Örümcek Stand Kiralama


Örümcek standlar alüminyum ve plastikten üretilmiş, kolay kurulumlu, demonte, çantası içerisinde zarar görmeden taşımaya imkan sağlayan pratik bir stand türüdür. Tekerlekli bir çanta içerisine tüm parçalar toplanarak kolaylıkla taşınabilmektedir. Son derece modern, estetik ve şık olan örümcek standlar, örümcek ağı gibi bir mekanizmaya sahip olduğundan bu adı almıştır. En büyük avantajı defalarca kurulup kaldırılabilir özellikte olan mekanizması sayesinde sorunsuz iş görebilmek olan bu standlar, örümcek stand kiralama konusundaki taleplerin neden bu kadar yoğun olduğunu açıklamaktadır. İstek durumunda yeni paneller ile baskı yapılarak farklı görsel sunumlar da oluşturulabilmektedir. Minimum hata ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefli olan firmamız üst kalite baskılı ya da düz örümcek stand kiralama hizmeti sunmaktadır. Düz örümcek standlar, bomboş kullanımın çok anlamlı olmayacağı için genellikle üzerine istenilen baskı yapılmak üzere satın alınan ürünler için tercih edilmektedir. Bu gibi durumlarda baskı ve uygulama işini daha önce örümcek stand işi yapmış ve uzman bir ekibe yaptırmanızı öneririz. Bu standları kiralamak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  ]

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Örümcek Stand


  Her çeşit fuar, organizasyon, tanıtım, seminer ve ürün reklamlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz kiralık örümcek stand paneller üzerine dijital baskı yapılarak hazırlanır ve büyük oranda dikkat çekicidir. Örümcek standlarda her panel genişliği ortalama 70 cm civarındadır. Yükseklik ise 230 cm’ dir. Grafik tasarımı hazırlandıktan sonra, dijital baskı paneller üzerine sıvanarak meydana getirilen standlar, ortada bulunan panel sayısına göre istenilen ölçüde ayarlanabilir ve ürünler ortada bulunan panel sayılarına göre 2*2 ya da 3*2 gibi adlandırılabilirler. Kiralık örümcek stand tüm organizasyonlar, eventler ve aktiviteler için kolay kurulum ve kolay taşınabilirliği sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Expo stand ya da pop up adıyla da bilinen bu standlar, 5 – 12 m2lik bir alanı kaplamaktadırlar. Bu standlar tüm ürün tanıtımlarında kullanılabilir. Geniş uygulama alanı sayesinde tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar, bu sayede tanıtımlarınız görsel bir şölene dönüşür. Örümcek standların kullanım alanındaki işleri bittikten sonra sırasıyla paneller, profiller ve ışıklar sökülerek sırasıyla çantasına yerleştirilir. Bir sonraki kuruluma kadar çantasında saklanan ürünler için ideal saklama koşulları kuru ve rutubetsiz oda sıcaklığıdır. Bu standları kiralayarak rahatlıkla kullanmak için mutlaka bizimle iletişime geçerek bu konuda bizden destek alabilirisiniz.

   

  Örümcek Stand Fiyatları


  Örümcek standlar arka fon mantığındaki ürünlerdir. Yükseklik sabit olmak üzere en ölçüsü isteğe bağlı olarak değişebilen, hafif u şeklindeki görsel ışıklı panolar olarak bilinmektedir. Bu ürünler standınızın arkasında fon oluşturabileceği gibi önüne desk koymadan sadece reklam amaçlı olarak ta kullanılabilmektedir. Bazı alanlarda fotoğraf çekim alanı olarak bile değerlendirilebilecek olan ürünler çokça firmalar tarafından tanıtım amaçlı olarak kullanılmaktadır. Örümcek stand fiyatları baskı ve döşeme açısından zahmetli olan ve ışıklı oldukları için hassasiyet gerektiren ürünler olmaları nedeniyle çok ucuz olmamakla birlikte, yaratacakları etki ve hedef kitleye ulaşma açısından son derece büyük öneme sahiptirler. Örümcek stand fiyatları aynı etkiyi yaratacak muadil başka bir ürün olmadığından her hangi bir ürünle mukayese edilemezler. Bu nedenle herkesin sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Satış fiyatları elbette ki kiralama fiyatlarına oranla oldukça yüksektir. Örümcek standlar özellikle kurumsal firmaların vaz geçilmezi, en büyük reklam panolarıdır ve etkisi kullanıcılar tarafından kesinlikle kabul edilerek, kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu kullanımı hem ergonomik hem de işinizi en iyi şekilde görecek olan standları kiralamak için mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

   

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 15 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Örümcek Stand
  Fiyat
  TRY 2000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Örümcek Stand Kiralama”

  1. boyutu ne kadar ..? plastik mi yoksa köpükten mi oluşuyor ürün baskı yaptırmak istesek siz mi yapacaksınız yoksa bizim mi halletmemiz gerekecek ..? taşıma ve kurulum sizden mi olacak ..?

  2. ürün açılış töreni için uygun mu ..? boyutu nedir..? ne kadar alan kaplayacak ..? kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? saatlik mi yoksa günlük mü ücret ödeyeceğiz ..?

  3. ürün ne kadar süre kiralanabilir ..? saatlik olur mu ..? kurulum ve taşıma da sizden mi ..? sabitleme işlemini nasıl yapacasksınız ..? fiyat nedir ..?

  4. Fuar organizasyonu için getirebilir misiniz..? Ne kadar sürede teslim edilir ..? Üzerine baskı olursa fiyat ne olur ..? Baskı yapamıyorsanız tamıdığınız bir yer var mı ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon