Osmanlı Supla Kiralama


Bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız dahilinde, Osmanlı supla kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Firmamızın amacı, etkinlik ve aktiviteler dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz ekipman ve aksesuarları, sizlere kiralamaktadır. Uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunduğu, kiralama hizmetleri sayesinde, ekonomik bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı supla ürünümüzü; düğün, nişan, söz, toplantı, kokteyl, sünnet düğünü, doğum günü ve birbirinden özel organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz. Supla; Fransızca anlamı, tabak altı anlamına gelmektedir. Ülkemizde de aynı anlamı taşır. Fakat, halk arasında, Amerikan servis olarak da bilinmektedir. Özel etkinlik ya da aktiviteler dahilinde, servislerinizde kullanabilirsiniz. Kiralama hizmet içeriğimiz dahilinde, nakliyat ve sunum gibi ek hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Osmanlı supla ürünlerimizin farklı model ve renkleri mevcuttur. Organizasyon konseptiniz dahilinde, rengine ve modeline karar verebilirsiniz. Zevkiniz ve konsept doğrultusunda, doğru supla tercihini yapabilirsiniz. Uyumlu supla ürünümüzü, seçtikten sonra, kiralama detaylarıyla alakalı, bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Supla modeli ve rengi, organizasyon mekan süslemelerinize uyumlu olursa, daha hoş ve şık bir görünüm oluşacaktır. Bu nedenle, organizasyonlarınız kapsamında tercih edebilirsiniz. Farklı model ve renklerimiz ile kiralık Osmanlı supla hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Osmanlı Supla


  Osmanlı supla, özel tasarım modelimizi, farklı etkinlik ve aktivitelerinizde tercih edebilirsiniz. Gösterişli ve şık görselliğiyle, organizasyonlarınıza farklı bir ambiyans katacaktır. Osmanlı supla ürünümüz ve diğer kiralık ürünlerimiz, uygun fiyat bütçeleriyle hizmetinize sunulmaktadır. Fakat, Osmanlı supla kiralama fiyatları, model ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle, hizmet bedeli de farklılık gösterecektir. Ayrıca, nakliyat ve sunum gibi ek hizmetler de, kiralama hizmetine dahil değildir. Kiralama hizmet detayı doğrultusunda, hizmet bedeli planlanmaktadır. Kiralık ürünlerimiz ve ek hizmetlerimiz, her koşul da sizlere uygun fiyatlar ile sunulur. Bu nedenle, kaliteli ve tasarruflu hizmetlerimizi, güvenle tercih edebilirsiniz. Osmanlı supla modelimizi ve farklı supla modellerimizi, etkinlikleriniz doğrultusunda inceleyebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz kapsamında, rahatlıkla ilgili ürünlerimizi kiralayabilir ve organizasyonlarınıza farklılık katabilirsiniz. Bu nedenle sizlerde, kiralık Osmanlı supla hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kiralama hizmet detayımız ve hizmet sürecimiz, tamamen sizlere göre belirlenmektedir. Güvenilir bir hizmet almak için, ayrıca kaliteli Osmanlı supla ürünlerimiz ile servislerinize şıklık katmak için, bizi tercih etmelisiniz.

   

  Osmanlı Supla Kiralama Fiyatları


  Osmanlı supla kiralama hizmetimiz ile etkinlikleriniz doğrultusunda, supla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Organizasyon konseptinize uyumlu olacak şekilde, supla model tercihi yapabilirsiniz. Bu doğrultuda, organizasyon konseptiniz genel olarak, Osmanlı ağırlıklı ise Osmanlı supla ürünlerimiz ile servisi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz, etkinlik ve aktivite konseptiniz doğrultusunda, ekibimizden de yardım alabilirsiniz. Hassasiyetle sizlere, supla ürünlerimizle alakalı gerekli bilgileri aktaracaklardır. Kiralık ürünlerimizle alakalı her konuyla ilgili, ekibimizden yardım alabilirsiniz. Firmamızın, Osmanlı supla kiralama fiyatları, piyasaya nazaran oldukça ekonomiktir. Supla modeli ve özelliklerine göre, etkinlikleriniz için uyumlu ürünü tercih edebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz ile sizlere gereken titizliği, göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Hizmet kalitemiz ve kiralama hizmetlerimiz günden güne, daha gelişerek zenginleşmektedir. Gelişen ürün yelpazemiz ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için, çalışmaktayız. Hizmet kalitemiz, güler yüzlü ekibimiz, uygun fiyat koşullarımız ve geniş çaplı ürün yelpazemiz ile her zaman yanınızdayız. Osmanlı supla ürünlerimiz, kaliteli olduğu kadar, görsel olarak da hoş bir görünüme sahiptir. Özel anlarınız, servislerinizin şıklığı ile tamamlanacaktır. Unutulmaz anlarınıza, ürünlerimiz ile katkı sağlamaktan, büyük memnuniyet duymaktayız. Osmanlı supla modellerimiz ve her türlü kiralık ürünlerimizle, daha uzun yıllar, hizmetinizde olacağımızdan emin olabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz, Osmanlı supla ürünümüz ve kiralık ürünlerimizle her daim buradayız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 15 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Osmanlı Supla
  Fiyat
  TRY 6
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Osmanlı Supla Kiralama”

  1. kaç farklı model var ..? altın renkli ve kare modelleriniz var mı ..? yıkanınca su lekesi kalır mı üründe ..? nasıl yıkamalıyız ..? 50 tane için fiyat nedir ..?

  2. kaç cm boyutunda ..? ne kadar fiyatı acaba ..? hangi renkler var elinizde ..? diğer modellerinizde farklı desenler de var mı ..? taşıma da sizden mi ..?

  3. düğün için uygun mu ..? ürünler 2. el mi ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 70 tane var mı ..? bir akşamlık kiralama ne kadar olur ..?

  4. iş yemeği için kiralayabilişr miyiz ..? zeytinbburnuna hizmet var mı ..? 90 kişilik gönderebilir misiniz ..? fiyat nedir, taşıma size mi ait. .?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon