Pamuk Şeker Standı kiralama


Organizasyonlarda pamuk şeker standı kiralamak küçük bir detay gibi görünse de çocukların organizasyonlarınızı mahvetmemesi için büyük rol oynayacaktır. Bu tür davetlerde çocukların eğlendirilmesi çok önemlidir. Pamuk Şeker Standı kiralama hizmetimiz, Osmanlı sokak satıcıları kapsamında da kiralanmaktadır. Palyaçolar, çocuk bakıcıları, şişme oyun parkurları, top havuzları ve çeşitli oyunlar çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Ebeveynleri çok rahat eder.
Küçük ikramlar ile de konukların çocuklarının damak zevklerine hitap edebilirsiniz. Popcorn, kestane, hamburger, sıkma meyve suyu, tatlı, kağıt helva, pamuk şeker ve diğer abur cuburlar çocuklarınıza güzel zamanlar yaşatarak onları oyalayacaktır. Pamuk Şeker Standı kiralama hizmetiyle çocuklarınızı organizasyonlarda eğlendirebilirsiniz. Pamuk şeker standı kiralama fiyatları oldukça uygundur. Dilerseniz, büyük organizasyonlarda dilerseniz, aile davetlerinde konuklara küçük süprizler yaşatabilirsiniz. Çocukların da bayılarak yiyeceği pamuk şekerler, davetlerinizin gözdesi olacaktır.
Osmanlı’da hem mutfaklarda, hem de sokaklarda seyyar satıcılarda çok yemek çeşidi bulmak mümkündü. Osmanlı’da ünlü sokak satıcılarından biri, ciğercilerdi. Ciğer kebabı da denilen ciğerler, seyyar ciğer satıcıları ile sokak sokak satılırdı. Osmanlı’da balık da yaygın bir kültüre sahipti. Palamut ve torik tava, sokaktaki satıcıları tarafından satılırdı. Ayçiçek veya susam yağı ile kızartılan lezzetli balıklar tüm sokağı kokusuyla büyülerdi. Osmanlı’da ünlü sokak satıcılarından bir diğeri de meşhur sütçüler. Haftanın belirli günleri sütçü gelir, sokak sokak dolaşarak sütünü ailelere satardı. Her mahallenin birer sütçüsü olurdu ve mahalleli onu dört gözle beklerdi.
Simitçiler bir diğer Osmanlı sokak satıcılarından. Simit şimdi olduğu gibi Osmanlı zamanında da meşhurdu. Simidi vazgeçilmez kılan tadı, çayla uyumu, Osmanlı’da da onu sevilen bir lezzet haline getirmişti. Simitçiler simitlerini kimi zaman kaşar peyniriyle satardı, kandillerde kandil simidi satarlardı. Seyyar pilavcı arabaları da bize Osmanlı’dan miras. Osmanlı zamanında pilav, kelle suyuyla pişirilirdi ve haşlanan kelleler pilavın etrafını süslerdi. Sadece pilav değil, nohutlu pilav da Osmanlı’da oldukça ünlüydü. Davetlerinizde bütçenize uygun pamuk şeker standı kiralama fiyatlarıyla kiralık pamuk şeker standı ve çeşitli Osmanlı sokak satıcılarından kiralayabilir, Türk geleneğini sürdürebilirsiniz.
Osmanlı’da tatlı kültürü şuanda olduğu gibi oldukça yaygındı. Yemekten sonra tercih edilen damağımız tatlansın denilen lezzetli tatlılar, sokaklarda vatandaş ile buluşuyordu. Saray mutfağında tatlıcıbaşı ve helvacıbaşı olarak iki bölüm vardı. Halk arasında akide şekerleri, lokumlar, muhallebiler, helvalar, şekerler, aşureler, Şam tatlısı ve kurabiyeler ünlüydü. Dondurmacı, havyarcı, sucu, üzümcü, kahveci, Osmanlı macuncusu, dönerci de diğer Osmanlı sokak satıcılarındandı. Pamuk Şeker Standı kiralama ile organizasyonlarınız şenlenecek, adeta pembeye bürünecektir. Osmanlı macunu satıcısıyla oldukça uyum sağlayan kiralık pamuk şeker standı konuklarınız tarafından çok sevilecektir.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Pamuk Şeker Standı


Pamuk Şeker Standı kiralama hizmetimiz konserlerinizde de gençlere güzel vakitler geçirecektir. Konser ekipmanları için firmamızdan ürünler kiralayabilirsiniz. Konserde ara verildiğinde gelenlerin sıkılmamaları ve açlıklarını yatıştırmaları için sokak satıcıları büyük önem taşımaktadır. Balıkçı arabası, pilavcı arabası, pamuk şekerci, limonatacı, tatlıcı, dondurmacı konserlerde çok rağbet görmektedir. Kiralık pamuk şeker standı, gençlere çocukluklarını yaşatacak, unutulmaz tadı onlara hatırlatacaktır. Okul şenliklerinde de oldukça tercih edilen kiralık pamuk şeker standı öğrenciler arasında çok popüler olmuştur. Kiralık pamuk şeker standı ile iş pikniklerinizi de renklendirebilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Pamuk Şeker Standı kiralama fiyatları


Düğün, nişan, okul ve iş bütçenizi aşmayacak pamuk şeker standı kiralama fiyatları ile küçük ikramlarla büyük sevinçler yaratabilirsiniz. Türkiye’nin en profesyonel kiralama firmaları arasında yer alıyoruz, organizasyonlarınızdaki ikramlar için bırakmayın profesyonel ekiple çalışın. Uygun pamuk şeker standı kiralama fiyatlarıyla firmamızdan güzel bir hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz, stantta duracak güler yüzlü, hijyenik personelimiz ile daha kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz. Nakliye ücreti pamuk şeker standı kiralama fiyatlarına dahil değildir. Nakliye hizmeti için firmamızla görüşmeli yeni bir teklif almalısınız. Organizasyon alanınızın uzaklığına, personelimizin duracağı süreye göre nakliye ücreti değişmektedir.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 30 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Pamuk Şeker Standı
Fiyat
TRY 400
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ceylannur

stand ne kadar büyük ..? temizlemesini naısl yapmalıyız ..? teslimatı ne zaman yaparsınız ..? 4 saatlik kiralama olur mu ..? fiyat ne olur en son ..?

Soner baycan

Pamuk şeklerlerin erimemesi için bir önlem alacak mısınız ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat nedir ..? 40 tane kiralayabilif miyiz ..? Servis de size mi ait ..?

Kirala360 Destek

pamuk Şekerci’nin yaptığı orijinal pamuk şeker Tabii ki hava ile temas ettiğinde erimektedir Bizler 40 adet 50 adet gibi satışlar yapmamaktayız daha çok pamuk şeker aracı kiralama organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.

demir aksoy

arabanın bpyutu nedir ..? ne kadar sürede arabayı gönderirsiniz adrese ..? zeytinburnu tarafına da gönderrirmisiniz ..? 2 tane alabilir myiiz ..? fiyat ne olur ..?

sunay akkor

sünnet düğünü için kiralayabilir miyiz, ne kadar sürede teslim edilir, kağıt haneye gönderim yapar mısınız, 40 tane çocuğa ikram yapar mısınız , bir günlük kiralama olur mu ..?