Not Ağacı Kiralama


Özel bir gününüzde, sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşmanın çok renkli bir yolu var. Son zamanların gözdesi not ağacı kiralama ile hem rengarenk kağıtlarla pozitif bir görüntü elde edeceksiniz; hem de sevdiklerinizden o güne dair hatıralar mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Not ağacı kiralama işlemi gününüzü güzelleştirmekle kalmayarak konuklarınızın da keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır. Sonunda ortaya çıkan rengarenk bir ağacınız ve okunmayı bekleyen birbirinden güzel notlarınız olacaktır. Peki daha önce hiç not ağacı kiralama hizmetinden yararlanmadıysanız ne yapmanız gerekiyor? Cevabı çok basit. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak not ağacı kiralama isteğinizi iletmektir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Not Ağacı


  Dostlarınızla rutin eğlencelerden sıkılmış ve teknoloji araçlarının dışında iletişim kurmak istiyor olabilirsiniz. Küçük renkli not kağıtlarıyla yazacağınız birbirinden güzel notlarınızı kiralık not ağacı ile bir oyuna dönüştürebilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kiralık not ağacı hizmetimiz siz değerli müşterilerimize rahatlık, konfor ve ekonomik olarak da en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Kiralık not ağacını birçok farklı organizasyon için düşünebilirsiniz. Kiralık not ağacı yaratıcı fikirlerin ortaya çıkması için de fayda sağlayabilecek, iş organizasyonlarında, motivasyon buluşmalarında kazanım elde edeceğiniz bir hizmettir. Kiralık not ağacı ve rengarenk not kağıtları ile güzel vakitler geçirmek bir telefon uzağınızda, sizleri beklemektedir.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Not Ağacı Fiyatları


  Not ağacı kiralamak istiyor ancak nasıl bir yol izleyeceğinizi bilemiyorsanız, fiyatları sizi korkutuyorsa hemen firmamızı arayarak not ağacı fiyatlarını öğrenebilir ve dilediğiniz konuma kiralamış olduğunuz not ağacınızı isteyebilirsiniz. Not ağacı fiyatlarının sizi şaşırtacağından eminiz. Bütçenizi sarsmayacak fiyatları ile hazır durumda, renkli kağıtları ile beraber taşıma derdi olmaksızın adresinize ulaşacaktır. Not ağacı fiyatları siz müşterilerimizin memnuniyeti adına çok uygun olarak belirlenmiştir. Not ağacı kiralama işlemi oldukça kolay ve zahmetsiz olup; kiraladığınız not ağacınız ile uygun fiyatlara bolca keyifli vakitler geçireceğinizden eminiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için büyük bir mutluluk sebebi olmaktadır.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Not Ağacı
  Fiyat
  TRY 250
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 Comments

  1. serim
   Nisan 18, 2019

   üzerine süsleme ve ışıklandırma da yapacak mısınız ..? boyutu nedir tam olarak ..? içeride de dışarıda da kullanabilir miiyiz ..? taşıması size mi ait olacak ..?

  2. cahit
   Nisan 20, 2019

   farklı boyutlarda var mı acaba ..? renk seçenekleri var mı notları üzerine nasıl tutturabiliriz ..? bantla mı yapıştıracağız ..?

  3. oğuzhan kepek
   Haziran 2, 2019

   ağacın boyutu nedir ..? hangi rengi var elinizde ..? süslemeler de mevcut mu ..? fiyat ne olur ..? süslemeleri de biz seçebilir miyiz ..?

  4. musta alcar
   Haziran 14, 2019

   üzerine yanıp sönen renkli ışıklardan da koyar mısınız ..? çiçekleri istediğimiz renk de seçebilir miyuiz ..? ne kadar sürede teslim olur ..? 2 tane kiralayabilir miyiz ..? fiyat nedir ..?

  5. batıkan zengin
   Haziran 19, 2019

   resimdeki gibi mi ürün ..? önceden görebilme şansımız var mı ..? 2 tane alabilir miyiz ..? farklı renklerde ve farklı süslemeler de olabilr mi .. ? fiyat nedir .. ?

  Leave a Reply