Pilavcı Tezgâhı Kiralama


Pilav Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden biri olduğu için birçok etkinlikte de ana yemek menüsünde mutlaka kullanılmaktadır. Özellikle mevlit ve sünnet gibi etkinliklerde nohutlu pilav, tavuklu pilav, pilav ayran gibi çeşitlerle misafirlere sunulmaktadır. Bu gibi etkinlikler için pilavcı tezgâhı kiralama hizmetinden faydalanılarak konuklara lezzetli sunumlar yapılabilmektedir. Pilavcı tezgâhları tüplü ya da elektrikli olabilmekte, genellikle tekerlekli, istenilen yere taşınabilen, küçük arabalar şeklindedir. Set üstü pilav tezgâhı şeklinde ayarlanmış ve bu şekilde kullanıma sunulmuş ürünlerde bulunmaktadır. Genellikle yemekli organizasyonlarda kullanılmak üzere düşünülen pilavcı tezgâhı kiralama hizmeti, bazı durumlarda ticari amaçla da kullanılabilmektedir. Örneğin dışarıda seyyar olarak nohut pilav, tavuk pilav, pilav ayran gibi ürün satışı yapan kişiler çok cüzi miktarlara pilav üretimi yaparak satışlarından gelir elde edebilmektedir. İşlek yerlerde neredeyse her köşe başında rastladığımız pilavcı tezgâhları, bu işin ticaretini yaparak para kazanmaktadırlar. Bu işi ticarete dökmek isteyenlere ürünleri kendileri hazırlayıp satmak üzere sadece tezgâh ile hizmet sunmaktayız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Pilavcı Tezgâhı


  Ticari amaçla bu kişilerde kiralık pilavcı tezgâhı kullanarak pişirmiş oldukları pilavı satışa sunmaktadırlar. Firma olarak lokma tatlıcısı, pamuk şekerci, macuncu, şerbetçi, kahveci güzeli gibi geleneksel ve hala güncel birçok ikramlık sunum standları ve arabaları gibi kiralık pilavcı tezgahı ile de hizmetinizdeyiz. Çok eski yıllardan beri süre gelen, Osmanlı mutfağının önemli yemeklerinden biri olan pilav, günümüzde halen Türk mutfağının vazgeçilmezlerindendir. Hayır ve Allah rızası için sevincimizde de üzüntümüzde de birilerini doyurmak istediğimizde mutlaka seçeceğimiz yemeklerden birisidir. Düğünler, sünnetler, mevlitler, sene devriyeleri gibi olumlu ya da olumsuz birçok anda aklımıza gelen ilk ikramlık pilavdır. Kiralık pilavcı tezgâhı ile işe başlamak isteyenler için firmamız tarafından kiralama işi yapılmaktadır. Kiralayarak satış durumunu denetleyebilir, sonrasında isterseniz siz de kendinize bu arabadan alarak gelir oluşturabilirsiniz. Firma olarak en çok önem verdiğimiz konu hijyen ve insan iletişimidir. Sizler de içiniz rahat bir şekilde kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Onlarca arabamızla, standımızla, yüzlerce çalışanımız, temiz ve hijyenik bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır. Organizasyonun başından bitimine kadar bütün organizasyonu kendimiz yapmaktayız. Tüm çabamız sizlere en iyi şekilde ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Açılış, sünnet, iftar yemeği, özel davet ve toplantılar, fuar organizasyonları gibi alanlarda pilav tezgâhı kullanabilirsiniz. Şirketimiz tarafından en modern ve güncel ürün hizmetleri sunularak, pilav konusundaki ihtiyaçlar ortadan kaldırılmaktadır. Şirketimize pilav siparişi vererek sizler de özel davetlerinizde pilav dağıtabilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Pilavcı Tezgâhı Kiralama Fiyatları


  Pilavcı tezgâhı kiralamak için yapmanız gereken tek şey, firmamıza ulaşarak pilavcı kiralama isteğinizi bildirmektir. Şirketimiz müşteri memnuniyeti açısından gece gündüz demeden sizlere hizmet vermektedir. Pilavcı tezgâhı kiralama fiyatları açısından sektördeki en uygun fiyatlar firmamıza aittir. Pilavcı tezgahı kiralama hizmetleri ve pilavcı tezgahı kiralama fiyatları konusunda en uygun, en kaliteli ve en hijyenik şekilde alabileceğinizin firma olarak garantisini sunmaktayız. Belirlenen fiyatlara pilav, nohut, tavuk gibi ürün maliyetleri, nakliye ve aşçı dâhildir. Uzman ve profesyonel kadromuzla yıllardır hizmet vermekte olduğumuz bu alan için, kendi araçlarımızla gelip, tabağından çatalına, nakliyesinden pilavına, tavuğuna kadar her şeyi firma olarak biz karşılamaktayız. Pilav pişirmesi ve servisi açısından uğraş verici ve sıkıntılı bir iştir, fakat biz bu işi profesyonel ve uzman kadromuz ile son derece lezzetli ve görselliğe dayanan bir programla sunmaktayız. Her türlü etkinliğiniz için pilavcı tezgâhı kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmet size elinizi hiçbir şeye sürmenize gerek olmadan sağlanacak ve sunulacaktır. Bu nedenle belirlenen fiyatlar her şey dâhil fiyatlardır. Fiyatlar hem pilavın dağıtılacağı kişi sayısı açısından hem de tavuklu mu, etli m, nohutlumu, kuru fasulyeyle birlikte mi gibi detaylar üzerinden hesaplanarak belirlenmektedir.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 37 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  pilavci tezgahi
  Fiyat
  TRY 650
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 Comments

  1. bilal
   Nisan 13, 2019

   pilavı yeterince sıcak tutar mı gün boyunca? bozulma ya da bayatlama gibi bir durum olur mu? içini temizlemek her temizlik malzemesiyle yaplabilir mi yoksa belirli bir deterjanı var mı? yaklaşık kaç porsiyon tavuk pilav çıkar mesela?

  2. bade güncel
   Haziran 12, 2019

   arabanın tentesi var mı ..? yeterince sağlam mı ..? rüzgarlı havalar için de uygun mu ..? servis elemanı da gönderir msiniz ..? 67 kişilik servis ne kadar olur ..?

  3. emirhan delen
   Haziran 26, 2019

   her çeşit pilav var mı ..? servis elemanı da gelecek mi , tezgah resimdeki gibi mi , 60 kişilik servis yapabilir misiniz ..? bir haftalık kiralama olur mu ..?

  4. remzi aktaş
   Temmuz 2, 2019

   fuar alanında satış yapmak için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede gelir araba bize, sarıyer e servis var mı, 2 haftalık kiralama olur mu , fiiyat nedir acaba ..?

  Leave a Reply