Parti Maskesi Kiralama


Son yıllarda oldukça popüler hale gelen maskeli balolar ve insanların bir şekilde yüzlerine maske takarak katıldı davetler insanlar tarafından son derece ilgi görmektedir. Bu tarz davetleri düzenleyen kişiler konuklarına bazen partide kullanmaları için parti maskesini kendileri temin ederek güzel bir jest yapmaktadır. Tabii Ev sahipleri o kadar sayıda maskeyi satın alamayacağından ve satın alsa bile sonrasında bu maskeler bir işine yaramayacağından daha çok bu iş için parti maskesi kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Bu hizmet ile kişilere farklı farklı türlerde ve ebatlarda her türlü parti maskesi temin edilmekte ve insanların kullanması için kiralama hizmeti sağlanmaktadır. Bu maskeler günlük hayatta kişilerin herhangi bir şekilde işine yaramayacağından kiralık parti maskesi fikri birçok insanın oldukça hoşuna gitmekte ve bu hizmeti çok sevmektedir. Bu hizmetten yararlanan kişiler için ayrıca bir başka avantaj istedikleri takdirde tüm konuklarına aynı renk ve desende maskeyi de bizlerden temin ederek sunabiliyor olmasıdır. Normal koşulda yüzlerce aynı desen ve renk maskeyi bir kişinin satın alarak temin etmesi oldukça zor olan bir durum olmaktadır. Ancak parti maskesi kiralama hizmetinden yararlanan kişiler için aksine bu durum son derece kolay ve çok daha uygun fiyatlarla gerçekleşmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Parti Maskesi


  Parti maskeleri oldukça eğlenceli ve farklı olan ve partide son derece eğlenceli bir atmosferin yaratılmasını sağlayan güzel bir ürün olmaktadır. Kiralık parti maskesi hizmetiyle artık partilerinizin sıkıcı ve sıradan olmasına hiç gerek yoktur. Firmamızdan kolaylıkla kiralayabileceğiniz eğlenceli maskeler ile sizler de partinize renk gelmesini ve insanların partinizde daha fazla eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde rahatlıkla kiralık parti maskesi temin edebilecek ve partilerinizde bu maskeleri kullanarak konuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde parti maskeleri oldukça farklı desen ve renklerde üretilmekte ve bu maskeler özel gece ve davetlerde, oldukça etkili bir havaya sahip olmaktadır. Tek başına başlı başına bir parça olan bu maskeler konuklarınızın partinizde daha fazla eğlenerek çok iyi vakit geçirmesini sağlayacaktır. Küçük ve basit bir parti maskesinin yapmış olduğunuz partide yaratacağı etki oldukça fazla ve hoş olacaktır. Sizlerde partimizde bu hoş etkiden faydalanmak ve insanların partinizden övgüyle bahsetmesini istiyorsanız mutlaka firmamızı arayarak bu parti maskelerimizden temin etmeniz gerekmektedir. Sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden bizlere kolaylıkla ulaşabilir ve arzu ettiğiniz tarihte istediğiniz renk ve desende parti maskesini istediğiniz adette kiralayabilirsiniz.

  Parti Maskesi Fiyatları


  Partileriniz de konuklarınızı eğlendirmek için rahatlıkla kullanabileceğiniz parti maskelerinin kiralanırken ücretini belirleyen en önemli faktör maskenin şekli ve boyutu olmaktadır. Parti maskesi fiyatları maskede kullanılan herhangi bir süs veya ayrıntı var ise ona göre belirlenmektedir. Eğer partinizde kullanmak üzere kiralayacağınız maske düz ve sade bir maske ise genel olarak tane fiyatı 2 lira civarında olmakta ve istediğiniz adet ile çarpılarak toplam kiralama ücretiniz hesaplanmaktadır. Parti maskesi fiyatları belirlenirken tamamen baz alınan nokta maskenin nasıl göründüğü ve sahip olduğu özellikler olmaktadır. Her türlü bu maskelerin kiralanması satın alınmasına göre daha karlı ve mantığa uygun olmaktadır. Sonuçta bu maskeleri satın aldığınızda parti yapmak dışında sizlerin hiçbir işine yaramayacaktır. Daha sonrasında işinize yaramayacak olan bir ürüne daha fazla para vermek yerine firmamız ile iletişime geçerek belirli bir süre için kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem daha uygun olarak hem de sonrasında o maskeleri ne yapacağınızı düşünmeyerek sadece partinizin tadını çıkarmış olacaksınız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 17 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Parti Maskesi
  Fiyat
  TRY 4
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Parti Maskesi Kiralama”

  1. istediğimiz rengi seçebilir miyiz elinizde stok durumu ne tam olarak ..? 500 tane gri maskeden alsak inidirm yapar mısınız ..? arkası lastikli mi yoksa sopalı mı ..?

  2. istediğimiz rengi seçebvilir miyiz elinizde stok durumu ne ..? 500 tane alsak bir inidirm yapar mısınız maske lastikli mi yoksa sopalı mı ..?

  3. renk seçeneğiniz nedir..?kaç tip maskeniz var..?gün içinde kaç tane teslim edebilirsiniz..?nakit ödemede indirim olur mu..?kaç adet sipariş edebiliyoruz..?

  4. temamıza uygun kırmızı renk var mı ..? 50 tane kiralama fiyatı ne ..? hafta sonu için kiralama fiyatı ne ..? kargo size mi ait ..?

  5. gold rengi var mı ..? ne kadar var gold renginden kaç tane var..? maskeleri kargo mu yapacaksınz ..? kargo firmasını biz seçebilir miyiz ..? ürünü zedelemeden gönderebilirler mi acaba..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon