Oval Banko Kiralama


Oval banko diye tabir edilen ürün adını şeklinden almıştır. Elbette ki her daim oval olarak çalışılmasa da L, C gibi modellerde ya da fasulye gibi şekillerde olabilmektedir. Arkasında bulunan kişinin sol ve sağ yanlarını da kapatarak desk içinin gözükmesini engelleyici şekilde bir modeli vardır. Oval banko kiralama hizmeti aklınıza gelmeyecek yüzlerce mekanda kullanılmaktadır. Örneğin okul, hastane, kütüphane gibi alanlardaki danışmalar, başvuru, ilk kayıt, ön kayıt gibi işlemlerin yapıldığı alanlar, hizmet işi sağlayan firmalardaki müşteri temsilcilerinin bulunduğu alanlar, banka personelinin bireysel görüşmeler sağladığı deskler, restoran, cafe ve eğlence mekanlarındaki karşılama masaları, cinema ve tiyatrolardaki bilet satış ve toplama alanlarındaki bankolar, mekanlarda kasa olarak kullanılan ve müşterilerin ödeme yapmak için yöneldiği deskler gibi yüzlerce noktada oval banko kiralama hizmetinden yararlanılarak hizmet sunumu sağlanmaktadır. Eminiz ki girdiğiniz bir mekanda defalarca bu alanlarda işlem yapmış olsanız da böyle bir ürüne ihtiyacınız olana kadar asla ürünün ne olduğuyla ilgilenmek aklınıza gelmemiştir. Ve şu anda bu ürünle ne kadar çok yerde karşılaştığınızı ve aslında hayatınızın ne kadar içerisinde olan bir ürün olduğunu düşünüyorsunuz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Oval Banko


  Kiralık oval banko adlı ürünler genellikle demonte olmayan, birbirine montelenmiş parçalardan üretilen ve bu nedenle tek parça halinde taşınması gereken ürünlerdir. Bu nedenle tanıtım standları gibi hafif, pratik ve oradan oraya taşımanın kolay olduğu ürünler değildir. Genellikle mdflam, suntalam ve parlak malzemelerden üretilen, gerçek bir mobilya parçasıdır. Cam ve metal aksesuarları olabilmekte, bilgisayar ve telefon da konulacak kadar geniş masa alanına sahip olmaktadırlar. Fuar ve alışveriş merkezleri gibi alanlar için dönemlik olarak kiralamaya çok uygun olmadığından genellikle sabit olarak kullanılacak ofis, mağaza, büro gibi alanlar için tercih edilmektedirler. Bu alanlarda uzun süreli kullanım için tercih edilen kiralık oval banko ve benzeri ürünler, dönem dönem ya da herhangi bir soruna neden olduğu takdirde firma tarafından değiştirilebilmektedir. Satın almak üzere gelen isteklere standart model ve ölçülerin dışında özel istekler doğrultusunda hazırlanacak tasarımlar ve üzerine monte edilebilecek olan isim ve logolarla da sunulabilmektedir. Bu ürün genel olarak ticari mekanlar için firmaların tercihi olmakta ve bireysel kullanımlara çok uygun olmamaktadır. Sizler de bizi arayarak rahatlıkla bu kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

   

  Oval Banko Fiyatları


  Oval banko olarak adlandırılan ürünler de bir nevi stant olmaktadır. Standlar çok çeşitli ölçülerde, çok çeşitli malzemelerden hazırlanabilir. Önemli olan amaca uygun hizmeti sağlayabilecek bir dizayn ve konforda olmasıdır. Oval banko fiyatları bu stand türleri içerisinde en yüksek olanıdır. Çünkü tamamen bir mobilya mantığıyla ahşap, cam ve metal kullanılarak üretilmektedir. Bunun dışında ölçü olarak ta türevleri içerisindeki en geniş modeldir. Nakliye ve hamaliye de ölçü ve kilo açısından sıkıntılı durumlara neden olabilmektedir. Hizmeti zor olan bu ürün de bizim için problem teşkil etmemekte ve birçok oval banko modeli tarafımızca hizmetinize sunulabilmektedir. Ürünler genellikle uzun dönemler için kiraya verildiğinden diğer ürünlerde olduğu gibi adet bazında fiyatlandırılsalar da netlik sağlamak adına oval banko fiyatları denilince günlük kiralama ücreti belirtilse de, kiralama yapmak istediğiniz süre sorularak bu doğrultuda size özel bir fiyat verilmesi söz konusu olabilmektedir. Günümüzde birçok üründe olduğu gibi oval bankolarda da modaya uyulmuş ve bazı modelleri ledli olarak çalışılarak daha dikkat çekici bir dekorda olmaları hedeflenmiştir. Firmamızdan her türlü oval bankoları bulabilir ve rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Oval Banko
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  2 thoughts on “Oval Banko Kiralama”

  1. ürünün renk seçenekleri nedir..?kaç tip ürün elinizde mevcut..?teslim süreniz nedir..?net ağırlığı nedir..?taksitli fiyatı ne olur..?

  2. düz olan modeliniz de var mı ..? oval modelin stoğu ne ..? başka rengi var mı ..?İ plastik mi ahşap mı ürün ..? taşıması da size mi airt ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon