Öğretmen Dolabı Kiralama


Kişisel eşyaların korunması ve güvenli bir biçimde saklanması adına öğretmen dolabı oldukça gerekli bir ekipmandır. Önceleri sadece okullarda öğretmenlerin dosya ve benzeri eşyalarını korumak için kullanılan bu ürün günümüzde artık hemen her kurumda bulunmaktadır. Firmamız öğretmen dolabı kiralama hizmeti kapsamında sizlere katkı sağlamaktadır. Öğretmen dolabı son derece işlevsel bir ekipman olarak karşımıza çıkmaktadır. Ebat, raf ve model özellikleri bakımından değişkenlik gösteren ürünün farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Öğretmen dolabı kiralama hizmeti ile sizlere kişisel eşyalarınızı koruma olanağı vermekteyiz. Ana malzemesi metal olan ve ihtiyaca göre büyüklüğü değişen ekipman son derece kullanışlıdır. Geniş raflara sahip olması nedeni ile birçok eşyayı bir arada saklayabilen ürün öğretmen dolabı kiralama hizmetimiz ile sizlere sunulmaktadır. Geniş alan ve mekanlarda da tercih edilen öğretmen dolabı bünyemiz dahilinde en uygun fiyatlar ile sağlanmaktadır. Adı öğretmen dolabı olan ama artık her kurumda kullanılan bu ekipmanı öğretmen dolabı kiralama hizmetimiz dahilinde edinebilirsiniz. Firmamız ile iletişim sağlayarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda danışmanlık isteyebilirsiniz. Öğretmen dolabı kiralama bazında hizmet alabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Öğretmen Dolabı


  Tüm kurumlarda oldukça tercih edilen ve kurum çalışanlarının kişisel eşyalarının saklandığı, korunduğu bu ekipman kullanım rahatlığı ile rağbet görmektedir. Raf yapısı ve genişliği ile koruma bakımından son derece uygundur. Yüksekliği bulunduğu mekanın durumuna göre değişkenlik gösteren kiralık öğretmen dolabı ürün çeşitliliği açısından da talep edilen bir ekipmandır. Bünyemizde barındırdığımız tüm ürünler için geçerli olduğu gibi kiralık öğretmen dolabı dahilinde de sizler için fırsatlar yaratmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı iş prensiplerimiz doğrultusunda bu ekipmanı en ekonomik şartlar ile sağlamaktayız. Bütçenizi zorlamadan uygun koşullar ile kiralık öğretmen dolabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Kişisel eşyalarınızı tedirgin olmadan saklayabileceğiniz bu ürün kilit sistemi ile oldukça güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Siz de kiralık öğretmen dolabı hizmetimiz kapsamında teklif alabilir ve değerlendirebilirsiniz. Hayatımızı kolaylaştıran bu ekipman talepleriniz doğrultusunda en uygun fiyat aralığı ile kiralık öğretmen dolabı hizmetimiz kapsamında sizlere sunulmaktadır.

   

  Öğretmen Dolabı Fiyatları


  Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yıllardır bu sektörde yer almaktayız. Müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan minimal seviyede belirlediğimiz fiyat aralığı ile hizmet sağlamaktayız. Öğretmen dolabı fiyatları dahilinde de en uygun şekilde talepleri karşılamaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz her grup ekipman ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışmaktayız. Yılın her günü aralıksız mesai yapan profesyonel ekibimiz ile iletişim sağlayarak öğretmen dolabı fiyatları bazında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Nakliye anlamında talep edilen zamanda ve mekanda hazır bulunarak sizlere yardımcı olmaktayız. En kaliteli ekipmanları en uygun koşullarda sağlamaya gayret göstermekteyiz. Öğretmen dolabı fiyatları kapsamında da bu ilkemizi sürdürmekteyiz. Kişisel eşyalarınızı koruma ve saklama bakımından oldukça komplike olan bu ekipmanı sizler için belirlediğimiz en iyi koşullar ile beğenilerinize sunmaktayız. Öğretmen dolabı fiyatları hizmetimiz ile bu ürünü edinerek kişisel eşyalarınızı garanti altına alabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 17 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Öğretmen Dolabı
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Öğretmen Dolabı Kiralama”

  1. Ürün görseldeki gibi mi ..? Renk seçenekleri var mı ..? Kaç tane rafı var..? Taşımasını siz mi yapacaksınzo ..?

  2. zafer yılmazhan

   renk ve model farklı olarak var mı elinizde ..? varsa paylaşabilir misiniz ..? uzun süreli kiralama yapabilir miyiz ..? bir sene olabilir mi mesela ..? fiyat ne olur ..?

  3. resimdeki model mi gelecek .. ? kilitlemek için anahtar da var mı ..? dolaplar ne kada geniş ..? ahşap mı plastik mi ..? fiyat nedir .. ?

  4. uzun süreli kiralama olur mu ..? kartaldaki özel okula getitirir misiniz ..? taşıma da sizden mi, fiyat nedir acaba, ölçüleri nedir ürünün ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon