Pamuk Şekeri Arabası Kiralama


Pamuk şekeri arabası kiralama hizmetimiz ile organizasyonlarınız için, hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Bireysel veya kurumsal etkinlik ve aktiviteleriniz doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanı ve hizmeti sizlere kiralamaktayız. Pamuk şekeri arabası da bu hizmetlerimizden biridir. Çocuklar ya da yetişkinler için, düzenlediğiniz çeşitli etkinlikler dahilinde, hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Açık hava etkinlikleri, piknik, festival, panayır alanları, sünnet düğünleri, kır düğünleri, doğum günleri ve birbirinden özel aktiviteleriniz için, pamuk şekeri arabası hizmetimiz ile konuklarınıza, taze pamuk şekeri ikram edebilirsiniz. Etkinlik ve aktiviteler için, tatlı ikramları hoş bir sunum olacaktır. Tabii ki nostaljik arabalar eşliğinde ve herkes için önemli bir yeri olan, pamuk şekeri bunun için ideal bir tercihtir. Yediden yetmişe herkesin, ilgisini çeken pamuk şekeri, nostaljik arabaları ve özel kostümleriyle organizasyonlarınıza renk katacaktır. Organizasyonlarınızın konsepti dahilinde, pamuk şekeri arabaları süslenir ve satıcıları özel kostümler giymektedir. Hizmet içeriği, pamuk şekeri arabası, satıcısı, ulaşım ve sunum gibi detaylardan oluşur. Fakat, hizmet içeriği tamamen sizlerin talebine göre oluşturulmaktadır. Sadece araba da kiralayabilirsiniz fakat, kiralama hizmetlerimizin içeriğinde bulunan, diğer ayrıntıları ile daha ekonomik olacaktır. Uygun fiyatlar ile kaliteli bir hizmet için, kiralık pamuk şekeri arabası hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Pamuk Şekeri Arabası


Son zamanlarda, etkinlik ve aktivitelerde ikramlık konusunda, pamuk şekerinin ayrı bir yeri vardır. Sizlerde konuklarınıza, hoş bir sunum yapmak istiyorsanız pamuk şekeri arabası hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sokak kültürümüzün vazgeçilmez bir tadı olan, pamuk şekerleri, günümüzden nostaljik arabaları ile dikkat çekmektedir. Günden güne, aktiviteler ve etkinlikler de farklı ambiyanslar yaratılmak üzere çalışılmaktadır. Bunlara sokak satıcıları ve nostaljik arabaları da dahil olmuştur. Kültürümüzün bir nevi yansıması olarak, aktivitelere renk ve yaratıcılık katmaktadır. Özel kostümlü satıcılar ve nostaljik küçük arabaları ile etkinliklerde insanlar kendilerini farklı bir dünyanın içinde bulabilir. Sizlerde konuklarınıza unutulmaz anlar yaşatmak için, tatlı ikramlarınızı pamuk şekeri arabaları ile yapabilirsiniz. Firmamızın, ekonomik pamuk şekeri arabası kiralama fiyatları ile rahatlıkla hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmet kalitemiz ve titiz personelimiz ile yılın her günü hizmetinizdeyiz. Arabalarımız hijyenik bir şekilde hizmetinize sunulur. Ayrıca, sunumu yapan personellerimizde titiz bir şekilde konuklarınıza ikram yapmaktadır. Kiralık pamuk şekeri arabası hizmetimizden, herkes yararlanabilir.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Pamuk Şekeri Arabası Kiralama Fiyatları


Pamuk şekeri arabası kiralama hizmetimiz, uygun bütçeleriyle herkese hitap etmektedir. Birinci sınıf ürünlerimiz ve güler yüzlü ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Yılın her günü, kaliteli hizmetlerimizle, organizasyonlarınızda yer almak üzere, sizlerin talebini beklemekteyiz. Özenli hizmetimizden, yararlanmak için bizler iletişime geçmeniz yeterlidir. Organizasyonlarınız doğrultusunda, konsepte uygun ekipmanları ve süslemeleri yapmak bizim işimizdir. Hizmet sektöründe, uzun yılar bulunan firmamız ve tecrübeli ekibimizle, kalitemizden asla taviz vermeyeyiz. Ekibimiz ve ürünlerimiz her zaman, bu hizmet anlayışı ile hizmetinize sunulur. Güvenilir firmamız ve tecrübeli ekimizle, yılın her günü bizlerden hizmet alabilirsiniz. Etkinlik ve aktiviteleriniz doğrultusunda gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Pamuk şekeri ikramları, organizasyonların konsepti dahilinde hoş tatlı ikramlıklarından biridir. Çocuklar ve yetişkinler için düzenleyeceğiniz her türlü etkinlik dahilinde, pamuk şekerini ikram edebilirsiniz. Pamuk şekeri, özel konseptli arabalarıyla etkinliklerinize, farklı bir ambiyans katacaktır. Organizasyonlarınıza özel konseptli süslemeleri ve kostümleriyle, pamuk şekeri arabası hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu, pamuk şekeri arabası kiralama fiyatları da oldukça uygun bütçelere sahiptir. Firmamız dahilinde, size özel tekliflerimiz ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz, sizlere gereken ilgiyi gösterecek ve yardımcı olacaktır.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 30 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Pamuk Şekeri Arabası
Fiyat
TRY 400
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cihangir

araba ne kadar boyutta ..? ne renk tam olarak ..? resimdekinin aynısı mı gelecek ..? kaç tane pamuk şeker sığar ..? fiyat nedir acaba ..?

Sevtap Atan

Okul olarak 23 Nisan kutlamalarında pamuk şeker dağıtmak istiyoruz. Bu sebeple pamuk şekeri arabası kiralama hizmetinizden faydalanacağız. Okul olarak kafamızda birtakım sorularımız var, bunları cevaplarsanız anlaşmakta sıkıntı çekmeyiz. Arabanızın başka model ve renkleri var mıdır? Arabayı istediğimiz şekilde süsleyebilir miyiz ve önüne yazı yazabiliyor musunuz? Dağıtım yapacak kişi neşeli olmalı bunu sağlayabilir misiniz? Birden fazla araba kiralayabiliyor muyuz?

Kirala360 Destek

Böylesi özel bir günde bir okulla çalışmayı çok isteriz. Sorularınıza hemen netlik getireyim. Arabamızın çeşitleri ve başka renkleri elimizde mevcuttur. Arabayı süslemenize karışmayız, önüne istediğiniz yazıyı ve resmi yapıştırabilirsiniz. Birden fazla araba kiralayabiliyorsunuz. İşimiz çocuklarla olduğu için neşenin, güler yüzün önemini biliyoruz. Dağıtım yapan elemanlarımız bu işi zevkle yaptığından dolayı neşe konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. 

Süheyl Esvap

Doğum günü partisi için pamuk şekerci kiralama hizmeti almak istiyoruz. 
Etkinlik günü ürünleriniz taze şekilde mi hazırlanıyor?
Servis için ekstra eleman mevcut mu?
Özel kostümleriniz var mı?
Teslimat size mi ait ve etkinlik gününde sorun yaşanır mı?
Birkaç tane daha sokak tatlarına ihtiyacımız var, tek bir fiyat çıkarabilir misiniz?
Teşekkürler.

Kirala360 Destek

Pamuk şekerci kiralama hizmetimiz dahilinde, ürünlerimiz aynı gün taze şekilde hazırlanır.
Böylece misafirlerinize taze olarak ikram edilir.
Servis elemanı gönderilmez fakat talebinize göre pakete dahil edilebilir.
Kostüm ve diğer ayrıntılar talebe göre belirlenir. 
Teslimat bizim tarafımızdan yapılır, sorunsuz şekilde ekibimiz size ulaştırılır. 
İhtiyacınıza yönelik tüm kiralama hizmetlerini, ayrıntılı şekilde teklif formu ile iletebilirsiniz.

Emine Selcen İmre

İkizlerimin doğum günü partisi için pamuk şekeri dağıtımı yapmak isityorum. Özellikle görüntü açısından bol bol resim çekilebileceğimiz şekilde hazırlanmış pamuk şekerlerinin etrafta asılmış, sıralanmış olmasını istiyoruz. Partimizin konsepti pamuk şekeri olmalı, yenilmesinden ziyade resim çekilebileceğim büyük büyük renkli renkli pamuk şekerleri olmalı her yerde. Kaç renk yapabiliyorsunuz? 
 

Kirala360 Destek

Çocuklarınızın doğum günü şimdiden kutlu olsun. Biz pamuk şekeri arabası kiralaması yapan bir firmayız. Personelimiz genelde satış odaklı ya da yemek odaklı sunumlar yaptı. Mümkün olduğu kadar küçük ve sık sık üretimler olduğu için şu ana kadar ne kadar büyük bir pamuk şekeri yaparız diye denemedik ama doğum gününden önce böyle bir deneme yapabiliriz.