Piknik Aktiviteleri Kiralama


Siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz piknik aktiviteleri kiralama hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Piknik organizasyonu kiralama hizmetimizden dilediğiniz her an faydalanabilme imkanına sahipsiniz. Yapacağınız organizasyonda konseptinize uygun olan tüm piknik aktiviteleri kiralamasını bizlerden sağlayabilirsiniz. Çeşitli seçeneklerimiz arasından ihtiyacınıza uygun olan piknik aktivitelerimizin kiralamasını yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız piknik aktiviteleri kiralama hizmetimizde kullanılan tüm ürünler birinci sınıf malzemelerden yapılmıştır. Bizlerden piknik aktiviteleri kiralaması yaptığınız andan itibaren ürünleriniz hazırlanıp belirttiğiniz gün ve saatte yine belirttiğiniz adrese güvenli şekilde teslim edilecektir. Piknik aktiviteleri kiralama hizmetimizde piknik konseptine uygun tüm ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetten pişman olmayacak aksine çok memnun kalacaksınız. Her zaman yine siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına kaliteli ve güvenli şekilde hizmet vermekteyiz . Organizasyon ya da etkinliğinize katılacak olan misafir ve konuklarınızı bizlerden yapacak olduğunuz kiralama hizmeti ile eğlenceli samimi ve bir o kadar da kaliteli ortam ile baş başa bırakabilirsiniz. Her türlü zemin ve mekana uyum sağlayacak olan ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Gönül rahatlığı ile bizlerden kiralama hizmeti sağlayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Piknik Aktiviteleri


  Çeşitli seçeneklerimiz arasından yapacak olduğunuz konseptinize uygun olan kiralık piknik aktivitelerimiz yediden yetmişe herkesi organizasyonunuza hayran bırakacak düzeydedirler. Her zaman siz değerli müşterilerimizin organizasyon ya da etkinliklerinin daha güzel ve özel olması için çalışmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz kiralık piknik aktivitelerimizden şuan bile faydalanabilirsiniz. Hemde bunu yapmak bir telefon uzağınızda. Dilediğiniz her gün ve saatte bizlerden kiralık piknik aktivitelerimiz hakkında bilgi alabilir ve kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olan kiralık piknik aktivitelerimizin kurulumu kolay ve kullanımı oldukça basittir. Çeşitlerimiz arasından sizlere uygun olan ya da daha çok eğlenilebileceğini düşündüğünüz kiralık piknik aktivitelerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Tüm ihtiyaçlara uygun şekilde çeşitlerimiz bulunmaktadır. Sizleri de çok memnun bırakacak olan kiralık piknik aktivitelerimiz estetik anlamda da çok iyidirler. Organizasyon ya da etkinliklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kiralık piknik aktivitelerimiz sizleri de çok eğlendirecektir. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en titiz çalışma arkadaşları ile çalışmaktayız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Piknik Aktiviteleri Fiyatları


  Tüm organizasyon ve etkinliklere uyum sağlayabilecek düzeyde olan piknik aktiviteleri fiyatlarımızda her bütçeye uyum sağlamaktadır. Piknik aktiviteleri fiyatlarımız oldukça uygundur. Bizler ile iletişime geçerek piknik aktiviteleri fiyatları hakkında detaylı bilgilendirmeyi çalışma arkadaşlarımız tarafından alabilirsiniz. Ayrıca bizlere WhatsApp üzerinden ulaşarakta piknik aktiviteleri fiyatları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Piknik aktiviteleri fiyatlarımız en az kaliteli hizmetimiz kadar siz değerli müşterilerimizi memnun edecektir . Hem eğlenceli hem samimi ve bir o kadar da hepimizin bildiği bir organizasyon ile misafir ve konuklarınızı çok güzel bir ortam ile karşılaştırabilirsiniz. Piknik aktiviteleri fiyatlarımız cep dostudur. Dilediğiniz her an çalışma arkadaşlarımızdan piknik aktiviteleri fiyatları hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz. Bizlerden yapacak olduğunuz kiralama hizmetinden pişman olmayacak aksine çok memnun kalacaksınız. Çünkü sizleri mağdur etmemek adına ve titiz çalışmalarımız karşısında bizlerin hizmetini beğeneceksiniz. Organizasyon ya da etkinliklerinizde yer alacak olmaktan mutluluk duymaktayız. Sizlerin emekle hazırlamış olduğunuz özel ve güzel günlerinize ortak olmaktan da gurur duymaktayız. Piknik aktivitelerimiz ile organizasyonunuzdaki tüm eksikliklerinizi tamamlayacak ve huzurlu şekilde organizasyonunuza katılacaksınız. Sizleri rahat ettirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmaktayız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 25 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Piknik Aktiviteleri
  Fiyat
  TRY 350
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  3 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  taha

  tam olarak hangi aktiviteler var ..? halat çekme oyunu falan da var mıı sizde, bütün malzemeleri siz mi getireceksiniz ..? kurulumu ve toplaması size mi ait olacak ..?

  zaher

  ne kadar sürede teslim edersiniz ..?fiyat ne olour ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..? hafta sonu için kiralanabilir myiz ..? hangi aktiviteler dahil ..?

  leyla atan

  çuval oyunnu da var mı ..? onunla beraber voleybol da talep edebilir miyiz ..? ne kadar sürede kurulum yaparsınız ..? fiyat nedir ..? 4 saatlik kiralama olur mu ..?