Örümcek Masa Kiralama


Örümcek stand gibi sıklıkla kullanılan örümcek masalar, kurulumları ve mekanizmaları açısından da örümcek stantlarla benzerlik göstermektedir. Örümcek masaların ön yüzü dijital baskı için kullanılabilmektedir. Masa ölçüsü 94 cm* 208 cm ‘ dir fakat ön yüzden gözüken alan 94 cm* 130 cm’dir. Çünkü masanın iki yanı da içe doğru dönük olduğundan, masa yüzeyinin bir kısmı bu alanlarda kalacaktır. Baskı paneli mıknatıslar ile masanın ön yüzüne monte edilmektedir. İstenirse baskılar değiştirilebilir. Satın almak istediğiniz ürünler için özel ölçü ve özel baskı görselleri ile çalışmak mümkündür. Yerden yükseklikleri 87 cm olan kiralık örümcek masa için üst tabla ölçüleri 90 cm* 40 cm ve 130 cm* 40 cm olmak üzere iki çeşittir. İç tarafı kullanım alanını artırmak için raflı olarak tasarlanmıştır. Kurulumları 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Örümcek masa kiralama yapan bir kişi için masa kurulumu iskelet kurulumu ile başlar, iskelet kurulumundan sonra üzerinin tezgahı konularak profiller ile sabitlenir. Örümcek masalar tüm organizasyonlarda kullanılabilecek taşıması ve kurulumu pratik ürünlerdir. Tanıtım, fuar, toplantı gibi alanlar için portatif, şık, çarpıcı ve kolay taşınabilir bir üründür.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Örümcek Masa


  Örümcek masa tüm organizasyonlarınız için pratik çözümler sunar. Yüksek kalitedeki dijital baskısı, gösterişli yapısı, sağlamlığı, şıklığı ve portatifliği nedeniyle sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Örümcek masa tüm ürün tanıtımlarında kullanılabilir. Geniş grafik alanı sayesinde, tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. Fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, aklınıza gelebilecek ve arzu ettiğiniz her alanda kullanabileceğiniz kiralık örümcek masa hem şık hem de pratik çözüm sunmaktadır. Örümcek masaları taşıma çantası ile kolaylıkla arzu ettiğiniz yere götürebilirsiniz. Örümcek masa kiralama hizmeti istenildiğinde, ürün size bir çanta içerisinde demonte şekilde teslim edilir. Tek bir çantaya sığabilen örümcek masa sayesinde taşıma ve nakliye sorunu çekmeden rahatlıkla sevkiyat yapabilirsiniz. Kurulumu örümcek stantlara benzeyen örümcek masalar, pratik bir şekilde kurulabilmekte ve üzerindeki görsel sayesinde son derece şık bir masa şekline gelmektedir. Örümcek masa ve örümcek standlar ayrı ayrı olabileceği gibi bir arada da kullanılabilmektedirler. Bu iki görseli yüksek ve dikkat çekici ürünü bir arada kullanmak etkileyici olabileceği kadar risklidir de. Uygun şekilde kullanılamadığı takdirde dikkat çekici ve potansiyel müşterileri uyarıcı olmak yerine kalabalık ve karmaşık görüntüsü ile beklenenin tam tersi etkiler de yaratabilmektedir.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Örümcek Masa Fiyatları


  Tüm tanıtım ve sunum bankoları gibi örümcek masa kiralama için de sizlere en uygun, ucuz fiyat teklifini sağlamaktayız. Sunmakta olduğumuz ürünler için adet sınırlaması olmaksızın tüm ürünler için kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Firma olarak kendimize ait ürünler ile kiralama hizmeti vermekte, ürünler konusunda yaşanabilecek olası arızaları acil müdahale ya da ürün değişimi yoluyla çözmekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda hazırlanacak özel dijital baskılar ve özel ölçüler için yapılacak tasarımlarla üretimler söz konusu olabilmekte, fakat bu durum için örümcek masa fiyatları standart ürünlere göre bir miktar daha yüksek olabilmektedir. Örümcek masa modelleri ve örümcek masa fiyatları konusunda sizlere en görsel en kaliteli ve en ucuz ürünleri sunma iddiasındayız. Örümcek masaların küçük bir çanta içerisine sığdırılarak taşınabilir oluşu, nakliye gibi masraflardan da sizleri kurtaracaktır. Kiralama yaparak kullanımını ve etkisini denemiş olduğunuz ürünler için satın alma işlemi yapmak isterseniz o konuda da sizlere destek sağlamaktayız. Örümcek masa kiralama ya da satın alma işlemi yaparken mutlaka firmayı ziyaret ederek ürünü görmenizi önermekteyiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 12 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Örümcek Masa
  Fiyat
  TRY 120
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  2 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  azimet

  plastik mi tahta mı masa ..? arka kısmında raflar var mı ..? üzeirne baskı yapabilir msiniz ..? bir haftalık kiralama yapabilir myiiz ..? fiyat ne olur ..?

  nagihan koral

  tanıtım yapmak için kullanabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslime edersiniz ..? cihangire gönderim yapar mısınız, bir haftalık kiralama olur mu, fiyat nedir ..?