleksi Kürsü Kiralama


Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz özel günlerde, düğünlerde ya da mekân açılışlarınızda gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz pleksi kürsü kiralama hizmetimiz sayesinde etkinliklerinizde şık ve kaliteli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Açılış konuşlarında ya da iş toplantılarında organizasyona şıklık ve prestij katacak olan pleksi kürsü kiralama hizmetimizi firmamızdan dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Pleksi kürsü kiralama hizmetimiz sayesinde kendinizi konuklarınıza şık ve kaliteli bir şekilde lanse ederek kurumsal imajını güçlendirebilir ve iş arkadaşlarınıza ya da konuklarınıza hoş bir etkinlik sunabilirsiniz. Ayrıca kendi ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtacağınız fuar organizasyonlarınızda da pleksi kürsü kiralama hizmetimiz sizler için iyi bir seçenek olacaktır. Dilediğiniz zaman arzu ettiğiniz organizasyon için firmamızdan pleksi kürsü kiralama hizmetimizi hiçbir zahmete girmeden talep edebilirsiniz. Firmamız uzman ekibimiz tarafından pleksi kürsü kiralama hizmetimizi organizasyonlarınız başlamadan önce gereken tüm hazırlıklar tamamlanmış bir şekilde sizlere ulaştıracaktır. Pleksi kürsü kiralama hizmetimiz kapsamında organizasyonlarınız için sizlere ulaştırılacak olan kürsü üzerine kurumunuzu simgeleyen logonuzu uygulayabilirsiniz. Organizasyonlarınızda konuşmacınız konuklarınıza vermek istediğiniz mesajları pleksi kürsü kiralama hizmetimiz kapsamında size ulaştırılan kürsüyle beraber şık bir şekilde verebilir.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Pleksi Kürsü


Son zamanlarda birçok fuar organizasyonunda, tanıtım partilerinde ya da düğün gibi organizasyonlarda tercih edilen kiralık pleksi kürsü hizmetimizi dilediğiniz zamanda firmamızdan talep edebilirsiniz. Sevdiğinizle beraber bir ömür boyu mutluluğa evet dediğiniz düğün organizasyonlarınız için de kiralık pleksi kürsü hizmetimizi talep edebilirsiniz. Düğün, nişan ve söz merasimi gibi organizasyonlarda ya da iş arkadaşlarınızı ağırladığınız kokteyllerde, iş toplantılarında kiralık pleksi kürsü hizmetimizi talep edebilirsiniz. Sizlere sağlayacağımız kiralık pleksi kürsü hizmetimiz kapsamında ulaştırılacak olan kürsümüzü sizin zevkinizi yansıtan renklerle, tüllerle ya da çiçeklerle dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Dilerseniz de kiralık pleksi kürsü hizmetimizde size sunduğumuz kürsümüzü led ışıklardan faydalanarak renkli ve ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman arzu ettiğiniz organizasyonunuz için kiralık pleksi kürsü hizmetimizi talep etmeniz için tek yapmanız gereken şey firmamızla iletişime geçmektir. Firmamız yılın her günü kaliteli ve ekonomik bir şekilde sizin organizasyonlarına kiralık pleksi kiralama hizmeti vermektedir. Organizasyonlarınızda firmamızın sizlere sağlayacağı kiralık pleksi kürsü hizmetimizi talep ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Pleksi Kürsü Kiralama Fiyatları


Düğün organizasyonlarınızda firmamızın sizlere sağlayacağı pleksi kürsü üzerine koyacağınız defterle sevdiklerinizin sizlere o akşam için yazacağı özel notları yazmalarını sağlayabilirsiniz. Bu anlamlı ve şık olaya imza atmak için firmamızın uygun pleksi kürsü kiralama fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Düğün organizasyonlarınızın sonunda sevdiklerinizden sizlere iletilen mesajları kürsü üzerinde yazılan defterden okurken bir yandan da uygun pleksi kürsü kiralama fiyatlarımızın tadını çıkarabilirsiniz. Konuklarınızı ağırladığınız özel gün ve organizasyonlarınızda alışılmış dekorasyon objelerinin dışına çıkarak aynı zamanda firmamızın ekonomik pleksi kürsü kiralama fiyatlarından da yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere organizasyonlarınız için pleksi kürsü kiralama hizmetimizi sunarken bütçenizin sınırlarına uygun pleksi kürsü kiralama fiyatlarını sizlere ulaştırmaktadır. Dilediğiniz dekorasyonla sevdiklerinizi ağırlarken firmamızın uygun pleksi kürsü kiralama fiyatlarından yararlanmanın keyfini sürün. Firmamızın sizlere sunacağı pleksi kürsü kiralama fiyatları sizlerin tercih edeceği kürsü miktarına ve sizlerin belirteceği organizasyon adresine göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en uygun pleksi kürsü kiralama fiyatlarının yer aldığı tekliflerimizi dilediğiniz zaman firmamızdan talep edebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yılın her günü sizlere hizmet veren firmamızdan dilediğiniz organizasyonunuz için pleksi kürsü kiralama fiyatlarımızı talep edebilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 20 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Pleksi Kürsü
Fiyat
TRY 350
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cankut

ürün camdan mı plastikten mi ..? boyutu nedir ..? taşımasını da siz mi yapacaksınız ..? kargoda kırılırsa değişim yapar mısınız ..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

asil adıl

ürün hangi maddeden yapılıyor ..? hemen kırılır mı ..? taşımasını siz mi yapacaksınız ..? boyutu nedir ..? 2 tane kiralayabilir miyiz ..?

miraycan gül

açılış törenimiz için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? ürün resimdeki gibi mi .. ? 1 günlük kriaialama olur mu, resimdeki nedir ..?

derya limon

mezuniyet törenimiz için getriri misiniz ..? 2 tane kiralayabilir miyiz ..? üsküdar tarafına getirme olur mu, bir günlük kiralama olur mu, fiyat nedir ..?