Natural Sandalye Kiralama


Ahşap renge ve görünüme sahip olan, doğallığı organizasyonlarınıza taşıyacak olan sandalyelerde konuklarınızı ağırlamak istiyorsanız firmamızın sizlere ulaştırdığı natural sandalye kiralama hizmetimiz tam da size uygun bir seçenek olacaktır. Özellikle dış mekânlarda yapacağınız etkinliklerinizde, kır düğünlerinizde ya da balıkçı, meyhane gibi mekânlarınızda ortamın dekorasyonuna oldukça iyi bir şekilde uyum sağlayacak olan natural sandalye kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz renk ya da desene sahip olan minderle natural sandalye kiralama hizmetimizde sizlere ulaştırdığımız sandalyelerimizi dekore edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman firmamızdan natural sandalye kiralama hizmetimizi istediğiniz organizasyonunuz için talep edebilirsiniz. İşinde uzmanlaşmış ve titizlikle çalışan ekip arkadaşlarımız sizlere organizasyon saatinizden önce gelerek natural sandalye kiralama hizmetimizi ulaştırmaktadır. Kafe, restoran, bar, meyhane ya da balıkçı gibi mekânlarınızın dekorasyonuna oldukça iyi uyum sağlayacak olan natural sandalye kiralama hizmetimizi firmamızdan dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizleri hiçbir zahmete sokmadan ayağınıza kadar natural sandalye kiralama hizmetimizi etkinliklerinize ya da mekânlarınıza ulaştıracaktır. Geleneksel ve nostaljik bir tema yaratmak istediğiniz organizasyon ya da mekan için natural sandalye kiralama hizmetimiz çok uygun bir alternatif olacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Natural Sandalye


Ev sahipliği yapacağınız düğün, nişan ve söz merasimlerinizde, dış mekânlarda organize edeceğiniz kır düğünü gibi etkinliklerinizde ya da bar, restoran gibi mekânlarınızda kiralık natural sandalye kiralama hizmetimiz şık ve kaliteli bir seçim olacaktır. Firmamızın sizlere sağlayacağı kiralık natural sandalye hizmetimiz sayesinde organizasyonlarınıza farklı ve kaliteli bir hava katabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu doğal yapısı sayesinde konuklarınıza kiralık natural sandalye hizmetimiz sayesinde hem sağlığı hem de konforu aynı anda sunabilirsiniz. Dilediğiniz organizasyonunuz ve dilediğiniz mekânınız için hiçbir zahmete girmeden firmamızdan kiralık natural sandalye hizmetimizi talep edebilirsiniz. Sahip olduğu doğal ve katkısız yapısı sayesinde çocuk konuklarınıza yönelik yapacağınız etkinlikler için de firmamızın sizlere sunduğu kiralık natural sandalye hizmetimiz iyi bir seçim olacaktır. Dilediğiniz zaman firmamızla irtibata geçebilir ve kiralık natural sandalye hizmetimizi uygun fiyatlarımızdan yararlanarak ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Konuklarınızla beraber nostaljik ve doğal bir görünüme sahip olan sandalyelerimizin keyfini firmamızın sizlere yılın her günü ulaştırdığı kiralık natural sandalye hizmetimizi talep ederek sürebilirsiniz. Yılın her günü en iyi kalite ve konforu sizlere kiralık natural sandalye hizmetimiz ve diğer hizmetlerimizle beraber sunmaktayız.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Natural Sandalye Kiralama Fiyatları


Kır düğünü organizasyonlarınızda, kafe ve restoran gibi mekanlarınızda şık ve nostaljik rüzgarlar estirmek için firmamızın uygun natural sandalye kiralama fiyatlarından yararlanarak organizasyonlarınızı dekore edebilirsiniz. Kendi stilinizi ve renginizi yansıtacak organizasyonlara imza atarken firmamızın sizlere sunduğu oldukça ekonomik natural sandalye kiralama fiyatlarımızın da keyfini çıkarabilirsiniz. Firmamız organizasyonlarınız ve dekore etmek istediğiniz mekânlarınız için sizlerin bütçesinin sınırını aşmayacak natural sandalye kiralama fiyatlarımızı sunmaktadır. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak sizlerin bütçesine en uygun natural sandalye kiralama fiyatlarının yer aldığı tekliflerimizi uzman ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Sizler organizasyonlarınızda sevdiklerinizle beraber hoş vakit geçirirken uygun olan natural sandalye kiralama fiyatlarımızın avantajlarından da yararlanın. Diğer organizasyon malzemelerinden farklı ve de uygun olan hizmetimizi firmamızın natural sandalye kiralama fiyatlarından yararlanarak organizasyonlarınıza taşıyabilirsiniz. Firmamız organizasyonlarınız ve mekân dekorasyonlarınız için hizmetimizi sizlere sağlarken bütçenize en uygun natural sandalye kiralama fiyatlarımızı sizlere sunmaktadır. Yılın her günü dilediğiniz organizasyon ve mekân dekorasyonunuz için firmamızdan en uygun natural sandalye kiralama fiyatlarımızı talep edebilir, unutulmaz etkinliklere ev sahipliği yapabilirsiniz. Sizlere en uygun natural sandalye kiralama fiyatlarımızı konfor şıklık ve sağlıklı bir hizmetle beraber sunuyoruz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 20 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Natural Sandalye
Fiyat
TRY 10
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
baha

görseldeki renklerin hepsi mevcut mu ..? stok durumunuz nedir tam olarak bir kır düğünü için 500 tane kiralasak kaça olur ..? taşımasını siz mi yapacaksınız ..?

zinnur

ürün plastik mi yoksa tahta mı ..? taşıması da size mi ait olacak ..? istediğimiz rengi seçebilir miyiz acaba mavi ve kırmızı olarak 60 adet istesek lfiyat ne olur ..?

hüsnü mehmet

sırf ahşap renk olan modelleriniz var mı ..? ürün cilalı mı ..? kıymık batması ya da elbiseye takılması gibi bir ihtimal var mı ..? 60 tane kiralayabilir miyiz ..? stoğunuz nedir ..?

bedirhan gülen

her renkten var mı ..? ahşap mı ürünler ..? kafe için uygun mu ..? 65 tane kiralayabilir miyiz ..? kaynarca ya serivs var mı ..?