Oturma Grubu Kiralama

Oturma Grubu Kiralama

İstanbul Oturma Grubu Kiralama

Fuara İçin Oturma Grubu Kiralama

Oturma grubu bir kaç kişilik koltuk çeştinin grup halinde kiralanmasıdır. Koltuk grubunu sipariş sırasında lütfen belirtiniz. Örneğin 8 adet tekli koltuk 4 adet ikili koltuk 3 adet üçlü koltuk istiyorum.

Oturma gruplarının organizasyon alanında dizaynı, müşterilerimizin talebi halinde şirketimiz tarafından yapılır. Burada masa sandalye gibi ek beklentilerinizi lütfen sipariş esnasında satış temsilcimize iletin. Aynı zamanda iç mekan ve dış mekan için ısıtıcı talebinde bulunabilirsiniz.

Oturma grupları sırtlıklı, sırtlıksız ve puf koltuklar olarak çeşitlenmektedir. Ayrıca lüks koltuklarımız bulunmaktadır. Burada deri koltuklar en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Oturma grubu modellerimizde minimum sipariş adeti 1 grup ürün olarak belirlenmektedir. Oturma grubu için koltuk , sandalye masa gibi beklentileriniz için stoklarımızda 1000'i aşkın ürün bulunmaktadır.

Koltuk , sehpa ve diğer oturma grubu ürünlerimizin bakımları her kiralama öncesi ve sonrası yapılmaktadır. Sizler fabrikadan yeni çıkmış gibi bir ürün ile karşılaşırsınız. Ürün nakliyesi veya kiralama öncesi ekstra fotoğraf veya video kaydı talep edebilirsiniz.

Farklı alanlar da kullanmak üzere farklı özellikleri olan oturma grubu kiralama hizmetleri almak isteyen kişiler bu konu hakkında yapacakları araştırmalar ile en doğru seçim olarak firmamızı kabul etmektedirler. Bugüne kadar birçok kişinin bu tarz ürünlerin temini hakkında yardım aldıkları firmamız da amaç hizmet kalitesi konusunda her zaman için en yüksek seviyeyi yakalamaktır. Kiralık oturma grubu temin ederek sahip oldukları mekânları en konforlu hale getirmek isteyen insanlar diledikleri zaman bizimle iletişime geçerek ürünlerine sahip olabilmektedirler. Özellikle oturma grubu kiralama fiyatları konusunda da aradıkları seçenekleri bulmak isteyen kişiler bizlerle yapacakları görüşmeler ile bütçelerine en uygun seçenekleri bulabilmektedirler. Amacı her zaman için insanların güvendikleri ve oturma grubu kiralama hizmetleri almak istedikleri bir iş ortağı olmak olan firmamız bunu sağlamak için sürekli olarak hizmet kalitesini de arttırmaktadır. Bizlerden hizmet almak isteyen kiler özellikle risk almamak için kiralık oturma grubu temin eden firmalar arasında çok ciddi bir araştırma yapmakta ve sürekli olarak bizlerle iletişime geçmektedirler. Müşteri temsilcilerimiz firmamızın sahip olduğu oturma grubu kiralama fiyatları ve benzeri unsurlar hakkında gerekli bilgileri verip insanların kararlarını çok daha net bir şekilde verebilmelerini sağlamaktadır.

Kiralık Oturma Grubu


Oturma grubu kiralamak için her zaman bize güveneceklerini bilen müşterilerimiz diledikleri zaman bizimle iletişime geçerek taleplerini iletebilmektedirler. Bugüne kadar birçok kişiye bu tarz ürünlerin temini konusunda yardımcı olan firmamız özellikle kiralık oturma grubu temin etmek isteyen kişilere her zaman önerilen bir isim haline gelmiştir. Bütçelerini de düşünmek zorunda olan kişilerin oturma grubu kiralama fiyatları konusunda beklentilerini karşılayan seçeneklere sahip olan firmamız ile isteyen herkes kısa zaman içinde ürünlerine sahip olabilmektedirler. Son derece şık ve konforlu oturma grupları ile müşterilerine hizmetler vermekte olan firmamız istenen tüm ürünleri istenen tarihler de müşterilerine teslim edebilmektedir. Oturma grubu kiralamak için bizlerle iletişime geçen kişiler geçmişte verdiğimiz hizmetleri araştırdıkların da ne kadar doğru bir seçim yaptıklarını net bir şekilde görebilmektedirler. Günden güne artmakta olan müşteri sayısı ile dikkatleri çekmekte olan firmamı özellikle kiralık oturma grubu temin etme işlemlerin de her zaman için ön plana çıkmaktadır. Ürünlerimiz her türlü alanda güven içinde kullanılabilmekte ve ortama tam anlamı ile bir konfor katabilmektedirler. Bu sebeple insanlar bizlerden hizmet alacakları zaman kesinlikle tereddüt etmemektedirler. Oturma grubu kiralama fiyatları konusunda da her zaman için insanların beklentilerini karşılamakta olan firmamız ile çalışan kişiler kısa zaman içinde ürünlerine tam olarak sahip olabilmektedirler.

Hızlı Teklif Formu

  Oturma Grubu Kiralama
  Oturma Grubu Kiralama
  Kiralık Oturma Grubu
  Kiralık Oturma Grubu

  Oturma Grubu Kiralama Fiyatları


  Bugüne kadar birçok kişinin oturma grubu kiralama ve benzeri konularda ki taleplerini tam olarak karşılamış olan firmamız sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve aynı zamanda ürünlerini de çeşitlendirmektedir. Doğal olarak insanlar her zaman için bizlerle iletişime geçerken istedikleri ürünlere kolayca sahip olacaklarını bilmekte ve bu konu hakkında kesinlikle tereddüt etmemektedirler. Bizlerle çalışmak isteyen kişiler müşteri temsilcilerimizden alacakları bilgiler ile kiralık oturma grubu hizmetlerimizi daha iyi öğrenebilmekte ve taleplerini de kısa zaman içinde bize iletebilmektedirler. En kaliteli ürünleri en uygun koşullar ile insanlar sunabilen firmamız da özellikle Oturma grubu kiralama fiyatları konusunda herkesin beklentisine göre farklı seçenekler yer almaktadır. Bu sebeple insanlar bizlerle iletişime geçme veya çalışma konusunda da kesinlikle tereddüt etmemektedirler. Siz de bizi seçerek en kaliteli hizmetleri almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Oturma gruplarının lounge, sırtlıklı koltuk takımı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Etkinlik , organizasyon ve fuarlara göre özel oturma grubu modellerimiz bulunmaktadır. Organizasyonda kişi sayısı fazla olduğu zaman tekli, çoklu gibi alternatif çeşitleri seçilebilmektedir. Tekli , ikili ve üçlü koltuklarda sınırsız adet seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu oturma gruplarına ek olarak isteğe bağlı şekilde sehpa veya masa gibi seçeneklerde eklenerek kiralanabilir. Oturma grubu kombine ürünlerimiz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Oturma gruplarında bu koltuklara ve sehpalara ek olaraktan kiralayacak kişinin daha rahat etmesi açısından puflar tercih edilebilir. Bu tarz oturma gruplarında köşe koltuk, koltuk takımı, sehpa, kanepe, sandalye vb. seçilerekten çok çeşitli sayıda ürün kiralanabilir.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Deri Koltuk Takimi Kiralama

  Siyah , Beyaz gibi sık tercih edilen deri koltuk moddellerimizin yanı sıra kurumsal ihtiyaçlarınıza bağlı olarak gri ve bej renklerde de deri koltuk çeşitlerimiz bulunmaktadır. Tekli ve üçlü deri koltuk modellerimiz özel olarak hazırlanmıştır. Etkinliğiniz için hazırladığımız farklı fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Oturma Grubu Kiralama ve Deri Koltuk Takimi Kiralama kiralama hizmetlerinden beraber yararlanın. Oturma Grubu Kiralama,Deri Koltuk Takimi Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız internet'in en çok tercih edilen kiralama merkezlerinden biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Lake Sandalye Kiralama

  Lake sandalye özellikle kır düğünü veya nişan gibi organizasyonlar için kullanılan dış mekan kullanımı kadar yoğun olarak iç mekanda da kullanılan şık ve genellikle beyaz renkli sandalye modelleridir. Kirala360 üzerindeki müşterilerimizin bir çoğu Oturma Grubu Kiralama ve Lake Sandalye Kiralama kiralama hizmetimizden birlikte yararlanmaktadır. Kirala360 üzerinde yaptığınız toplu kiralama siparişlerinde müşterilerimize özel iskonto uygulanmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın. Firmamız internet'in en çok tercih edilen ürün kiralama merkezlerinden biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Lake Masa Kiralama

  Hem dış mekan etkinliklerinde hem de kapalı alanlarda sık sık tercih edilen lake masa özellikle kır düğünü , otel düğünü , nişan gibi organizasyonların en popüler masa çeşitlerinden biridir. Yuvarlak ve kare modelde ve çeşitli renklerde lake masa çeşitlerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Oturma Grubu Kiralama kiralama ile birlikte size önerebilceğimiz ürünlerden bir diğeri ise kiralık Lake Masa Kiralama hizmetimizdir. Etkinliğinizi en uygun maliyetlerle tamamlamak için kiralık Oturma Grubu Kiralama ve kiralık Lake Masa Kiralama hizmetlerimizden beraber yararlanın. Nakliyat ve diğer indirimlerden faydalanaın. Firmamız Türkiye'nin en geniş stoklara sahip kiralama merkezlerinden biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Kokteyl Masasi Kiralama

  Etkinliğiniz için hazırladığımız farklı fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Oturma Grubu Kiralama ve Kokteyl Masasi Kiralama kiralama hizmetlerinden beraber yararlanın. Kokteylleriniz için çeşit çeşit kokteyl masasını kirala360 üzerinde bulabilirsiniz. İstediğiniz çeşitlerde ve istediğiniz adetlerde kokteyl masaları için sayfamızı inceleyin. Kokteyl Masasi Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Oturma Grubu Kiralama hem de Kokteyl Masasi Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Platformumuz Türkiye'nin en büyük kiralama uygulamalarından biridir. Her bölgeye ve şehire uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için fiyata ek bir ödeme talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Masa Sandalye Kiralama

  Etkinliğiniz için hazırladığımız farklı fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Oturma Grubu Kiralama ve Masa Sandalye Kiralama kiralama hizmetlerinden beraber yararlanın. Her türlü etkinlik ve organizasyon seçeneği için istediğiniz modellerde ve istediğiniz adetlerde masa ve sandalye kiralamak için ürünümüzü hemen inceleyin. Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Oturma Grubu Kiralama ve Masa Sandalye Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Kirala360.com ülkemizin en güvenilen kiralık ürün platformlarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için fiyata ek bir ödeme talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Oturma Grubu
  Fiyat
  TRY 3300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 thoughts on “Oturma Grubu Kiralama”

  1. kaç parça gelecek ürün ..? saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar tutar fiyat ..? taşıması da size mi ait ..? başka rengi de var mı ..?

  2. ortadaki sehpa da dahil mi ..? sehpanın farklı modeli var mı ..? ne kadar sürede adrese teslim edersiniz ..? fiyat nedir acaba ..? 4 günlük kiralama yapabilir miyiz ..?

  3. ofis için kiralayabilir miyiz ..? uzun süreli kiralama olur mu ..? 6 haftalık kiralama yapar mısınız, resimdeki gibi mi ürün, fiyat nedir acaba ..?

  4. Erol Özgür Baştuğ

   Özel bir açılış için, oturma grubu kiralama hizmeti almak istiyoruz.
   Koltuklarınız konforlu mu? Farklı renk ve modelleriniz mevcut mu?
   Eski ya da yıpranmış ürünler gönderilir mi?
   Bu tarz ürün gönderimi olursa, işleyişiniz nasıl olur?
   Yenisi ile aynı gün değişim yapılır mı?
   Ayrıca teslimat sürecinde herhangi bir sorun yaşar mıyız?
   Teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Oturma grubu kiralama ürünlerimizin her biri sağlam ve rahat ürünlerdir.
    Ürünlerimizi genel olarak, sitemiz üzerinden inceleyebilir ve talebinize uygun ürünü bize iletebilirsiniz.
    Ürünlerimiz devamlı olarak kiralanan ürünler olduğu için, yeni olmaz.
    Fakat tabii ki ürünlerimizin her biri yeni gibi olur ve yıpranmış ve yırtılmış ürünler, müşterilerimize gönderilmez.
    Teslimat süreci, belirttiğiniz günde sorunsuz şekilde olur.

  5. Emircan Güleryüz

   Merhaba sarı koltuk grubu kiralamak istiyorum. Sarı renklerde kiralık oturma grubunuz var mı acaba? Daha önce başka siteye sordum olmadığını söylediler. Varsa bana fotoğrafını gönderebilir misiniz? Kaç koltuk var onu da bilmek istiyorum. Sarı-hardal tonlarında varsa çok makbule geçer. Bir de çok temiz olmasını istiyoruz. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, sarı- hardal tonlarında kiralık oturma grubumuz var. Çok temiz bir koltuk takımı. Çok az kullanıldı. Ayrıca ürünlerimiz sık sık temizleniyor, onarılıyor veya yenileniyorlar. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz. Sizlere fotoğrafını gönderelim, beğeneceğinize eminiz. 

  6. İstanbul oturma grubu kiralama firması olarak adresiniz bize yakın. O yüzden ilk size yazıyorum umarım fiyatlarınız da uygundur. Ofisimize turuncu oturma grubu kiralamak istiyoruz. Turuncu dekorasyonumuz var, bu ara önemli iş görüşmeleri gerçekleştireceğiz, ama o alanda daha sonra masalar olacağı için oturma grubu satın almak istemiyoruz. Bizlere bir aylığına kiralar mısınız? Yerimiz Trump Tower’da. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, bu tarz görüşmeler için koltuk kiralamak çok mantıklı. Yeriniz de musait değilse hiç kendinize yük yapıp, ofisinizi doldurmayın. Turuncu oturma grubumuz mevcut. Sizlere istediğiniz gün ve saatte ulaştıralım. Turuncu oturma grubumuz 7 kişilik. Sizin için de uygunsa hemen gönderelim. İyi çalışmalar.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon