Sayın Müşterilerimiz

HAZİRAN AYINA KADAR

TÜM RANDEVULARIMIZ

DOLMUŞTUR

 

LÜTFEN İLETİŞİME GEÇMEYİNİZ

 

 

 

PS 4 Kiralama Günlük 550 TL

 

Playstation Kiralama


Günümüzde son derece popüler olan playstation dünyanın en iyi oyun konsolu olarak kabul edilmektedir. Firmamız sizlere playstation kiralama hizmeti ile katkı sağlamaktadır. Tasarım özellikleri bakımından oyunseverleri hayli heyecanlandıran bu ekipman firmamız garantisi ile beğenilerinize sunulmaktadır. Dostlarınız ile evinizde playstation keyfini yaşamak ve eğlenceli saatler geçirmek için playstation kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Nakliyesini ve kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ekipman firmamız garantisi ile sizlere sağlanmaktadır. Playstation kiralama hizmetimiz kapsamında konsolu tüm aparatları ile birlikte sunmaktayız. Firmamız ile iletişim sağlayarak merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz her konuda bilgi edinebilir ve danışmanlık isteyebilirsiniz. Ayrıca evinizde oyun keyfini yaşamak adına playstation kiralama hizmetimiz ile ilgili teklif alabilirsiniz. Eğlence organizasyonları için de tercih edilen alternatiflerden biri olan ekipman playstation turnuvaları dahilinde kullanılmaktadır. Evinizde ya da eğlence etkinliğinizde dostlarınız ile oyun keyfini yaşamak ve eğlenceli saatler geçirmek adına playstation kiralama bazında hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  PS 4 Kiralama Günlük 550 TL

   

  Kiralık Playstation


  Okul festivalleri başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluş dahilinde turnuvaları düzenlenen, küçükten büyüğe her bireyin keyifle kullandığı kiralık playstation firmamız tarafından en uygun ödeme seçenekleri ile sağlanmaktadır. Etkinliklerinizi daha renkli ve hareketli bir hale getirecek olan bu konsol için hazırladığımız fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Çok çeşitli ve değişik oyun seçenekleri ile meraklılarını buluşturan kiralık playstation için firmamız dahilinde hizmet alabilirsiniz. Bu muhteşem oyun konsolu ile oyun keyfinden mahrum kalmayacak ve eğlenceli saatler geçireceksiniz. Kiralık playstation hizmetimiz kapsamında bu ekipmanı en ekonomik koşullar çerçevesinde edinebilirsiniz.. Günlük veya haftalık olarak istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz kiralık playstation bünyemizde bulundurduğumuz diğer ekipmanlar gibi minimal fiyat aralığı ile beğenilerinize sunulmaktadır. Bu konsolu tüm aparatları ve oyun seçenekleri ile birlikte kiralık playstation hizmetimiz bazında sizlere sağlamaktayız.

  PS 4 Kiralama Günlük 550 TL

   

  Playstation Kiralama Fiyatları


  Yıllardır kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden bu sektörde yer almaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz her grup ekipmanı belirlediğimiz uygun fiyat aralığı ile sizlerin beğenisine sunmaktayız. Playstation kiralama fiyatları dahilinde de bu ilkemizi sürdürmekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda ve ihtiyaçlarınız yönünde tüm organizasyon etkinliklerinizde yanınızda bulunmaktayız. Ve bütçenizi zorlamadan sizlere yardımcı olmaktayız. Playstation kiralama fiyatları kapsamında da ekonomik fiyat politikamıza devam etmekteyiz. Eğlenceli vakit geçirmeniz ve keyifli oyunlar oynamanız için bu oyun konsolunu sizlere eksiksiz sağlamaktayız. Fuar ve festivaller için de talep edilen ekipman playstation kiralama fiyatları bazında uygun ödeme seçeneklerimiz ile sizlere sunulmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli saatler geçirmek ve eğlenmek adına sizlere sağladığımız olanaklardan faydalanarak playstation kiralama fiyatları dahilinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Playstation Kiralama Fiyatları
  Yıllardır kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden bu sektörde yer almaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz her grup ekipmanı belirlediğimiz uygun fiyat aralığı ile sizlerin beğenisine sunmaktayız. Playstation kiralama fiyatları dahilinde de bu ilkemizi sürdürmekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda ve ihtiyaçlarınız yönünde tüm organizasyon etkinliklerinizde yanınızda bulunmaktayız. Ve bütçenizi zorlamadan sizlere yardımcı olmaktayız. Playstation kiralama fiyatları kapsamında da ekonomik fiyat politikamıza devam etmekteyiz. Eğlenceli vakit geçirmeniz ve keyifli oyunlar oynamanız için bu oyun konsolunu sizlere eksiksiz sağlamaktayız. Fuar ve festivaller için de talep edilen ekipman playstation kiralama fiyatları bazında uygun ödeme seçeneklerimiz ile sizlere sunulmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınız ile keyifli saatler geçirmek ve eğlenmek adına sizlere sağladığımız olanaklardan faydalanarak playstation kiralama fiyatları dahilinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Hakkımızda Yorumlar

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 25 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Playstation
  Fiyat
  TRY 1000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Playstation Kiralama”

  1. üürn son model mi gelecek ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..? bozulma durumunda teknik servis sağlar mısınız ..? istediğimiz rengini seçeçbilir miyizz..? fiyat nedir 2 günlük kiralama da ..?

  2. kafemiz için kiralayabilir miyiz ..? 5 tane gönderebilir misiniz ..? başka renkleri de var mı ..? son model mi ürünler ..? fiyat nedir acaba ..?

  3. oyun salonumuz için kiralayabilir miyiz ..? 6 tane var mı elinizde ..? son model mi ürünler, bozulursa değişim yapar mısınız ..? fiyat nedir acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon