Padişah Koltuğu Kiralama


Sünnet düğünlerini özel kılmak için padişah koltuğunu kiralamanız yeterli. Talep ettiğiniz takdirde çocuğunuz padişah koltuğunda kendini daha da özel hissedecektir. Padişah koltuğu kiralama hizmetini evinizin bahçesinde olsun tuttuğunuz mekanda olsun oraya getiriyoruz. Sizin sadece o gün konuklarınızı düşünebilirsiniz. Dilediğiniz her gün padişah koltuğunu kiralayabilirsiniz. Kirala360 sayesinde uygun fiyata istediğiniz padişah koltuğunu kiralayabilirsiniz. Hayatımızda önemli günlerden biri olan sünnet düğünlerinde çocuğunuzun o günü kendini özel hissetmesi için padişah koltuğunu kiralayabilirsiniz. Yılın 365 günü bize istediğiniz padişah koltuğunu kiralayabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda istediğiniz güne istediğiniz yere getiriyoruz. Çocuğunuzun kendini iyi hissetmesi için padişah koltuğunu kiralayarak kendisini şehzade gibi olmasını sağlayabilirsiniz. Erkek çocuklarının en çok korktuğu günlerden olan sünnet düğünlerinde çocuğunuzun padişah koltuğunu kiralayarak mutlu olmasına korkmasını da bir nebze azalmasını sağlayabilirsiniz. Çocuklar padişah tahtını gördüğü zamanlarda ilgisi çekecek ve korkusunu azaltabilirsiniz. Padişah tahtını kiralamak isterseniz en uygun fiyatlara firmamızdan temin edebilirsiniz. En güzel günlerden biri olan sünnet düğünlerinizi en kaliteli şekilde padişah koltuğunu kiralayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi en kusursuz işler vermek için 7/24 hizmetinizdeyiz. İsterseniz bize ulaşabilir veya Whatsapptan mesaj atabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Padişah Koltuğu


  Sünnet düğünlerimiz bizim geleneklerimizden biridir. Bu günü güzelleştirmek ise bizim elimizde. Kiralık padişah koltuğunu hizmetimiz ile çocuğunuzun ve sizin özel gününüzü en iyi hizmet kalitesi ile taçlandırıyoruz. Çocuğunuz kendini sünnet düğününde değil de bir padişahın şehzadesi gibi hissettiriyoruz. Kiralık padişah koltuğunu hizmetini istediğiniz takdirde dilediğiniz yere getiriyoruz. Yılın her günü siz değerli müşterilerimiz in taleplerini, hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Kirala360 ailesi olarak kiralık padişah koltuğunu bizden başka firmalarda konforlusunu, kalitelisini, modern olanını bulamayacağınızı iddia ediyoruz. Kiralık padişah koltuğu hizmetini kiralama talebinde bulanmak istersiniz bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden bize mesaj atabilirsiniz. Firmamız kiralık padişah koltuğu hizmetini istediğinizi yere getirmekte ve profesyonel kadrosu ile size yardımcı oluyoruz. Sizin ve çocuğunuzun özel gününde siz değerli müşterimiz için kiralık padişah koltuğunu en uygun fiyatlarda fiyatlandırma yaparak bütçenize uygun hale getiriyoruz. Çocuğunuzun sünnet düğününde en çok istediği kiralık padişah koltuğunu modellerini kendi konseptinize göre seçebilirsiniz. Seçtiğiniz modellere göre ve getirilecek konuma göre fiyatlandırma da değişiklik gösterebilir. Bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Padişah Koltuğu Fiyatları


  Padişah koltuğu sünnet düğünlerinde çocuklarınızın kendilerini özel hissetmesi için oldukça iyi bir seçenektir. Padişah koltuğu fiyatlarımız da oldukça ekonomik fiyatlardır. Firmamızla iletişim kurarak padişah koltuğu fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sünnet düğünü çocuğunuzun büyümeye dair attığı ilk adımlardan biridir. Böyle özel bir günde onların mutlu olması ve kendilerini değerli hissetmesi oldukça önemlidir. Bu noktada firmamız sizlere ekonomik padişah koltuğu fiyatlarıyla kolaylık sağlamaktadır. Padişah koltuğu fiyatlarımız nakliyatını yapacağımız adresin bize uzaklığına ve sizde kalma süresine göre değişim göstermektedir. Sizde firmamızın ekonomik padişah koltuğu fiyatlarından yararlanabilir böylesine özel bir günde çocuğunuzun kendini mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamız ekipman kiralama konusunda sizlere en iyi şekilde kolaylıklar sağlamaktadır. Padişah koltuğu fiyatlarımızda da bütçenizi sarsmayacak ekonomik fiyatlar belirlenmektedir. Bizimle iletişime geçerek padişah koltuğu fiyatlarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Sizlere tüm yıl aralıksız hizmet sağlamaktayız. Padişah koltuğu fiyatlarımız piyasanın en ekonomik padişah koltuğu fiyatlarıdır. Konforlu ve kaliteli padişah koltuklarımız çocuğunuz üzerinde otururken kendini oldukça rahat hissedecektir. Bizimle iletişime geçerek padişah koltuğu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet sağlamaktan ve kolaylık sağlamaktan firma olarak mutluluk duyarız.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Padişah Koltuğu
  Fiyat
  TRY 350
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  5 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  şehrazat

  kına için kiralsak kaç günde gelir ..? fiyatınız nedir bir de siz mi taşıyacaksınız ..? kırmızı dışında bir rengi var mı elinizde ..?

  aktan

  ürünün ebatları nedir..?renk seçenekleri nedir..?net ağırlığı nedir..?teslimatı nasıl yapıyorsunuz..?taksitli fiyatınız nedir..?

  billur

  koltuk ne kadar geniş ..? ahşap mı metal mi ..? hangi renkleri var ..? üzerine yastık ya da tül gibi malzemeler de koyabilir misiniz ..? fiyat nedir ..?

  teoman gök

  beyaz ve kırmızı dışında renk yok mu ..? ne kadar sürede adrese gönderirsiniz ..? sünnet düğünü için gönderebilir misiniz ..?2 tane kiralama şansımız var mı ..? fiyat ne olur en son ..?

  koray arar

  sünnet düğünü için kiralayabilir miyiz, ne kadar sürede teslim edilir, resimdeki gibi mi ürün, 2 günlük kiralama olur mu , fiyat nedir ..?