Plastik Masa Kiralama


Dış mekanlarda düzenlemeyi planladığınız organizasyonlarınız için en uygun masa seçeneği plastik masa olacaktır. Düğün, sünnet düğünü, nişan, yemek davetleri vb. her türlü organizasyonlarınız için firmamız plastik masa kiralama hizmeti vermektedir. En özel günlerinizde en özel konuklarınızla verdiğiniz tüm organizasyonlarınızda kirala360 olarak yılların verdiği bir tecrübeyle kaliteli kiralama hizmeti vermekteyiz. Plastik masa kiralama hizmetimizi bütçenizi sarsmayan fiyatlarla vermekteyiz. Plastik masa kiralama hizmetimiz piyasa fiyatlarına göre oldukça uygundur. Açık havanın verdiği huzurun eşliğinde düzenlediğiniz tüm organizasyonlarınız için plastik masaları dilediğiniz yere sizin için getiriyoruz ve organizasyon birimlerinde geri alıyoruz. Organizasyonlarınızda konuklarınızın rahatı sizin için en önemli şeydir. Bu noktada firmamızın plastik masa kiralama hizmeti ile masa ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hayatımızın her yerinde kullanım alanı olan masalar organizasyonlarınızın da  olmazsa olmazıdır. Siparişlerinizi, nakliyesini istediğiniz yerin uzaklığı ve sipariş sayılarınıza göre fiyatlandırıyoruz. Firmamız plastik masa hizmeti verirken bütçenizi göz önüne alır. Özel günlerinizde yanınızda olmak ve masa ihtiyacınızı karşılamak için yılın her günü hizmet vermekteyiz. Organizasyonlarınızın öncesinde oluşan tatlı heyecanınıza ve plastik masa ihtiyacınızı karşılayarak yükünüze ortak olmaktayız. Plastik masa kiralama hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

iletişime geçin.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Plastik Masa


  Her türlü organizasyonlarınız için kiralık plastik masa kiralama ile dilediğiniz yere hizmet sağlamaktayız. Açık havada düzenlediğiniz organizasyonlarınızın için en iyi seçenek olan plastik masalar sayesinde konuklarınızı konforlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Firmamızın kiralık plastik masa hizmeti İstanbul’da bulunan depolarımızdan dilediğiniz yere nakliyatını sağlayarak veriliyor. Özel günlerinizde düzenlediğiniz organizasyonlarınızın dekoru çok önemlidir. Kiralık plastik masalara dilerseniz süslemede yapılabilir. Sevdiklerinize göz dolduran organizasyonlarınızlar düzenlemeniz için kirala360 yılın her günü sizin için hizmet vermektedir. Size kiralık plastik masa hizmeti verirken işe saygı kuralını esas alıp en iyi hizmet kalitesiyle taleplerinize cevap vermekteyiz. Bizimle iletişime geçip sandalye ihtiyacınız için sipariş verebilirsiniz. Düğün, davet, kına, nişan, toplu yemek vb. birçok organizasyonlarınızı plastik masa ile dekore edebilirsiniz. Hem ekonomik hem de açık alanlarda yapılacak organizasyonlar için oldukça uygun bir seçenektir. Atik ekip arkadaşlarımızın yardımı ile kiralık plastik masa siparişlerinizi zamanında teslim ediyor ve etkinlik bitiminde tekrar alıyoruz. Sizi masa ihtiyacınız için zaman harcamak zorunda bırakmıyoruz. Size sadece organizasyonlarınızın tadını çıkarmak kalıyor. Bizimle kiralık plastik masa ihtiyacınız için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Plastik Masa Fiyatları


  Yaşamımızın her yerinde masalara ihtiyaç duyarız. Organizasyonlarda buna dahil. Konuklarınızın güzel bir gün geçirmesi adına kirala360 size plastik masa kiralama hizmeti vermektedir. Plastik masa fiyatlarımız cebinize uygun minimum fiyatlardır. Plastik masa fiyatlarımız talep ettiğiniz masa sayısına ve nakliyatını yapmak istediğiniz yerin uzaklığına göre değişim göstermektedir. Kiralama fiyatlarımız piyasa fiyatlarına oranla sizin için en ekonomik seçenekler arasına girmektedir. Kaliteli organizasyonlara imza atmanızda yardımcı olmak için firma olarak her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Sevdiklerinizle geçireceğiz güzel davetleriniz için firmamızla iletişime geçebilir plastik masa fiyatlarımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Talep ettiğiniz sayıda plastik masayı dilediğiniz yere getiriyoruz. Sizde sorunsuz geçen organizasyonlarınız tadını çıkartıyorsunuz. Plastik masa fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirleniyor. Tek bir kez kullanmak için onca sandalyeyi satın almak yerine kiralamak organizasyonlarınızı daha ekonomik bir şekilde düzenleme olanağı verir. Plastik masa fiyat teklifimizi almak için aramanızı bekliyor olacağız. Firma olarak özel günlerinizde yükünüze ortak olmaktan mutluluk duyarız. En güzel ve en özel organizasyon günlerinizde görüşmek dileğiyle. Plastik masa fiyatlarımız için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 32 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Plastik Masa
  Fiyat
  TRY 12
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  11 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  durmaz

  200 tane için taksitli fiyat nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?üründe renk seçeneğiniz var mı..?ürün teslimatı nasıl yapıyorsunuz..?gün içinde teslim şansınız var mı..?

  ahunaz

  ramazan ayı için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..? ürünler plastik mi ..? genişliği ne kadar masaının ..? kaç kişilik masalarınız ..?

  zülal ersener

  şirket aktivitesi için kiralayabilir miyiz ..? 200 tane var mı ekinizde..? resimdeki gibi beyaz mı, sağlam mı yeterince ..? fiyat nedir acaba ..?

  Hiba Alpuğan

  Evimizde yapılacak cenaze töreni için sandalyeye ihtiyacımız var. Evimiz yeterince büyük ama sandalye sayımız fazla değil. Plastik sandalye kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyoruz. Sandalyeleri bize uygun gün ve saatte adresimize ulaştırabiliyor musunuz? Tören saatimizde misafirlerimize mahcup olmak istemiyoruz. Ayrıntılı bilgi ve fiyatlarınızın bulunduğu dosyanızı gönderebilirseniz biz de inceleyebiliriz. Sizinle çalışmak ve çevremize de tavsiye etmek isteriz. 

  Kirala360 Destek

  Merhaba, öncelikle cenazeniz nedeniyle baş sağlığı dilemek isterim. Plastik sandalye kiralama hizmetimiz her adrese, istediğiniz sayıda gönderilir. Siz hangi ürünü istediğinizi, adres, gün ve saat bilgilerinizi bize gönderdiğinizde ilgili arkadaşlarımız sandalyeleri ulaştırır. Tören sonrasında vereceğiniz saatte gelerek sandalyeleriniz toplanır. Bizler için önemli ve öncelikli olan sizin memnuniyetinizdir. 

  Enver Dur

  İstanbul Üniversitesi konservatuvar bölümünde yapacağımız bir çalışma için kiralık plastik sandalyeler getirmeniz mümkün mü? Biraz geç kaldık, sandalyelerimiz var sanıyorduk ancak yokmuş. O yüzden yarın erken saatte getirilmesi gerekiyor, 8 gibi. Koronadan dolayı sosyal mesafeye uygun şekilde yerleştirilmesi gerekiyor. Ama salonumuz çok büyük değil buna göre bir düzenleme yapacak elemanınız var mı?

  Kirala360 Destek

  Merhaba, personelimiz ve nakliye aracımız sizlere yarın sabah 8’de sandalyelerinizi ulaştıracaktır. Sandalyeleri, sosyal mesafeye göre düzenleriz ve koronaya karşı en iyi önlemi almış olursunuz. Salonunuzun büyüklüğüne göre sosyal mesafe ayarlaması yapılır. Geç kalmanız önemli değil, günün her saatinde kiralama işlemi yapabilirsiniz, kiralama işlemi yapıldıktan 3 saat sonra ürünlerinizi etkinlik alanınıza getirmemiz mümkün.

  Köksal Gültaş

  Şirket olarak bir eğitim semineri vermeyi düşünüyoruz ve bunun için de açık alanda çok güzel ferah bir mekan ayarladık. E bunun için de tabi sandalyeye filan ihtiyaç var. İstanbul plastik sandalye kiralama konusunda da sizi bulduk. Bize kiralama ücreti, kaç günlüğüne kiralanabildiği gibi konular ve dahası hakkında ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?

  Kirala360 Destek

  İstanbul plastik sandalye kiralama konusunda yıllardır oldukça fazla yer ile çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz umuyoruz ki. Size başka organizasyonlara verdiğimiz sandalyeler ile ilgili görselleri vermiş olduğunuz adres üzerinden mail yolu ile gönderiyoruz. Ayrıca fiyat, adet, günlük kira ücretleri gibi bilgileri de yolluyoruz. Eğer başka sorunuz olursa bizimle bu adres üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Kamil

  S.a elinizde şemsiyeli plastik masa bulunmaktamıdır ?