Ok Ve Yay Kiralama


Tüm ok ve yay ihtiyaçlarınızda artık satın almak zorunda kalmayacaksınız. Firmamız sizlere en iyi hizmet kalitesiyle ok ve yay kiralama hizmeti vermektedir. Ok ve yay koleksiyon, avcılık yada hobi olarak yapılan bir spordur. Siz değerli müşterilerimizin isteğine göre modern ve kaliteli ok ve yay kiralama hizmetiyle tüm yıl hizmetinizdeyiz. Bize langırt kiralama hizmeti kapsamında sipariş verdiğinizde istediğiniz ok ve yayı adresinize kadar getirmekteyiz. Dilediğiniz süre boyunca kullandıktan sonra ihtiyacınız kalmadığında ise geri almaktayız. Ok ve yay kiralama konusunda firmamızdan her türlü kolaylığı sağlayabilirsiniz. Satın almak oldukça maliyetli olacağı için firmamız sizlere ok ve yay kiralama kolaylığı sağlamaktadır. 365 gün 7/24 saat firmamızla iletişim sağlayarak kiralık ok ve yay ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızın en önemli nedeni müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmamızdır. Her koşulda hizmet sağlayan firmamız ayrıca sizlerin bütçenizi göz önüne alarak ekonomik ok ve yay kiralama fiyatlarını sizler için belirlemektedir. Uzun zaman çalışmanın getirisi olan profesyonellik ve işinin ehli kadromuzla ok ve yay kiralama hizmetimizden yararlanmanız için yıl boyu bizimle iletişim sağlamanızı beklemekteyiz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Ok Ve Yay


Ok ve yay hobi olarak çok fazla tercih edilen bir spordur. Sizlerin ok ve yay tutkusunu ekonomik fiyatlarla giderebileceği hizmeti yıl boyu aralıksız kiralık ok ve yay olanağımızla sağlamaktayız. Bizimle iletişime geçerek kiralık ok ve yay hizmetimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Kiralık ok ve yay hizmetimiz kapsamında nakliyatını da üstlendiğimiz ok ve yayı ayağınıza kadar getirmekteyiz. Modern koşullarda çağa ayak uydurarak sizlere kiralık ok ve yay hizmeti sağlayan firmamız her türlü kiralama ihtiyacınızda yanınızda olmaya devam ediyor. Görsel anlamda oldukça ilgi çekici bir spor olan okçuluk eskilerden şimdiye gelen en bilindik avcılık yöntemidir. Şimdilerde ise daha çok spor amacıyla yapılan okçuluk ekipmanları olan ok ve yayı firmamızdan temin edebilirsiniz. Kiralık ok ve yay hizmetimizle yanınızda olmaya ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye aralıksız devam ediyoruz. Kiralık ok ve yay hizmetimizle ilgili tüm sorularınızı bize ulaşarak cevaplayabilirsiniz. En iyi görsellikteki ve kalitedeki ok ve yaylara firmamızın kiralık ok ve yay hizmeti ile dilediğiniz süre boyunca sahip olabilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Ok Ve Yay Fiyatları Okçuluk sporuna ilginiz mi var?


O halde satın alma maliyetine gerek duymadan firmamızın ok ve yay fiyatları sayesinde oldukça küçük bir meblağ ile ihtiyacınız olan ok ve yaya dilediğiniz süre boyunca sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamızdan ekonomik ok ve yay fiyatları ile ok ve yay kiralama hizmeti almak. Bizi arayarak nakliyat yapacağımız adresinizi ve sizde kalmasını talep ettiğiniz süreyi belirterek bir ok ve yay fiyat teklifi alabilirsiniz. Çünkü ok ve yay fiyatlarımız nakliyat yapacağımız adresin konumuna ve sizde kalma süresine göre değişmektedir. Bu nedenle en doğru bilgiyi firmamızla iletişim sağlayarak alabilirsiniz. Ok ve yay fiyatlarımız bütçenizi aşmayacak ekonomik fiyatlardır. Ok ve yay fiyatlarını en ekonomik şekilde bulabileceğiniz en doğru yerdesiniz. O halde vakit kaybetmeden ok ve yay fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişim sağlayın. Profesyonel kadromuz yılın tüm günlerinde siz değeli müşterilerimizin hizmetinde olup sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kiralama firmaları arasında en ekonomik ok ve yay fiyatlarını firmamız üzerinden bulabilirsiniz. Bizi arayın ve bizde sizlere en ekonomik ok ve yay fiyatları ile hizmet verelim.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 18 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Ok Ve Yay
Fiyat
TRY 400
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hulusi

Büyüklüğü ne kadar ..? Her yaştan insan kullanabilir mi ..? Güvenlik önleminiz var mı ..? 6 tane kiralasak fiyat ne olur ..?

isa

ürün yeterince güvenli mi ..? önlemleriniz var mı ..? ne kadar uzaklıktan ok atabiliriz..? kurulumunu da siz mi yapacaksınız ..? bir haftalık kiralama bedeli nedir ..?

uğur faysal

taşıma ve kurma da sizden mi ..? 4 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? saati ne kadar acaba ..? malzemeler yeterşnce güvenli mi ..? çocuklarda oynayabilir mi ..?

yener birol

sadecce ok ve yay mı gelecek ..? diğer malzemeler dahil mi .. ? ne kadar toplam fiyat ..? 1 haftalık kiralama yapabilir miyiz ..? kurma işlemi de size mi ait ..?

mihriban uslan

etkinlik için toplu kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? kaynarcaya servisiniz var mı, 25 kişilik kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat nedir ..? taşıma ve kurma da sizden mi .. ?