Paravan Seperatör Kiralama


Paravan dendiğinde eski filmlerde, hala bazı Amerikan filmlerinde, yatak odasındaki, giyinme bölümünü ayıran seperatörler gözünüzün önüne geliyordur. Casablanca filminde Fas’da meşhur olan işlemeli paravanlar, asil bir hava verirken, Fas kültürünü de yansıtmayı başarıyor.

Paravan seperatörler, pek çok internet sitesinden kolayca satın alınabilir, kiralanabilir. Etkileyici ev dekorasyonu için şık bir şekilde kullanılabilen ucuz modern eşyalardır. Fiyatları 100 TL civarından başlar, ürün yelpazesi çok fazladır. Paravanlar, odalarda, iş yerlerinde, restoranlarda bazı bölümleri ayırmakta kullanılan, kolayca taşınabilen ve katlanılabilen kullanımı kolay, perde işlevi gören bir dekorasyon objesidir. Odalarınızın uygun herhangi bir yerine de duvarla ve koltuklarla uyumlu paravanlar koyabilir, güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Paravan seperatör kiralama hizmetimizle, eventlerinizde hem çok kullanışlı hem de klas alanlar oluşturabilirsiniz. Paravan seperatör kiralama ile geniş ürün yelpazesi sayesinde davetlerinizde konuklarınıza güzel alanlar sunabilirsiniz. Manzaralı kanvas kiralık paravan seperatör ile iç ferahlatıcı dekorasyonlar elde etmeniz mümkün.

Erkek-kadın demeden, hepimizin aslında çok iyi bildiği bir eşyadır paravan. Eğer küçük bir daireniz varsa, mutfak, çalışma bölümü, yemek bölümü gibi dar alanları bölebilir, evinizi daha verimli kullanma fırsatıyla iddialı konseptler yapabilirsiniz. Bir yeri başka bir yerden ayırmadan da evinizin herhangi bir yerinde, süs malzemesi olarak da kullanabileceğiniz şahane tarzlarda paravanlar vardır. Mesela ahşap paravanlar, çalışma odalarında modern bir duruş istiyorsanız kullanılabilir. İstediğiniz bir yeri ister sürekli ister geçici olarak kapatabilir istediğiniz gibi paravanların yerlerini değiştirebilirsiniz. Paravanla böldüğünüz alan kabin olarak da kullanabilirsiniz. Evinizin büyük bir girişe açılıyorsa, bu alanı bir paravan yardımıyla bölüp yapay bir giriş oluşturabilirsiniz. Feng Shui’ye göre, yemek odası ile evin giriş kapısı birbirine yakın olursa, misafirleriniz yemek yedikten sonra hemen gitme hissi yaşayabilirler. Bu hissi ortadan kaldırmak için, giriş kapısı ile yemek odasını, dekoratif şık bir paravan ile ayırabilir, kapıyı saklayabilirsiniz. Teras ve bahçenizde, görünmesini istemediğiniz malzeme ve eşyaları gizlemek için ve bitkilerden oluşan küçük bir bahçe oluşturup onu ayırmak için de paravan kullanabilirsiniz. Doğum günlerinde, özel günlerde, ahşap paravanların 3 kanatlı yapısı ve istediğiniz kullanım tarzıyla konuklarınıza hoş alanlar yaratabilir, sıcak bir ortam sağlayabilirsiniz. Paravan seperatör kiralama hizmetimizle aldığınız seperatörler dayanıklı ve sağlamdır. Dayanıklı masif ahşap gövde, kaliteli vinil kaplama, çelik menteşe ile müşterilerimize hem güvenilir hem de dayanıklı bir hizmet sunuyoruz.

4 kanatlı paravan seperatörler ile güzel bir dekor oluşturabilirsiniz. Her bir kanat genişliği 50 cm, tam açıldığında toplam 200 cm genişliğinde, 180 cm yüksekliğinde olup davetlerinizde misafirlerinize şık bir görüntü sunar. Dilerseniz eviniz için satın almak yerine 3 parçalı içi boş panel, menteşeler ve vidalar, tornavida, boya, köpük boya fırçası ile muhteşem paravanlar da yapabilirsiniz. Üstelik kolayca taşınabilen paravanlar ev içerisinde hareket kolaylığı da sağlar. Paravan seperatör kiralama hizmetimizle, şık bir organizasyonlara imza atmak istiyorsanız, paravan seperatör çeşitlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Paravan Seperatör


  Kiralık paravan seperatör bakıyorsanız, uygun paravan seperatör fiyatları ile firmamızdan seperatörleri temin edebilirsiniz. Kiralık paravan seperatör ile şık mumlar, ışıklandırmalar, kurdeleler ve çiçekler kombinlenerek kaliteli bir konsept oluşturmak mümkün. Davetlerinizde beyaz ahşap kiralık paravan seperatör ve mavi detaylar ile Alaçatı’yı anımsatan konseptler yaratabilirsiniz. Masif kiralık paravan seperatör ile ağaç kütükleri ve otantik mumlarla minimal bir dekor elde edebilirsiniz.

   

  Paravan Seperatör Fiyatları


  Firmamızla görüşerek paravan seperatör fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekibimiz tarafından, zarar görmeden getirilir, organizasyon alanına konuklarınız gelmeden önce bırakılır. Dayanıklı paravan seperatörler ve her bütçeye uygun paravan seperatör fiyatları ile düşük bütçeli organizasyonlar düzenlemek isteyenler için büyük fırsattır. Bu büyük fırsattan yararlanmak için, paravan seperatör fiyatları konusunda detaylı bir araştırma yapın. Firmamızın fiyatlarının ne kadar uygun olduğuna şahit olacaksınız. Paravan seperatör fiyatları konusunda size yardımcı olmaktan kaçınmayan firmamız, nakliyeli ve nakliyesiz fiyatıyla müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor. İstediğiniz sayı adedince, malzemesine ve varılacak yere göre fiyatlarımız değişmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 18 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Paravan Seperatör
  Fiyat
  TRY 130
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Paravan Seperatör Kiralama”

  1. boyutu nedir ..? plastikten mi yoksa tahtadan mı yapılıyor ..? kırılma ya da çatlama gibi bir durum olur mu ..? bir günlük kiralama fiyatınız nedir ..?

  2. boyutu sabit mi ..? biz istediğimiz metre olarak seçebiliyor muyuz yoksa ..? kaç metrelik var mesela ..? 7 metre kaça olur ..? bir günlük kiralama yapabilir miyiz ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon