Nal Atışı Kiralama


Tüm organizasyon ve ya etkinliklerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz oyunlardan biri olan nal atışı kiralama hizmeti ile sizlerin karşısındayız. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz nal atışı kiralama hizmetimizden dilediğiniz her zaman faydalanabilme imkanına sahipsiniz. Nal atışı kiralaması yaparak organizasyon ya da etkinliklerinizde alana göre değişiklik gösterebilen büyüklükte çok eğlenceli bir oyuna yer verebilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden oyun olan nal atışı kiralaması ile herkesi eğlendirebilirsiniz. Organizasyon ya da etkinliğinize gelecek olan misafir ve konuklarınızı coşkulu ve rekabet içeren bir oyun ile baş başa bırakabilirsiniz. Nal atışı kiralama hizmetimizde kullandığımız tüm ürünler birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir. Güvenlik testleri yapılmış olan nal atışı kiralamasında kullandığımız ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Nal atışı kiralaması ile her yaş grubuna uygun bir oyunu organizasyon ya da etkinliğinizde kullanabilirsiniz. Her zaman en iyi şekilde organizasyonlarınızı tamamlamanız için en kaliteli hizmet ile sizlerin yanınızdayız. Organizasyonlarınızda hiç düşünmeden bizleri tercih edebilirsiniz. Bizlerden yapacak olduğunuz kiralama hizmetinden pişman olmayacak aksine çok memnun kalacaksınız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Nal Atışı


  Eğlenceli bir organizasyona ev sahipliği mi yapmak istiyorsunuz? Ya da etkinliklerinizde böylesine eğlenceli bir oyuna yer mi vermek istiyorsunuz? O zaman kiralık nal atışı hizmetimiz tam olarak size göre demektir. Kiralık nal atışı hizmetimizden yararlanmak çok kolay. Sadece bir telefon ile kiralık nal atışı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralık nal atışı hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin karşısındayız. Kiralık nal atışı hizmetimizde kullandığımız oyunda sırasıyla oyunu oynamak isteyenler atışlarını yaparlar ve demir çubuklara nalları geçirmeye uğraşırlar. En çok nalı demir çubuğa kim geçirmeyi başardı ise o oyunun birincisi olur. Böylesine eğlenceli bir oyuna organizasyonunuzda yer vermeniz herkesi çok mutlu edecektir. Kiralık nal atışı hizmetimiz ile yediden yetmişe herkesi memnun edebilirsiniz. Bizlerden kiralık nal atışı kiralaması yaptığınız andan itibaren ürünleriniz titizlik ile hazırlanacak ve belirttiğiniz gün ve saatte yine belirttiğiniz adrese güvenli şekilde teslim edilecektir. Siz değerli müşterilerimizin kiralık nal atışında kullandığımız ürünler beğenisine sunulmuştur. Bizler her zaman sizlerin organizasyon ya da etkinliklerinizin en iyi şekilde geçmesini ve mağduriyet adına hiç bir şey yaşamamanız adına kendimizi geliştirerek çalışmaktayız.

   

  Nal Atışı Fiyatları


  Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmette nal atışı fiyatlarımız oldukça uygundur. Nal atışı fiyatlarımız ile ilgili detaylı tüm bilgilere müşteri hizmetlerimizi arayıp çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra nal atışı fiyatlarımızı yine çalışma arkadaşlarımıza WhatsApp üzerinden ulaşarak nal atışı fiyatlarımız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz . Nal atışı fiyatlarımız her bütçeye uyum sağlamaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz nal atışı fiyatlarımız kaliteli hizmetimiz gibi sizleri çok memnun bırakacaktırlar. İstediğiniz her zaman hatta tam şuan bile nal atışı fiyatlarımız hakkında bilgileri bizleri arayarak alabilirsiniz . Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bu hizmette en kaliteli ürünler ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Titizlik ve özen ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Daima siz değerli müşterilerimizi organizasyonlarınızda rahat ettirmek için en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizlerden yapacak olduğunuz kiralama hizmetinden çok memnun kalacaksınız. Nal atışı kiralaması yaparak organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. Bununla beraber kendiniz de dahil herkesi eğlendirebilir ve çok rekabetli bir hava içerisinde çekişmeli mücadelelere ortak olabilirsiniz. Bizlerden yapacak olduğunuz kiralama hizmeti ile en doğru seçimi yapmış olacak ve bundan asla pişman olmayacaksınız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 12 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Nal Atışı
  Fiyat
  TRY 800
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Nal Atışı Kiralama”

  1. tam olarak nasıl oynanıyor ..? güvenlik önlemleriniz var mı ..? ne kadar kişi aynı anda oynayabilir ..? ne kadar alanı kaplar ..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

  2. stand ne kadar büyüklükte..? nallar metal mi ..? ağır mı çok, herkes kolaylıkla atabilir mi ..? bir güvenlik önleminiz var mı ..? fiyat nedir bir günlük ..?

  3. güvenlik önlemi için kask falan getirecek misiniz ..? nallar ne kada büyük ..? kaç kişi oynayabilir en fazla ..? 3 saatlik kiralama olur mu ..? fiyat ne olur ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon