Okçuluk Oyunu Kiralama


İç ve dış mekanlarda gerçekleştiren organizasyon etkinliklerinin en tercih edilen aktivitelerinden biri okçuluk oyunudur. Küçükten büyüğe her yaş grubundan bireyin severek oynadığı bu oyun, ekipmanları ile birlikte langırt masası kiralama hizmetimiz kapsamında beğenilerinize sunulmaktadır. Aktivite seçenekleri içerisinde farklı bir alternatif olan oyun firmamız garantisi ile sizlere sağlanmaktadır. Gruplar halinde oynandığında daha keyifli bir hale gelen aktivite tüm organizasyon etkinlikleriniz için oldukça uygun bir seçenektir. Okçuluk oyunu kiralama hizmetimiz dahilinde sizin için hazırladığımız fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Ok, yay ve diğer ekipmanları ile birlikte kullanımınıza sunarak sizlere bu anlamda katkı sağlamaktayız. Bu oyunu etkinliğinize taşımak adına firmamız ile iletişim sağlayarak bilgi edinebilir ve danışmanlık isteyebilirsiniz. Okçuluk oyunu kiralama hizmetimiz ile ilgili teklif alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan dostlarınız ile keyifli saatler paylaşmak ve okçuluk oyunu dahilinde organizasyon etkinliğinizde farklı bir atmosfer yaratmak adına okçuluk oyunu kiralama bazında hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. Ekipmanları ile birlikte en uygun koşullarda firmamız tarafından size sunulan bu aktivite misafirleriniz için eğlenceli bir seçenek olacaktır. Okçuluk oyunu kiralama ile ilgili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Okçuluk Oyunu


  Fuar, festival ve diğer organizasyon etkinliklerinizde farklı bir seçenek olarak değerlendirebileceğiniz kiralık okçuluk oyunu ekipmanları bünyemizde bulundurduğumuz diğer ekipmanlar gibi en uygun koşullar ile sizlere sunulmaktadır. İki ya da üç kişilik gruplar halinde de oynanabilen bu oyun eğlenceli ve keyifli saatler geçirmenizi sağlayacaktır. Profesyonel ekibimiz ile iletişim kurarak kiralık okçuluk oyunu dahilinde fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı iş prensiplerimiz doğrultusunda en uygun fiyat aralığı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Talepleriniz yönünde organizasyon etkinlikleriniz için gerekli olan her ekipmanı sağlamaktayız. Kiralık okçuluk oyunu bazında da ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlar ile vermekteyiz. Nakliye, kurulum anlamında belirlemiş olduğunuz zamanda ve mekanda hazır bulunmaktayız. Her grup ekipman için belirlediğimiz minimal fiyat aralığımız kiralık okçuluk oyunu kapsamında da geçerli olmaktadır. Tekrara düşmemek ve organizasyon etkinliklerinizde misafirleriniz ile farklı bir aktivite deneyimi yaşamak adına kiralık okçuluk oyunu dahilinde hizmet alabilirsiniz.

   

  Okçuluk Oyunu Kiralama Fiyatları


  Yıllardır bu sektörde yer alan ve hizmet veren bir firma olarak organizasyon etkinlikleri için gerekli olan her ekipmanı uygun koşullar çerçevesinde sizlere sağlamaktayız. Okçuluk oyunu kiralama fiyatları dahilinde de bu prensibimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden ve bütçenizi zorlamadan sizlere katkı vermekteyiz. En güzel davet ve organizasyonları gerçekleştirebilmeniz adına yardımcı olmaktayız. Okçuluk oyunu kiralama fiyatları kapsamında minimal fiyatlarımız ile bu aktivite için gerekli olan tüm malzemeleri firmamız garantisinde edinebilirsiniz. Değişik bir seçenek olarak tercih edebileceğiniz ve misafirleriniz için de farklı bir deneyim olarak değerlendirebileceğiniz bu aktivite okçuluk oyunu kiralama fiyatları hizmetimiz ile sizlere sunulmaktadır.Farklı bir organizasyon etkinliğine imza atmak ve keyifli saatler geçirmek adına firmamız ile iletişim sağlayarak okçuluk oyunu kiralama fiyatları bazında olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 19 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Okçuluk Oyunu
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  2 thoughts on “Okçuluk Oyunu Kiralama”

  1. güvenlik önlemleri de alacak mısınız ..? sadece yetişkinler için mi oyun ..? kaç tane ok ve yay getireceksiniz ..? yedek de gönderir misiniz ..? fiyat nedir .. ?

  2. keriman sunyar

   piknik etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar alanı kaplar, kaç tane ok ve yay gelecek .. ? 12 kişi oynayabilir mi, fiyat nedir acaba .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon