Okey Takımı Kiralama

 

Okey Takımı Kiralama

Eğlenceyi her insan sever. Eğlence için okey takımı kiralama hizmetini size sunuyoruz. En kaliteli okey takımı kiralama hizmetini size kiralıyoruz. İstediğiniz kadar okey takımı kiralayabilirsiniz.  Dilediğiniz yere ayağınıza kadar getiriyoruz. Siz de eğlenceli bir gün geçirmek için okey takımı kiralama hizmetini alıyorsunuz. Siz değerli müşterilerimiz için yıkın her günü okey takımı kiralama hizmetini bizimle iletişme geçerek kiralayabilirsiniz. Okey takımını çok fazla satın almak isterseniz sizin bütçeniz için sıkıntılı olur. Sadece günülük lazım olacak okey takımı kiralama ile size en uyguna getiriyoruz. Hem bütçeniz sarsmıyor hem de hızlı dönüş ile size en uygun çözüm yolu buluyoruz. Yılların verdiği deneyim ile sizin için kaliteli ürünlerimizi sunuyoruz. Siz de bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Çünkü firmalar arasında en kaliteli işi yapan Kirala360. Siz de okey takımı kiralama hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz ve aklınıza takılan sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz sitemizde bulunan numaradan bizi arayabilir isterseniz de Whatsapp üzerin mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. Okey takımı kiralama hizmetinin en doğru adresi Kirala360. 

 

Kiralık Okey Takımı

Hayatınızın çoğu zamanını oyun oynayarak geçiririz. Kiralık okey takımı hizmetini size en uygun ve en hızlı şekilde size sunuyoruz. Dilediğiniz yere ayağınıza kadar getiriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermek için için yılın her günü çalışıyoruz. Kiralık okey takımı hizmetini istediğiniz adette alabilirsiniz. İsterseniz plastik isterseniz de ağaçtan yapılmış tahta isteka seçeneklerimiz mevcuttur. İstediğiniz yerin konuma göre ve ıstaka seçwneklerine gmre fiyatlandırmada dwğişikilik olabilir. Kiralık okey takımı hizmetini aldığınıza pişman olmayacaksınız. Konuklarınız bile nereden aldığınızı size soracaklar. İstediğiniz adet seçeneği bizimle iletişime geçtiğinizde söylerseniz en kısa sürede size ulaştırırız. Yılların verdiği deneyim ile her gün en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Siz de bizimle çalıştığınız için pişman olmayacağınızın garantisini size veriyoruz. Kiralık okey takımı hizmetini istediğiniz gün istediğiniz yere getiriyoruz. Biz size teslim ediyoruz. Eğer teslim etmediğimiz gibi olursa fiyatlandırma da değişiklik olabilir. Bizim ile iketişimw gwçtiğinizde orada sze daha detaylı bilgi verilecektir. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmet için telefonun diğer ucunda bekliyor olacağız. Siz de kiralık okey takımı hizmeti hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilir isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. 

 

Okey Takımı Fiyatları

7’den 70’e herkesin severek oynadığı okey takımı fiyatları ile de en uyguna Kirala360’da.  Sizde en uygun okey takımı fiyatlarını almak isterseniz firmamızla iletişime geçerek yapabilirsiniz. Okey takımı fiyatları siz değerli müşterilerimiz için bütçenizi sarsmadan kiralayabileceksiniz.  Okey takımı fiyatları en uyguna firmamızdan temin edebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Okey takımı fiyatları cebinizi yakmayacak fiyatlarla size sunuyoruz. İstediğiniz isteka ve taş çeşidini size sunuyoruz. Sizde hangisini isterseniz ona göre fiyat listesi çıkarıyoruz. Adet sayısını bizimle iletişime geçtiğinizde belirmeniz gerekli. Okey takımı fiyatları uygunun yanında istediğiniz yere kadar getiriyoruz. Getirdiğimiz yerin konuma göre fiyatlandırma da değişiklik olabilir. Okey takımı fiyatları en uygununu başka firmada bulmanız imkansız. Siz değerli müşterilerimiz için en uygun okey takımı fiyatlarını size sunuyoruz. Siz de okey takımı fiyatları hakkında sorularınız varsa ya da daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan numara üzerinden bizi arayabilir ya da Whatsapp’tan mesaj atarak istediğinizi bize söyleyebilirsiniz. 

 

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 35 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Okey Takımı
Fiyat
TRY 100
Stok Durumu
Available in Stock

4 thoughts on “Okey Takımı Kiralama”

  1. taşlar seramik mi ..? tahtalar ahşap mı yoksa plastik mii ..? yanında örtüde getirevbilir misiniz ..? 10 tane kiralasak bir aylığına kaça olur fiyat ..? içinden eksik taş ya da ıstaka çıkma durumunda telafi eder misiniz ..?

  2. 5 takım kiralama şansımız var mı ..? yaz ayları boyunca kiralama yapabilir miyiz..? kargo size mi ait ..? ek olarak ürün ihtiyacımız olur sa da karşılar mısınız ..?

  3. sezonluk kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? ürünler ahşap mı ..? 7 tane kiralayabilir miyiz ..? fiyat nedir ..?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Telefon