Örtülü Servis Masası Kiralama


Servis masaları bir çok restoran, cafe, fasıl mekanları, düğün salonları gibi çok kişinin aynı anda bulunduğu ve hizmet alma isteğinde olduğu alanlarda personele kolaylık sağlamak ve masalardaki kalabalığı gidermek için kullanılmaktadır. Örtülü servis masası kiralama hizmeti firmamız tarafından birçok mekana uzun süreli anlaşmalar sonucu temin edilmektedir. Konuk masalarının yan taraflarına sabit şekilde bırakılan servis masaları masadakilerin sıkça kullanmak isteyeceği ama masada bulunmasının kalabalık açısından kişilerin ellerine dolanacağı, rahat etmelerine engel teşkil edeceği ve birbirlerini görmelerine mani olarak muhabbeti sabote edeceği gerekçesiyle bu tip ürünlerin konulması için kullanılır. Buz kovası, su şişesi, ekmek sepeti, peçete, sirke, yağ, ketçap ve mayonez gibi ürünlerin genellikle tutulduğu servis masaları, ana masayı oldukça rahatlatmaktadır. Bunun yanı sıra örtülü servis masası kiralama amacının en çok hizmet ettiği bir diğer alanlar da personel kullanımıdır. Garsonlar için kolaylık sağlayan, hızlı ve pratik servise imkan tanıyan servis masaları eğer tekerlekli ise bu tarz kullanıma uygundur. Sıcak günlerde içeceklerin soğuk, soğuk günlerde yemeklerin sıcak bir şekilde servis edilebilmesine yardımcı olmak için sıklıkla tercih edilmektedirler.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Örtülü Servis Masası


  Birçok farklı malzemeden üretilmiş olabilen servis masalarının ana maddesi ahşap, plastik, bambu gibi farklılıklar gösterebilmektedir. Ürün ömrü ve mekan dekoruna uygunluğuna bakılarak seçilebilecek olan servis masaları için örtülü olarak kullanılacaksa iki katlı ürüne alt kata ulaşmak zor olacağı için ihtiyaç yoktur. Kiralık örtülü servis masası kalabalık mekanların olmazsa olmazlarındandır. Genellikle bir tarafı düz, bir tarafı oval olan servis masaları, dikdörtgen ya da yuvarlak şekillerde de olabilmektedir. Pasta kesim töreni için sahneye getirilecek pasta taşınmasına da imkan sağlayan kiralık örtülü servis masası ev organizasyonlarında da kullanılabilmektedir. İhtiyaç duyulan her alan için iş görmek üzere bir iki adet ya da masaların yanına sabit olarak bırakılmak üzere masa sayısı kadar temin edilen ürünler, hem konuklar hem de çalışanlar için oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Giydirmeleri genellikle mutfakla alakalı olduğu için saflığı ve temizliği temsil etmek adına beyaz renkte olmaktadır. Bunların yanı sıra selfservis organizasyonlarda ikramlık ya da içecek servisi için kurulan desk olarak adlandırılan servis masaları uygun bir alana şık bir giydirme ile hazırlanarak konulur ve başında duran personel yardımıyla deske gelen konuklara ikramlık sağlanır.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Örtülü Servis Masası Fiyatları


  Servis masaları her ne kadar yardımcı ürün olsa da çeşitlilik açısından hizmet sağlayıcı firmaların ana ürün kalemleri arasında yer almaktadır. Dekorasyon yapan organizasyon firmaları, ürün temini sağlayan malzemeciler ve catering hizmeti sunan firmalar tarafından kullanılan ve bünyelerinde bulunmuyor ise sıklıkla kiralanan örtülü servis masası fiyatları servis masasının ölçüsü, amacı, şekli ve giydirmesi gibi detaylara göre belirlenmektedir. Sabit servis masası, tekerlekli servis masası, ikramlık servisi yapılacak desk, sıcak ya da soğuk ısıtmalı soğutmalı yemek servisi yapılacak servis masası gibi çok geniş bir yelpazeye sahip olan ürün çeşitliliği, örtülü servis masası fiyatları üzerinde etkisi büyüktür. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi kiralık ya da satılık olan ürünler, ürünlerin nakliyesi, kiralama süresi, kiralama sıklığı, mekanla daimi olarak çalışılıp çalışılmaması gibi birçok etkende fiyat konusunda belirleyicidir. Örtülü servis masaları son derece pratik, organizasyonların vazgeçilmezi, olmazsa olmazı olan ürünlerden birisidir. Ne kadar şık bir ortam yaratırsanız yaratın insanları ikram yönünden memnun edemediğinizde ortamın şıklığı kimsenin umurunda olmayacaktır. Ama hizmetin kalitesi, hızı, sıcak ve soğuk servislere dikkat edilmesi, lezzetli ve şık sunumu yapılan ikramlıklar herkesi kesinlikle memnun edecek ve bu açıdan doyuma ulaşan kişiler arkalarına yaslanıp etrafı gözlemlemeye ancak o zaman başlayacaklardır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 15 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Örtülü Servis Masası
  Fiyat
  TRY 45
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  3 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  zübeyde

  beyaz rengin stok durumu ne ..? beş tane kiralsak kaça olur bir gün kiralasak sadece ..? ölçüleri nedir bir d e hangi kumaştan yapılıyorr ..?

  ayşin

  örtü modeli görseldeki gibi mi.. ? başka modeller de var mı ..? masa kare mi elips mii ..? bir günlük kiralama bedeli ne..? karşılamada kullanmak için uygun mu ..?

  leyla adem

  açık büfe kahvaltı için uygun mu ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..? rengini seçebilir miyiz ..? taşımasını da siz mi yapacaksınız ..? servis arabası yeterince dayanıklı mı ..?