Nescafe makinası kiralama


Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle doğru şekilde iletişim kurmak bizim en büyük hedefimizdir. Endüstriyel kirlilik, müşteri memnuniyeti ve sağlığı gibi sosyal ve çevresel konulara olan hassasiyetimizle kiraladığımız ürünlerimiz titizlikle güvenilir firmalar tarafından üretilmektedir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılanmak adına gerekli tedbirleri alarak, kaliteli ve sağlıklı ürünler kiralıyoruz.
Organizasyonlarınızda, etkinliklerinizde, düğünlerinizde, doğum günü partilerinizde, yemekten sonra, evinizin rahatlığında istediğiniz zaman sadece tek bir tuşla Nescafe keyfini doyasıya yaşamaya ne dersiniz? Nescafe makinası kiralama hizmetimiz işte bunun için var! Davetlilerinize sunacağınız güzel kahveler için firmamızdan çeşitli kahve makinaları kiralayabilir, onlara Starbucks ortamı oluşturabilirsiniz. Kahve makinaları kapsamında kiralayacağınız kiralık Nescafe makinası ile konuklarınıza şahane dakikalar yaşatabilirsiniz. Nescafe makinası fiyatlarımız ve diğer organizasyon ekipmanlarının fiyatları için firmamızla görüşebilirsiniz. Her bütçeye uygun Nescafe makinası fiyatları ile Nescafe makinaları, istenilen sayıda, titizlikle organizasyon alanına getirilir ve kullanıma hazır hale getirilir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Nescafe makinası


  Kiralık Nescafe makinası Nescafe granüllerine özel olarak tasarlanmıştır. Nescafe kullanarak çalıştırılmalıdır. Kiralık Nescafe makinasının su bölümüne oda sıcaklığında içme suyu konulmalıdır. Daha iyi köpük elde edilmesi için tam yağlı süt daha iyi olacaktır.
  Ayrıntılı teknik bilgi için firmamızla konuşabilir, Nescafe makinası kiralama hizmetimizle kiraladığınız makinenin tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. Davetlilerinize sunacağınız kahveleri, krema, çikolata sos, karamel sos ve Oreo’larla süsleyebilir, farklı tatlar oluşturabilirsiniz. Üstüne konulan kremalar, fındıklar, soslar Nescafe’ye çok yakışacaktır. Nescafe’nin üzerindeki kremaya profesyonel biri tarafından barista çubuğuyla yapılan süslemeler konuklarınızın hoşuna gidecektir. Nescafe makinası kiralama hizmetimizle kiralayacağınız makinalar ile sandığınızdan daha büyük ikramlar yapabilir, konuklarınıza süprizler sunabilirsiniz. Küçük dokunuşlarla organizasyonları büyülü bir hale getirebilirsiniz.
  Bildiğimiz Nescafe’ler nasıl üretilir peki? Klasik şekilde işlenmiş olan kahve çekirdekleri kavrulup çekilme işlemlerinden sonra sıcak su ile karıştırılır. Büyük tanklarda çok koyu bir kahve elde edilir. Bu kahve çok defa filtrelerden geçirilir ve süzülerek kahve içeriklerinden arındırılır. Nescafe’nin meydana gelmesine son bir adım kalır. Kalan kahve kurutulur. Bunun sonrasında kalan toz, hazır kahveyi yani Nescafe’yi oluşturur. Bu toz ambalajlanarak marketlerde yerini alır. Hazır kahvelerdeki kalite, kurutma işlemine bağlı olarak değişmektedir. İki kurutma yöntemi vardır. Birincisi sprey kurutmadır. Klasik kahve üretiminde kullanılan yöntemdir. Basınçla sprey haline gelen kahve sıcak hava vasıtasıyla kurutulur. Kalan ince toz bir miktar su ile karıştırılarak tozu topaklaşır. Oluşturulan bu topaklar tekrar sıcak hava ile kurutulur. İkinci yöntem gold kahve üretiminde kullanılan dondurarak kurutma işlemidir. Konsantre kahve dondurulur. Oluşturulan kahve buzu, küçük parçacıklar haline gelinceye kadar kırılır. Hemen ardından vakumlu bir yerde ısıtılır. Kırılan buz kristalleri kurutularak gold kahve oluşturulur. Instant kahve dediğimiz, granül kahve olarak da bilinen kahve sıcak suya konduğunda çözünen, büyük tanecikli yapıdaki kahvelerdir. Demlenmiş kahvenin kurutulmuşudur. Bu kahvede dünyanın pek çok yerinden pek çok mucidin parmağı vardır.
  Nescafe makinası kiralama kapsamında kiralayacağınız makinalar klasik kahve, Gold kahve, Granül kahveler ve diğer Nescafe çeşitleri için uygundur.

  Nescafe makinası fiyatları


  Kiralık Nescafe makinasına atılan toz kahve, sıcak suyla birlikte kahve makinasından bardaklara dökülür, güzel bir sunumla konuklarınıza sunulur. Nescafe makinası kiralama kapsamında kiralayacağınız kahve makinalarının yanında filtre, espresso, türk kahvesi ve diğer kahve makinalarını da kiralayabilir, konuklarınıza kahvenin bin bir çeşidini sunabilirsiniz. Nescafe makinası fiyatları için firmamızın çalışanları ile konuşabilir, Nescafe’nin mükemmel kokusuyla tüm davetlerinizi süsleyebilirsiniz. Satın almaya kalkarsanız, piyasaya baktığınızda Nescafe makinası fiyatlarının kiralamaya göre oldukça fazla olduğunu görebilirsiniz. Oysa kiralama hizmetimizle Nescafe makinası fiyatlarımız oldukça uyguna gelmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 10 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Nescafe makinası
  Fiyat
  TRY 260
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Nescafe makinası kiralama”

  1. hangi kahve çeşitlerini bu makine ile yapabilir? sadece nescafe mi yapılabilir? bir günde içerisine ne kadar kahve, süt ve şeker eklememiz gerekir yoksa bunları da siz mi eklemektesiniz?

  2. filtre kahve ya da türk kahvesi de yapabilir miyiz ..? bir gün kiralasak kaç paraya mal olur ..? yaklaşık kaç fincan kahve çıkar ..? temizlemesi ve taşıması kolay mıdır ..?

  3. kaç farklı çeşit kahve yapabiliriz..? ne kadar sürede hazırlanır ..? içerisine ne kadar kahve ve süt koymamız gerekir..? taşımasını ve kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? fiyat nedir ..?

  4. maslaktaki ofise gönderebilir misiniz ..? 2 haftalık kiralama olur mu ..? içine malzemelri koyup da mı göndereceksiniz ..? bozulursa tamirci gönderir misiniz ..? fiyat ne olur ..?

  5. kapsül kahve de kullanabilir miyiz..? makine nasıl bir model acaba ..? her kahveyi yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede adrese gönderilir..? kargoyla mı gelecek ..?

  6. atilla deniz tuncel

   fuar etkinliği için krialayabilir miyiz ..? istanbul başakşehire servis var mı, 2 tane alabilri myiiz, 8 günlük kriaalama olur mu ..? fiyat ne olur acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon