Nedime Bindallısı Kiralama


Firmamız, bireysel ya kurumsal organizasyonlarınız doğrultusunda, sizlere ihtiyacınız olan ürünleri kiralamaktadır. Kına gecelerinde kullanılan, nedime bindallısını da bu amaç uğruna sizlere kiralanır. Nedime bindallısı kiralama hizmetimiz sayesinde, kına gecesi için ihtiyacınız olan, bindallıları kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Nedime bindallı ürünlerimizin, hepsi birinci sınıf kaliteye sahiptir. İstediğiniz renk ve bedende bindallı kıyafetimiz vardır. Kına gecenizin konseptine ve gelinin kıyafeti doğrultusunda, nedime bindallılarının rengine karar verebilirsiniz. Ayrıca, nedime sayınız ne kadar ise o doğrultuda kiralama işlemini, uygun fiyatlar ile yapabilirsiniz. Dilerseniz, nedime kıyafetlerini farklı renklerden de seçebilir ve böylelikle değişik bir konsept ortaya çıkarabilirsiniz. Nedime kıyafetlerini, internet sitemiz üzerinden kolayca kiralayabilirsiniz. Ya da dilerseniz, firmamızdan da bizzat deneyerek temin edebilirsiniz. Ürünlerimiz, size özenle gönderilir ve her aşamasına dikkat edilir. Nedime bindallılarının içeriklerinde; ayakkabı, duvak, baş aksesuarı gibi aksesuarları bulunur. Kına gecesi organizasyonunuz dahilinde, dilediğiniz yerden kiralama işlemi yapabilirsiniz. Ürünlerimiz, kargo ile size kolay bir şekilde ulaştırılacaktır. Nedime bindallı ürünlerimiz, satın alma ve kiralama işlemleri içinde aynı kaliteye sahip ürünler gönderilir. Bu nedenle, güvenle kiralık nedime bindallısı hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimizle alakalı, detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Nedime Bindallısı


  Kına gecelerinin, geleneksel olarak vazgeçilmez bindallı kıyafetleri, son zamanlarda popülasyona uğramıştır. Ve nedime kıyafetleri olarak da tercih edilmeye başlamıştır. Kına gecelerinize, geleneksel bir tat katar ve farklı konseptlerle özel anlarınızı daha da unutulmaz kılar. Nedime bindallıları, kişi sayısına göre satın alma maliyeti oldukça yüksek olacaktır. Fakat; firmamızın sizlere sağladığı, kiralık nedime bindallısı fiyatları sayesinde, kolay bir şekilde nedime bindallılarını temin edebilirsiniz. Ürünlerimizin her biri yeni ve kaliteli olarak size gönderilir. Hiçbir şekilde eski ya da deforme olmuş ürünler, hizmetinize sunulmaz. Kiralama işlemi aşamasında, ürünlerimiz kontrol edilir ve bu doğrultuda, sizlere hijyenik bir şekilde ulaştırılır. Prensiplerimiz doğrultusunda, önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Kına gecesi organizasyonlarınız kapsamında, bireysel ya da kurumsal yani organizasyon firması olarak, kiralık nedime bindallısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmet içeriğimiz, oldukça pratik ve hızlı bir şekilde işlemektedir. İhtiyacınız olan sayı , modeli ve rengi gibi detayları bize iletmeniz yeterlidir.

   

  Nedime Bindallısı Fiyatları


  Nedime bindallısı kiralama hizmetimizle, kına gecelerinizi kolay bir şekilde organize edebilirsiniz. Kiralama hizmetimiz, bütçe olarak da oldukça ekonomiktir. Her bütçeye hitap edecek şekilde, ayarlanmıştır. Bu nedenle, kolay bir şekilde kına gecenizin konseptine uygun olan, nedime bindallılarını kiralayabilirsiniz. Kiralama işlemlerimizin, her aşaması, sizlerin avantaj sağlamasına yöneliktir. Firmamızın hizmeti sayesinde; bütçenize ve konseptinize uyumlu nedime bindallılarını, temin etmek oldukça kolaydır. Kına organizasyon tarihiniz doğrultusunda, bizimle iletişime geçerek konu hakkında yardım alabilirsiniz. Ya da internet sitemiz üzerinden, kiralama işlemini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Gerekli yönlendirme ve koşullar doğrultusunda, hızlı bir şekilde kiralama işlemini yapabilirsiniz. Piyasaya baktığınızda, satın alma fiyatları adet üzerinden oldukça yüksektir. Fakat; kiralama hizmetimiz sayesinde, birden fazla nedime kıyafetini, daha ekonomik bir şekilde tedarik edebileceksiniz. Firmamızın, nedime bindallısı fiyatları bütçe dostu diyebiliriz. Kına gecelerine geleneksel bir hava katan, bindallı kıyafetlerini artık temin etmek oldukça kolaydır. Birbirinden farklı modelde ve renkte bindallı kıyafetlerimiz vardır. Görsel olarak şık ve hoş olan bindallı kıyafetleriyle, istediğiniz kına gecesi organizasyonuna sahip olabileceksiniz. Kaliteli ürünlerimiz ve hizmet kalitemizle, yılın her günü hizmetinizdeyiz. Sizlerde güvenilir alt yapımızla, kiralama işlemleri için bizi tercih edebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 27 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Nedime Bindallısı
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Nedime Bindallısı Kiralama”

  1. nedime bindallılarınız kaç beden ..? renk görseldeki gibi mi ..? yıkayıp ütüleme şansınız var mı ..? 6 tane için fiyat alabilir miyiz..? kiralama saatlik mi yoksa günlük mu yapabiliyoruz ..?

  2. kına gecesi için kiralasak ücret ne olur ..? 8 kişilik bindallı kiralayabilir miyiz ..? bindallılar yeni mi yoksa ikinci el mi ..? taşımasını siz mi yapacaksınız ..? kırışmaması için önlem alacak mısınız ..?

  3. bindallılar ikinci el mi..? ne kadar sürede teslim edersiniz..? yıkayıp ütüleme yapabilir misiniz ..? 6 kişilik bindalli ne kadar olur ..? kargo mu yapacaksınız ürünleri ..?

  4. 4 kişilik kiralama yapavilir miyiz..? her bedene uyar mı bindallılar ..? 2 tanesi büyük beden olabilir mi ..? boyutu nedir ..? yıkayıp ütüleyip gönderir misiniz ..?

  5. tevfik adanalı

   12 tane kiralayabilir miyiz ..? hangi renklerde var ..? resimdeki her renk var mı ..? beden var mı yoksa hepsi standart mı ..? taşımasını nasıl yapacaksınız ..?

  6. foto çekimi için kiralayabilir myiiz ..? kırışmaması için nasıl taşıyacaksınız, biz mi gelip alacağız, 6 tane alabilir miyiz, fiyat nedir acaba..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon