Osmanlı Sokak Satıcıları kiralama


İftar çadırlarını kiralık Osmanlı sokak satıcıları ile taçlandırın, Osmanlı motifleriyle süsleyin, insanlara unutulmaz anlar yaşatın. Kiralık Osmanlı sokak satıcıları için firmamızla görüşebilir, en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz. İftar çadırlarında oruçlarını açanlar, kiralık Osmanlı sokak satıcılarından kahvelerini, tatlılarını, Osmanlı macunlarını, dondurmalarını satın alabilir, keyifli zamanlar geçirebilirler. Kiralık Osmanlı sokak satıcıları firmamızın en iyi hizmetlerinden biridir.
Ramazan aylarında oldukça tercih edilen Osmanlı sokak satıcıları kiralama hizmetimizle kiralanan sokak satıcıları, belediye şenliklerinde, okul şenliklerinde, iş yemeklerinde, çeşitli etkinliklerde, pikniklerde, konserlerde de büyük bir zevkle kiralanmaktadır. Osmanlı sokak satıcıları kiralama fikri iş davetlerinde çalışanlara bir Türk geleneği yaşatacak ve çalışanlarınıza hoş vakit sağlayacaktır. Düğünlerde, nişanlarda ve kına gecelerinde de oldukça sık tercih edilen Osmanlı sokak satıcıları kiralama hizmetimiz, konuklarınızın aklında kalacak bir organizasyon sunacaktır. Osmanlı sokak satıcıları kiralama ile düğünlerinizi, Osmanlı motifleriyle süsleyebilirsiniz. Modern düğünlerin aksine, geleneksel bir Türk düğünü yapmak isteyenler için güzel bir tercih olacaktır.
İftar çadırları gerçekten büyük bir hizmet sunuyor. İnsanlar iş yerlerinden çıkıp, merkezi noktalardaki iftar çadırlarında oruçlarını bozuyorlar. İftar çadırlarının insanların kolayca ulaşabileceği, merkezi noktalarda olması bu açıdan çok önemlidir. İftar çadırları şu açıdan önemli; inançları gereği oruç tutan insanlar var. Günümüz şartlarında mesai saatlerine gelen iftar saati öyle bir zamana denk geliyor ki bütün insanlar yollarda oluyor. Firmamız size en uygun fiyat garantisiyle güzel hizmetler sunarak işlerinizi kolaylaştıracak, hayırlara vesile olmanızı sağlayacaktır. İstanbul nüfusunun büyük kısmını çalışan insanlar oluşturuyor ve bu insanların bir şekilde oruçlarını bozmaları gerektiği için bu çadırlar hayat kurtarıyor. Bu çadırlarda, Kiralık Osmanlı sokak satıcıları kiralayabilir, orucunu açanlara güzel ikramlar sunabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Osmanlı Sokak Satıcıları


Osmanlı Sokak satıcıları kiralama hizmetimizde neler var?
Maraş dondurmacısı
Dondurmacı
Osmanlı şerbeti Satıcısı
Osmanlı Macunu satıcısı
Simitçi
Kağıt helvacı
Tatlıcı
Pamuk Şekerci
Kumda Kahveci
Lokma Tatlıcısı
Türk kahve satıcısı
Gözlemeci
Pilavcı
Tavuk Döner satıcısı
Et Döner satıcısı

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

 Osmanlı Sokak Satıcıları kiralama fiyatları


İstediğiniz herhangi bir sokak satıcısı, uygun Osmanlı sokak satıcıları kiralama fiyatları ile sizlere sunulmaktadır. Dilerseniz, 2 sokak satıcısı kiralayabilir, dilerseniz 5 tane. İstediğiniz sayıda sokak satıcısı, personeli ile birlikte organizasyonlarına gelir. Osmanlı sokak satıcıları kiralama fiyatları istediğiniz sayıya ve organizasyon alanının uzaklığına göre değişmektedir. Osmanlı sokak satıcıları kiralama fiyatlarına sitemizden bakabilirsiniz. İsterseniz, firmamızdan fiyat teklifi alabilir, Osmanlı sokak satıcıları kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Güler yüzlü, çalışkan ve titiz personelimizle organizasyonlarınızı şenlendirebilirsiniz. Osmanlı sokak satıcıları kiralama fiyatları kampanyalı fiyatlarımızdır, bütçenizi yormazlar.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 26 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Osmanlı Sokak Satıcıları
Fiyat
TRY 400
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
berat

tam olarak neler var içerisinde ..? halka tatlısı falan da var mı ..? yoksa ekleyebilir miyiz, 30 kişiye ikram yapabilir misiiniz ..? ne kadar tutar fiyatı ..?

ruhsar

osmanlı temasına uygun süslemler geitirebilir misiniz. .? servis elemanı da olacak mı ..? ne kadar süre teslim edersiniz ..? fiyat nedir ..?

ilke buzkurt

lokma da var mı ..? ne kadar tutar resimdekilerin hepsinden birer tane istesek ..? fiyat ne olur ..? 2 saatlik kiralama olur mu ..? biizm almamız gereken bir malzeme var mı ..?

faysal gizer

hepsi dahil kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar tutar ..? servis elemanları da gelecek mi ..? 5 günlük kiraalama olur mu ..? malzemeleri siz mi taşıyacaksınız ..?

feride ahlat

kumda kahveci ve pamuk şekerci kiralayabilir miyiz .. ? bir haftalık kiralama olur mu ..? servis elemanı gelecek mi ..? malzemeleri de sizden mi alacağız ..? fiyat nedir acaba ..?

osman ballı

bir günde hepsini kiralayabilir miyiz ..? ne kadar tutar acaba, 60 kişilik servis yapılabilirmi, her malzemeyi siz mi taşıyacaksınız..? iş bitince de toplar mısınız ..?