Piknik Alanı Kiralama


Sevdiklerinizle beraber eğlenirken aynı zamanda da temiz hava alabileceğiniz ya da sportif aktivitelerde bulunabileceğiniz piknik organizasyon için firmamızın sizlere sunacağı piknik alanı kiralama hizmetimiz iyi bir alternatif olacaktır. Doğanın tüm güzelliklerinin yeşilliğin tadını çıkarırken sevdiklerinizle beraber temiz bir çevrede vakit geçirebilmek için firmamızın sizlere sunacağı piknik alanı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber organize ettiğiniz piknik organizasyonlarınızda onlara sağlıklı ve hoşlarına gidecek ikramlar sunarken de piknik alanı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca iş arkadaşlarınızla beraber gerçekleştireceğiniz pikniklerde firmamızın sizlere sağlayacağı piknik alanı kiralama hizmetimiz sayesinde çalışanların verimliliğini ve motivasyonu artacaktır. Firmamızın siz değerli müşterilerine sağlayacağı piknik alanı kiralama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak, aklınıza takılan her şeyi sorabilmek için firmamızın dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sizlere organizasyonlarınızda piknik alanı kiralama hizmetimizi sunmak için her türlü kolaylığı ve imkânı sağlıyoruz. Firmamız piknik alanı kiralama hizmetimizi sizlere ulaştırırken alanında profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız sizlere gereken tüm hizmeti sunmaktadır. Yılın her günü aralıksız sizlerin organizasyonlarını daha renkli kılmak için piknik alanı kiralama ya da diğer hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Piknik Alanı


  Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz eğlenceli anlar için firmamızın sizlere sunacağı kiralık piknik alanı hizmetimizden yararlanarak doğanın da tadını çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle ya da iş arkadaşlarınızla firmamızın kiralık piknik alanı hizmetinden faydalanarak alışılmışın dışında ve verimli etkinliklere imza atabilirsiniz. Firmamızın size dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde sağlayacağı kiralık piknik alanı hizmetimiz sayesinde renkli etkinliklere ev sahipliği yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan kiralık piknik alanı hizmetimizi talep ettiğiniz zaman konusunda uzman personellerimiz sizlere her türlü imkânı ve kolaylığı sağlayacaktır. Firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçerek kiralık piknik alanı hizmetimizi dilediğiniz yere talep edebilirsiniz. Firmamız yıllardır müşteri memnuniyeti esasına dayanan çalışma politikasına dayanarak kiralık piknik alanı hizmetimizi siz değerli müşterilerimize ve organize edeceğiniz etkinliklere sunacaktır. Sizlerin ihtiyaç duyduğu anda ve etkinlikte kiralık piknik alanı ya da diğer hizmetlerimizle sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sizlere yılın her günü durmaksızın kiralık piknik alanı hizmetimiz ve diğer hizmetlerimizi kalite ve konforla beraber sunmaktan dolayı mutluluk duymaktayız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Piknik Alanı Fiyatları


  Son günlerde sıklıkla tercih edilmeye başlanan piknik alanı kiralama hizmetimizi firmamızdan talep ederken oldukça uygun olan piknik alanı fiyatlarımızdan yararlanabilir ve eğlenceli organizasyonlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Konuklarınızı memnun edecek ve sizlerin de bütçesini aşmayacak piknik alanı fiyatlarımızla sizlerin ve organizasyonlarınızın yanındayız. Ekonomik piknik alanı fiyatlarımızdan yararlanarak sevdiklerinizle ya da iş arkadaşlarınızla beraber eğlenceli ve unutulmaz etkinliklere imza atabilirsiniz. Firmamızın sizlere sağlayacağı piknik alanı fiyatları sizlerin talep edeceği alana ve sizlerin dileyeceği adrese göre farklılık göstermektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesinin sınırını aşmadan piknik alanı fiyatlarımızı sizlere ulaştırmaktadır. Sizler ve organizasyonlarınız için en uygun piknik alanı fiyatlarının yer aldığı tekliflerimizi alabilmek için dilediğiniz zaman firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimize piknik alanı fiyatlarımızı ulaştırırken sizlerin bütçesinin sınırlarını da göz önüne almaktadır. Hiç vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçerek avantajlı piknik alanı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 22 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Piknik Alanı
  Fiyat
  TRY 1300
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  5 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  oğulcan

  yaklaşık olarak ne kadar bir alanı kiralayacaksınız ..? şişme yüzme havuzu ve hamak sığar mı ..? etrafın temiz ve güzel bir zemin olacağına güvence verebilir misniz ..?

  güldane

  istediğimiz bölgeden alanı kiralayabilir miyiz ..? yoksa sizin sabit yerleriniz m ivar ..? fiyatlandırma nasıl oluyor ..? alana göre mi kiralanan saate göre mi ..? bir günlük fiyat nedir ..?

  enginhan

  ne kadr alan kiralayavbilriz en fazla ..? alanlar hangi adreste ..? istediğimiz her yerden kiralama yapabilir miyiz..? fiyat nedir ..? ödeme piknikten sonra yapılabilir mi ..?

  kazım selvi

  kiralaadığımız alanda voleybol sahası da olabilir mi ..? ne kadar sürede hazır olur ..? 50 kişilik piknik yapabilr miyiz ..? fiyat nedir acaba ..? istanbul içinde mi alanlar ..?

  turgut alp

  futbol oynanacak bir alan kiralayabilir miyiz ..? ne kadar olur ölçüler, kale de getirebilir misiniz, fiyat ne olur her şey dahil, taşıması da size mi ait acaba ..?