Palmiye Isıtıcı Kiralama


Firmamız sizlere, organizasyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları, uygun fiyatlar ile palmiye ısıtıcı kiralama hizmeti sunmaktadır. Soğuk havalarda düzenleyeceğiniz, açık alan etkinliklerinde, ısıtıcı ihtiyacı bulunmaktadır. Bu doğrultuda, palmiye ısıtıcı kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde, ısıtıcı ürünlerimizin, palmiye ısıtıcı modeli gibi farklı modelleri de bulunmaktadır. Isıtıcı ürünlerimiz, farklı model ve özelliklere sahiptir. Boyut, kullanım şekli, elektrikle çalışan, gaz ile çalışan vb. özelliklere sahip olan ısıtıcı modellerimiz vardır. Sizlere, organizasyon konseptiniz dahilinde, hangi model ısıtıcı daha uygun olacak ise, o ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, organizasyon konseptiniz dahilinde, ekibimiz ile iletişime geçerek, ısıtıcı ya da soba ürünlerimiz ile alakalı yardım alabilirsiniz. Palmiye ısıtıcı ürünlerimizin, her biri kaliteli ve kullanılışlıdır. Her türlü etkinlik ya da aktivite dahilinde, palmiye ısıtıcı modelini ya da farklı ısıtıcı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Düğün, nişan, doğum günü, kokteyl, açılış, fuar, seminer, piknik vb. etkinlik ve aktiviteler doğrultusunda, kullanım sağlayabileceğiniz kaliteli ürünlerdir. Kaliteli ve titiz bir hizmet almak için, kiralık palmiye ısıtıcı hizmetimizi seçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Palmiye Isıtıcı


Palmiye ısıtıcı ürünlerimiz, her türlü organizasyonlarınız için kullanım sağlayabileceğiniz, kullanım açısından çok yönlü bir ısıtıcı modelimizdir. Ayrıca, diğer ısıtıcı modellerimizi de web sitemiz üzerinden, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimizin her biri ayrıcalıklı ve özeldir. Tecrübeli ekimiz ile kiralama hizmetlerimizin her birine, gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Kiralama hizmet detaylarımız, kiralık ürün, nakliyat ve kurulum gibi aşamalardan oluşmaktadır. Ve bu doğrultuda, hizmet maliyeti raporlandırılmaktadır. Nakliyat işlemi, genel olarak kiralama hizmet maliyetine dahil değildir. Kiraladığınız ürün doğrultusunda, nakliyat ve kurulum gibi detaylar için, onay vermeniz gerekir. Ve aldığınız hizmet içeriği kapsamında, kiralama maliyeti hesaplanmaktadır. Palmiye ısıtıcı kiralama fiyatları da bu nedenle, kişilere göre farklılık gösterecektir. Uygun fiyat seçeneklerimiz ve zengin hizmet içeriğimiz dahilinde, palmiye ısıtıcılarımızı ve diğer ısıtıcı ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Dilerseniz, palmiye ısıtıcı ürünümüz ve diğer ekipmanlarımızla alakalı, ekibimizden yardım rica edebilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz, deneyimleri doğrultusunda, sizlere gereken bilgileri özenle aktaracaklardır. Hassas ve titiz çalışmalarımız ile tanışmak için, kiralık palmiye ısıtıcı hizmetimizi tercih etmelisiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Palmiye Isıtıcı Kiralama Fiyatları


Palmiye ısıtıcı kiralama hizmetimizden, her türlü organizasyonlarınız doğrultusunda, yararlanabilirsiniz. Kullanım alanı çok yönlü olduğu için, bahar ya da kış aylarında düzenleyeceğiniz organizasyonlarda, palmiye ısıtıcı ürünümüzü tercih etmeniz uygun olacaktır. Ayrıca, zengin kiralama hizmetlerimiz sayesinde, organizasyonlarınızı kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Kiraladığınız ürünler, nakliyat hizmetimiz sayesinde, sizlere kısa sürede teslim edilmektedir. Ve kurulum hizmetimiz dahilinde, ekibimiz ısıtıcıları mekan alanına uygun şekilde yerleştireceklerdir. Nakliyat, kurulum ve sunum gibi hizmetlerimiz, kiralama hizmet içeriğine dahil değildir. Palmiye ısıtıcı kiralama fiyatları da bu nedenle, kişilere farklılık gösterecektir. Fakat, kiralama hizmet içeriğimiz dahilinde, nakliyat ve kurulum gibi detaylardan da uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz. Isıtıcı ürün modellerimiz ve birbirinden özel ekipmanlarımız dahilinde, hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz, herkese ve her bütçeye uyumludur. Çeşitli organizasyonlarınız dahilinde, palmiye ısıtıcı ürünlerimizi tercih ederek, soğuk havanın etkisini en aza indirgersiniz. Soğuk havalarda düzenlemek istediğiniz etkinlikler dahilinde, ısıtıcı ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaktayız. Isıtıcı ihtiyaçlarınız ve her türlü ekipman ihtiyaçlarınız için, bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam ısıtıcı modellerimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz dahilinde, olumlu ya da olumsuz her türlü görüşünüzü bizlere iletmenizi rica ediyoruz. Bunun doğrultusunda ekibimiz ile, gerekli iyileştirme çalışmalarını, yapacağımızı belirtmek isteriz. Birbirinden özel ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile her mevsim hizmetinizdeyiz. Açık hava etkinlikleriniz ve her türlü organizasyonlarınız doğrultusunda bizlerden yardım alabilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 27 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Palmiye Isıtıcı
Fiyat
TRY 220
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mete

etrafına ne kadar ısı veriyor? yeterli oluyor mu? elinizde şu anda kaç tane mevcut ve istanbul şişli’ye sevkiyat yapar mısınız?

burçak

kademeli olarak ayarı var mı ..? uzaktan kumandayla arttırıp kısabilir miyiz ..? ne kadar boyutu ..? yere sabitleme işlemini nasıl yapıyorsunuz ..? devrilme ihtimali var mı ..?

Nunazlı Arpacı

Okulumuzun mezunlar iftarı her yıl olduğu gibi bu sene de okulun bahçesinde yapılacak. Bu sene ramazan kışa denk geliyor bu sebeple şemsiye soba kiralamaya ihtiyacımız var. Kurulumu ne kadar sürüyor, kaç parçadan oluşuyor, bizde kurabilir miyiz? Sıcaklık derecelerini ayarlayabiliyor muyuz yoksa hep aynı ısıda mı yanıyor? Rüzgâra dayanıklı mıdır, rüzgârda söner mi? Yanıtlarınızı bekleyeceğim.

Kirala360 Destek

Merhaba şemsiye sobalarımız iki parçadan oluşur ve kurulumu zor değildir. Sıcaklık derecesini ayarlayacak mekanizması vardır, yaktığınız doğrultuda yanar. İçine koyulan tüp uzun süre sizi idare eder. Şemsiye sobalar çoğunlukla dış mekanlar da kullanılması sebebiyle aşırı bir rüzgâr olmadığı sürece ısısında azalma görülmez. Başka bir sorunuz varsa yanıtlamak için burada olacağım.

Çisel Ersin

Açık havada düzenlenecek düğümüz için, ısı şemsiyesi kiralama hizmetine ihtiyacımız var.
Tek soba, kaç metreye kadar etki ediyor?
sobalarınızın yakıt türü nedir?
Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı mıdır?
Olası durumlarda herhangi bir sorun yaşanır mı?
Ürün teslimatı size mi ait?
Sorun yaşamamak için, en az kaç gün önceden sipariş vermeliyiz? Teşekkürler.