Ok Atışı Kiralama


Oku hedefe yay aracıyla göndermeye dayanan bir spor dalı olan okçuluk eskilerde daha çok avcılık için kullanılırken şimdilerde ise spor ve ya eğlence amacıyla kullanılır. Firmamız sizlerin organizasyonlarınızda okçuluğu bir eğlence aracı olarak kullanmanız için sizlere langırt kiralama hizmeti vermektedir. Açık alanda düzenlediğiniz piknik gibi organizasyonlarınızda ok atışı kiralama hizmetimiz sayesinde temin ettiğiniz ok, yay ve hedef tahtasını kullanarak gruplar oluşturarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Firmamız ok atışı kiralama hizmeti kapsamında sizlere profesyonel bir çalışanımızı da gönderiyor. Çalışanımız sizlere ok atma konusunda yardımcı oluyor ve böylelikle sizlerde bir bilen aracılığı ile keyifle vakit geçiriyorsunuz. Zaman kaybetmeden firmamızdan ok atışı kiralama hizmeti ile bilgi alabilirsiniz. Ok, yay, hedef tahtası ve profesyonel bir çalışanımız ile organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. Bizden ok atışı kiralama hizmeti aldığınızda kendi firmamıza ait nakliyat aracı ile dilediğiniz yere geliyoruz. Sizleri nakliyat gibi işlerle uğraştırmadan en iyi hizmet kalitesini sunuyoruz. Ok atışı kiralama hizmetimiz ile sizde organizasyonlarınıza keyif katın. Konuklarınız ok atışı kiralama hizmetimize bayılacaklar ve organizasyon alanınızdan ayrılırken mutlu ve memnun bir şekilde ayrılacaklar.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Ok Atışı


Oldukça geçmişe dayanan bir tarihi olan ok eskiden insanların en önemli gereksinimlerinden biri olan avcılık için kullanılırdı ve bu şekilde bazı temel ihtiyaçlarını karşılarlardı. Firmamız kiralık ok atışı olanağı ile yıl boyu sizlere hizmet sağlamaya devam etmektedir. Sizde firmamızın kiralık ok atışı hizmetinden yararlanın ve profesyonel bir çalışanımız öncülüğünde ok atışı yapmayı eğlence amaçlı deneyimleyin. Adresinize kadar getirdiğimiz bu hizmetimizden hem sizler hem de konuklarınız oldukça keyif alacaklar. Kiralık ok atışı hizmetimizde hiçbir şekilde satın alma işlemine gerek kalmadan dilediğiniz süre boyunca bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yılların bize kazandırdığı engin iş tecrübesi doğrultusunda sizlere kiralık ok atışı konusunda ve buna benzer pek çok hizmet konusunda her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin her etkinliğinde ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları satın alma işlemi olmadan sizlerin hizmetine sunmaktır. Kiralık ok atışı hizmetimizi de bu kapsamda bütçenize uygun fiyatlar karşılığında vermekteyiz. Firmamızla iletişime geçerek kiralık ok atışı hizmetimizi dilediğiniz organizasyonunuza ve dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Kiralık ok atışı hizmetimizden memnun kalacağınıza ve keyifli vakitler geçireceğinize hiç şüpheniz olmasın.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Ok Atışı Fiyatları


Okçuluğa ilgi duyanlardan mısınız? Firmamız sizler için dilediğiniz yere okçuluğu taşıyor. Ok, yay, hedef tahtası ve bir çalışanımız ile birlikte organizasyonlarınızda konuklarınızla birlikte ok atmanın keyfine varabilirsiniz. Ok atışı fiyatlarımız piyasada bulup bulabileceğiniz en ekonomik fiyatlardır. Firmamızla iletişime geçerek organizasyon adresinizi, talep ettiğiniz hizmet süresini bildirerek ok atışı fiyatlarımızla ilgili size en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Ok atışı fiyatlarımız sayesinde bütçenizi aşmayacak maliyetlerle organizasyonunuzun eğlence ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Farklı aktivitelerle farklı organizasyonların sahibi olmak ve akıllarda kalıcı organizasyonlar düzenlemek için firmamızın ok atışı fiyatları tam da size göre. Firmamızın sizlere sağladığı bu olanaklar ile konuklarınızla birlikte ok atışı yaparak eğlenebilirsiniz. Dilerseniz gruplar oluşturarak yarışma haline getirebilir ya da dilerseniz bireysel olarak ok atışının keyfini çıkarabilirsiniz. Firmamız sizlere ekonomik ok atışı fiyatları ile kaliteli bir hizmet sunuyor onu nasıl kullanmak istediğiniz sizin arzunuza kalmıştır. O halde beklemeden firmamızdan ok atışı fiyatlarıyla ilgili bütçenize uygun bir fiyat teklifi alın. Sizler için sağladığımız olanaklardan memnun kalacağınıza dair sizlere garanti vermekteyiz. Ok atışı fiyatları konusunda sizlere sektördeki en ekonomik fiyatlarla hizmet sağlıyoruz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 15 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Ok Atışı
Fiyat
TRY 350
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
alpkan

bütün malzemeleri siz mi getiroyorsunuz ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..? çocuklar da oynayabilir mi ..? güvenlik önleminiz var mı ..? içerde de oyanır mı ..?

handenur bağcan

gereken her malzeme gelecek mi ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? fiyat nedir ..? okların farklı boyutları da var mı ..? toplu kiralama da indirim olur mu ..?

engin hazan

panayır alanı için kiralayabilir miyiz ..? 5 kişiilik hazırlık yapar mısınız ..? 1 günlük kiralama yapabilir miyiz ..? hangi malzemeler gelecek ..? fiyat nedir ..?

fikret gül

bir haftalık kiralama olur mu ..? ne kadar sürede telsim edersiniz, oyun alanını da siz mi kuracaksınız, kaç kişi oynar, fiyat nedir acaba ..?