Nasreddin Hoca Gösterisi Kiralama


Nasreddin hoca türk kültürünün en önemli sözlü gösterilerinin sahibidir. Genç yaşı herkes nasreddin hoca hikayelerinden bir öğüt çıkarmakta ve günlük hayatta da bunu sıksık kullanmaktadır. Nasreddin hoca hikayeleri çocuk organizasyonları arasında en eğitici organizasyonlardan biridir.Nasreddin hoca gösterisi kiralama ürünümüzü basit bir şekilde başka bir yerde bulamayacağınız hikayeler ve konseptler  arasından istediğinizi kirala360 farkı ve sezonlara uygun kampanyalar ile en basit şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin muhafaza, taşıma, kurulum ve beraberinde demontaj prosesinde eğitim almış iş arkadaşları ile çalışmaktayız Kirala360 ile organizasyon hizmetleri her zaman sizin ve misafirleriniz için organizasyon sıkıntısız başlamakta ve devam etmektedir.

Nasreddin hoca hikayeleri ile çocuklarımız eğlenirken öğrensinler. Nasreddin hocayı canlandıran personelimiz profesyonel hikaye anlatıcılığı eğitimi almış personeldir.Nasreddin hoca gösterisi kiralama hizmetimizi kiralamak çocuk oyuncağı ücretsiz yan etkinliklerin yanı sıra İstediğiniz her yere aynı gün içinde yan ürünleri nakliyat hizmetlerimiz kendi personelimiz tarafından yapılmaktadır. Covid19 Salgını durumundan dolayı organizasyon düzenleyenlerin sorunsuz zaman geçirebilmeleri amacıyla depo ürün ve araçlarımız profesyonel ve standartlara uygun şekilde dezenfekte edilmekte olup ekibimiz bu amaçla eğitim almaktadır.

Personelimizin çocuk ile sohbet ve onları etkileme becerisi yüksek olan kişilerden seçildiğini belirtmek isteriz.Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Nasreddin hoca gösterisi kiralama ürünümüzde de Türkiye'nin her yerinde güvenilir ve tamamen ücretsiz sorunsuz montaj tecrübeli ve teknik eğitim almış ekibimiz güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Türkiye'nin tüm şehirlerinde en uygun fiyat garantisi ve eşi benzeri olmayan ürün modelleri ile Firmamız Türkiye'nin en eski kiralama  ve organizasyon firmasıdır.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Nasreddin Hoca Gösterisi


  En güzel Nasreddin hoca hikayelerinin araştırılması ve tekrar hikayeleştirilmesi personelimiz ve hikayeleri ve kurguları  hazırlayan sorumlular yıldan yıla organizasyonlar için yeni ve en akıcı hikayeleri beraberinde konseptleri bulmak için uğraşmakta ve en çok beğeneceklerinizi kataloğumuza eklemektedir hikayelerimiz ve anlatıcı portfoyümüz üzerine çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık nasreddin hoca gösterisi ve farklı hizmetler için müşteri hizmetlerimiz ve kiralık ürün birimimiz aracılığıyla bilgi alabilirsiniz Bilgi almak için 7/24 telefon destek hattımızı veya whatsapp sipariş numarasını kullanabilirsiniz. Buna ek olarak Web sayfamızdaki kiralık ürün formunu kullanarak farkıyla sipariş alabilirsiniz.

  Nasreddin hoca hikayeleri yanında bir çok çocuk organizasyonu ekibi ve dans şovlarıda kiralayabilirsiniz. Kiralık nasreddin hoca gösterisi  yanında gelen ürünlerimiz periyodik bakımdan geçmektedir Ayrıca bu ürünlerimiz ürünlerimiz seneden seneye kalite kontrolü yapılıp Kaliteli hizmet veremeyecek ürünler stoklardan kaldırılır Sorumluluğumuzdan dolayı en kaliteli ürünler etkinlere gönderilmektedir. Kiralık nasreddin hoca gösterisi hizmetlerimizde hiç bir yerde bulamayacağınız ürünleri Kirala360 farkıyla rezerve edebilirsiniz ürünlerimiz görüntüleri en güncel görseller olup görseller dışında da model çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Kiralık nasreddin hoca gösterisi ve organizasyon hizmetlerimizde davetlilerinize kaliteli ve hızlı hizmeti hazırlamayı hedefliyoruz .

  Konuklarınıza eğlenirken öğretmeyi onları bolca tebessümle karşılamayı amaçlıyoruz.Organizasyonunuzda olumsuz anların olmasını istemeyen Kirala360 bu konuda disiplin ve tecrübenin avantajıyla yardımcı olacaktır. Organizasyonlarınızın sorunsuz, dakik ve eğlenceli olabilmesi için siparişlerinizden organizasyonun sonuna kadar zaman içerisinde ekibimiz kirala360 personeli olup problemlerinizi çözebilmek için eğitim almış tecrübeli personeldir. Size ise sadece bu keyifli organizasyonun tadını çıkarmak kalıyor.

   

  Nasreddin Hoca Gösterisi Kiralama Fiyatları


  Nasreddin hoca gösterilerini bilinenin aksine sadece çocuklar değil yetişkinler de büyük bir keyif ve ilgi ile izlemektedir. En başarılı tiyatro sanatçıları ile profesyonel ve eğlenceli Nasreddin hoca gösterileri düzenleyebilirsiniz.  Nasreddin Hoca Gösterisi kiralama ürünlerini en uygun fiyatlar ile Kirala360 Kiralama Hizmetleri farkı ile kiralayabilirsiniz. En kaliteli ve en güzel ürünümüzden biri olan Nasreddin Hoca Gösterisi kiralama ürünü dikkatinizi çekecektir. Nasreddin Hoca Gösterisi kiralama ürünlerimizde en uygun fiyatları sunabilmek için ürünleri kendi stoklarımızdan kiralıyoruz. Nasreddin Hoca Gösterisi kiralama hizmetimizin ücretini belirleyen etkenlerden biri kiralayacağınız ürünü kaç adet kiralayacağınızdır sectiginiz modeller ürünümüzün ücretini etkileyen en önemli seçenekler arasında yer almaktadır. Kiralama hizmeti satın almak yerine tercih edildiğinde bütçenize büyük fayda sağlayacaktır. Nasreddin Hoca Gösterisi Kiralama hizmeti ile işletme ve satın alma gibi giderleri tek seferde yok edebilirsiniz. Nasreddin Hoca Gösterisi kiralama ürünümüzde kurulum ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir. Türkiye'nin her bölgesine ek ücret ile güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiralık Nasreddin Hoca Gösterisi hizmetimizin fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiyi sizler için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 12 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Nasreddin Hoca Gösterisi Kiralama
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon