Pamuk Şeker Standı kiralama


Organizasyonlarda pamuk şeker standı kiralamak küçük bir detay gibi görünse de çocukların organizasyonlarınızı mahvetmemesi için büyük rol oynayacaktır. Bu tür davetlerde çocukların eğlendirilmesi çok önemlidir. Pamuk Şeker Standı kiralama hizmetimiz, Osmanlı sokak satıcıları kapsamında da kiralanmaktadır. Palyaçolar, çocuk bakıcıları, şişme oyun parkurları, top havuzları ve çeşitli oyunlar çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Ebeveynleri çok rahat eder.
Küçük ikramlar ile de konukların çocuklarının damak zevklerine hitap edebilirsiniz. Popcorn, kestane, hamburger, sıkma meyve suyu, tatlı, kağıt helva, pamuk şeker ve diğer abur cuburlar çocuklarınıza güzel zamanlar yaşatarak onları oyalayacaktır. Pamuk Şeker Standı kiralama hizmetiyle çocuklarınızı organizasyonlarda eğlendirebilirsiniz. Pamuk şeker standı kiralama fiyatları oldukça uygundur. Dilerseniz, büyük organizasyonlarda dilerseniz, aile davetlerinde konuklara küçük süprizler yaşatabilirsiniz. Çocukların da bayılarak yiyeceği pamuk şekerler, davetlerinizin gözdesi olacaktır.
Osmanlı’da hem mutfaklarda, hem de sokaklarda seyyar satıcılarda çok yemek çeşidi bulmak mümkündü. Osmanlı’da ünlü sokak satıcılarından biri, ciğercilerdi. Ciğer kebabı da denilen ciğerler, seyyar ciğer satıcıları ile sokak sokak satılırdı. Osmanlı’da balık da yaygın bir kültüre sahipti. Palamut ve torik tava, sokaktaki satıcıları tarafından satılırdı. Ayçiçek veya susam yağı ile kızartılan lezzetli balıklar tüm sokağı kokusuyla büyülerdi. Osmanlı’da ünlü sokak satıcılarından bir diğeri de meşhur sütçüler. Haftanın belirli günleri sütçü gelir, sokak sokak dolaşarak sütünü ailelere satardı. Her mahallenin birer sütçüsü olurdu ve mahalleli onu dört gözle beklerdi.
Simitçiler bir diğer Osmanlı sokak satıcılarından. Simit şimdi olduğu gibi Osmanlı zamanında da meşhurdu. Simidi vazgeçilmez kılan tadı, çayla uyumu, Osmanlı’da da onu sevilen bir lezzet haline getirmişti. Simitçiler simitlerini kimi zaman kaşar peyniriyle satardı, kandillerde kandil simidi satarlardı. Seyyar pilavcı arabaları da bize Osmanlı’dan miras. Osmanlı zamanında pilav, kelle suyuyla pişirilirdi ve haşlanan kelleler pilavın etrafını süslerdi. Sadece pilav değil, nohutlu pilav da Osmanlı’da oldukça ünlüydü. Davetlerinizde bütçenize uygun pamuk şeker standı kiralama fiyatlarıyla kiralık pamuk şeker standı ve çeşitli Osmanlı sokak satıcılarından kiralayabilir, Türk geleneğini sürdürebilirsiniz.
Osmanlı’da tatlı kültürü şuanda olduğu gibi oldukça yaygındı. Yemekten sonra tercih edilen damağımız tatlansın denilen lezzetli tatlılar, sokaklarda vatandaş ile buluşuyordu. Saray mutfağında tatlıcıbaşı ve helvacıbaşı olarak iki bölüm vardı. Halk arasında akide şekerleri, lokumlar, muhallebiler, helvalar, şekerler, aşureler, Şam tatlısı ve kurabiyeler ünlüydü. Dondurmacı, havyarcı, sucu, üzümcü, kahveci, Osmanlı macuncusu, dönerci de diğer Osmanlı sokak satıcılarındandı. Pamuk Şeker Standı kiralama ile organizasyonlarınız şenlenecek, adeta pembeye bürünecektir. Osmanlı macunu satıcısıyla oldukça uyum sağlayan kiralık pamuk şeker standı konuklarınız tarafından çok sevilecektir.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Pamuk Şeker Standı


Pamuk Şeker Standı kiralama hizmetimiz konserlerinizde de gençlere güzel vakitler geçirecektir. Konser ekipmanları için firmamızdan ürünler kiralayabilirsiniz. Konserde ara verildiğinde gelenlerin sıkılmamaları ve açlıklarını yatıştırmaları için sokak satıcıları büyük önem taşımaktadır. Balıkçı arabası, pilavcı arabası, pamuk şekerci, limonatacı, tatlıcı, dondurmacı konserlerde çok rağbet görmektedir. Kiralık pamuk şeker standı, gençlere çocukluklarını yaşatacak, unutulmaz tadı onlara hatırlatacaktır. Okul şenliklerinde de oldukça tercih edilen kiralık pamuk şeker standı öğrenciler arasında çok popüler olmuştur. Kiralık pamuk şeker standı ile iş pikniklerinizi de renklendirebilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Pamuk Şeker Standı kiralama fiyatları


Düğün, nişan, okul ve iş bütçenizi aşmayacak pamuk şeker standı kiralama fiyatları ile küçük ikramlarla büyük sevinçler yaratabilirsiniz. Türkiye’nin en profesyonel kiralama firmaları arasında yer alıyoruz, organizasyonlarınızdaki ikramlar için bırakmayın profesyonel ekiple çalışın. Uygun pamuk şeker standı kiralama fiyatlarıyla firmamızdan güzel bir hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz, stantta duracak güler yüzlü, hijyenik personelimiz ile daha kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz. Nakliye ücreti pamuk şeker standı kiralama fiyatlarına dahil değildir. Nakliye hizmeti için firmamızla görüşmeli yeni bir teklif almalısınız. Organizasyon alanınızın uzaklığına, personelimizin duracağı süreye göre nakliye ücreti değişmektedir.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 38 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Pamuk Şeker Standı
Fiyat
TRY 400
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ceylannur

stand ne kadar büyük ..? temizlemesini naısl yapmalıyız ..? teslimatı ne zaman yaparsınız ..? 4 saatlik kiralama olur mu ..? fiyat ne olur en son ..?

Soner baycan

Pamuk şeklerlerin erimemesi için bir önlem alacak mısınız ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat nedir ..? 40 tane kiralayabilif miyiz ..? Servis de size mi ait ..?

Kirala360 Destek

pamuk Şekerci’nin yaptığı orijinal pamuk şeker Tabii ki hava ile temas ettiğinde erimektedir Bizler 40 adet 50 adet gibi satışlar yapmamaktayız daha çok pamuk şeker aracı kiralama organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.

demir aksoy

arabanın bpyutu nedir ..? ne kadar sürede arabayı gönderirsiniz adrese ..? zeytinburnu tarafına da gönderrirmisiniz ..? 2 tane alabilir myiiz ..? fiyat ne olur ..?

sunay akkor

sünnet düğünü için kiralayabilir miyiz, ne kadar sürede teslim edilir, kağıt haneye gönderim yapar mısınız, 40 tane çocuğa ikram yapar mısınız , bir günlük kiralama olur mu ..?

Kerime Hacer Akıllı

AVM’mizin çocuk oyuncakları bölümü için pamuk şekeri arabası kiralamak istiyoruz. Pamuk şekeri arabası kiralaması yaptığımız firmanın kurumsal ve çözüm ortağı bir firma olmasını istiyoruz. Çocuklara yönelik bir ikram olacağı için de güvenli, sağlıklı ve temiz bir sunumla pamuk şekeri arabası kiralamamız gerekiyor. Ayrıca AVM konseptimize uygun bir görünüşü olması ve personelin de o konsepte uygun giyinmiş olması gerekiyor. Pamuk şekeri arabası kiralama konusunda bu şartlarda bize hizmet verebilir misiniz?

Kirala360 Destek

Kiralama şirketi olarak çocukların olduğu ekinliklerde, çocuklara yönelik etkinliklerde hizmet veren bir firmayız. Pamuk şekeri arabası kiralaması yapılan etkinliklerin %95’i çocuklara yönelik oluyor. Bu nedenle biz sizin pamuk şekeri arabası kiralaması yapacağınız doğru şirketiz. Yıllardır yüzlerce pamuk şekeri arabası kiralaması yaptık ve hiçbir sorun yaşamadık. Hali hazırda mevcut konseptinize uygun araç ve personel kıyafetlerimiz olduğunu düşünüyorum fakat yoksa da size özel bir çalışma yapabiliriz.

Özalp Dağbağ

Çocuklarım sık sık pamuk şekeri yemek istiyor. Her istediğinde bulmak çok zor oluyor. Ama bu geçici bir heves biliyorum, o yüzden pamuk şekeri makinesi almak istemiyorum. Bir hafta, 10 gün gibi bir süre de pamuk şekerine doyacaklardır. O yüzden bu süre geçen kadar bahçeye pamuk şekerci kiralamak istiyorum. Ama bu makineyi kendim kullanabilir miyim? Bana kullanmayı öğretebilir misiniz? 

Kirala360 Destek

Pamuk şekerci kiralama konusunda çok fazla firma ve kişi ile çalıştık fakat ilk defa bu şekilde bir talep alıyoruz. Genelde pamuk şekerci kiralamayı personelle birlikte kiralamak isterler.Çünkü yapımı zahmetlidir. Ama sizin için birkaç gün makineyle birlikte personel yollar ve size öğretmesini söyleyebiliriz. Öğrenebilirseniz o şekilde kullanabilirsiniz belki. Fiyatlandırmayı da ona göre yaparız ama 24 saat sizde kalacağı için kiralama rakamı artacaktır. Talebinizin netleşmesi halinde detaylı konuşabiliriz.

Muazzez Ece Gemalmaz

Merhaba, ben pamuk şekeri kiralama yapacağım bu konu hakkında bazı sorularım var. Oğlumun kermesi için alacağım pamuk şekerleri taze mi? Size bu konuda nasıl güvenebilirim. Bide renkli olmasını istiyorum elinizde sarı pembe mavi ve turuncu renkleri mevcut mu ya da bu renklerde üretim gerçekleştiriyor musunuz? Bu konudaki bilgilerinizi benimle paylaşır mısınız? Ona göre satın alma işlemini gerçekleştireceğim. Kolay gelsin. İyi çalışmalar.

Kirala360 Destek

Merhaba, pamuk şekeri kiralama günü gününe ve ayrıca siparişe özel olarak üretimi gerekleştiriliyor. İsteğinize göre renklerde de üretim gerçekleştiriyoruz. Saydığınız tüm renkleri de verdiğiniz sayılara göre üretiriz. Memnun kalacağınızı umuyoruz. Kuşkunuz olmasın. Sipariş verirken belirtmeniz yeterli. Keyifli günler.

Şerif Erkam Kutanoglu

Merhaba, düğünümüz için pamuk şekeri arabası kiralamayı düşündük. Düğünümüz Güngören’de olacak. Salon düğünü normal bir düğün. Kapısına bir pamuk şekeri arabası koymak istiyoruz. Çocuklar, oyalasın bizim için yeterli. Bir de palyaço kiraladık. Çocukların ayak altında dolaşmalarını istemiyoruz. Çok çocuk var, o yüzden siz bol bol pamuk şekeri yapabilecek bir kişi gönderin. Ücretsiz sürekli çocuklara dağıtacak şekilde olması lazım. Ücretini biz ödeyeceğiz. Bize bir fiyat çıkarır mısınız? Konumu whatsapınıza göndeririz.