Müzisyen Kiralama


Müzisyenler ve canlı müzik organizasyonlar her zaman bir etkinliğe sıcaklık ve hareket katar. Organizasyonunuza özel seçilmiş müzik tarzında bir müzisyen grubu etkinliğinize farklı bir hava katacaktır.Organizasyondaki müzik gruplarında müzisyenler kadar ses ve müzik ekipmanları ve diğer ek ürünlerde oldukça önemlidir.Ürünlerimizin kurulumları taşımaları ve daha sonra tekrar toplanması sırasında profesyonel ve eğitimli personel ile hizmet sunmaktayız Bu amaçla etkinliklerimiz disiplinli organizasyonlarımızın sizler için organizasyon sıkıntısız başlamakta ve devam etmektedir.

Müzik gruplarının ve müzik tipinin seçimi odukça önemlidir.Müzisyen kiralama ve diğer hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla onlarca çeşitte müzisyen grubu ve enstrüman seçenekleri arasından problemsiz kirala360 platformu üzerinden herkesin yapabilceği bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'nin tüm şehirlerinde cazip fiyatlar ve hiç bir yerde bulamayacağınız ilginç çeşitleri ve modelleri sunan kirala360.com En tecrübeli ve yenilikçi organizasyon uygulamasıdır.

Müzik grupları kadar sahne performansı ve organizasyon kurgusu da etkinlikler için olmazsa olmazlar arasındadır.kirala360.com uzun yıllardır etkinlikler ve müzik partileri yapan ve kaliteli organizasyon ürünlerini en uygun fiyatlarla sunan kiralama uygulamasıdır. Müzisyen kiralama hizmetlerimiz ve diğer ürünlerimiz haftalık periyotla temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. hizmetlerimiz kiralamadan hemen önce ve hizmet sonrasında bakanlık onaylı dezenfekte ve temizlik ürünleriyle dezenfekte edilip temizlenmektedir. Bütün organizasyon ürünlerimizde olduğu gibi Müzisyen kiralama hizmetlerimizde de Bütün şehirlerde kaliteli ve ücretsiz kurulum ve montaj eğitim almış personel güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Müzisyen


  Müzisyenlerimiz arasında yeni nesil rap gruplarından klasik müzie kadar geniş bir yelpaze vardır. Yani kendi etkinlik tipiniz ve hedef kitlenize göre dilediğiniz müzik grubunu veya müzisyenleri tercih edebilirsiniz. Sanat yöneticilerimiz ve portfol sorumluları her sene organizasyonlar için herkesin beğendiği grupları ve müzisyenleri hizmetlerimiz arasına katmak için uğraşmakta ve hiç bir yerde bulamayacağınız ürünleri portfoyümüze kazandırmaktadır ürünlerimiz üzerine daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın. Kiralık müzisyen ve farklı hizmetler için müşteri hizmetlerimiz ve kiralık ürün birimimiz aracılığıyla bilgi alabilirsiniz Kapsamlı bilgi için tüm gün aktif telefon çağrı merkezimizi veya whatsapp mesaj hattımızı kullanabilirsiniz. bununla beraber Kirala360 üzerindeki sipariş formunu kullanarak farkıyla ön siparişinizi talep edebilirsiniz.

  Gruplarımızda ön randevu oldukça önemlidir. Belirlediğiniz tarih ve belirlediğiniz müzisyenler için hemen randevu oluşturmayı unutmayın. Bir başka husus ise hijyen konusudur. müzik aletleri ve tüm ekipmanların hijyenine çok dikkat etmekteyiz.Kiralık müzisyen ürünlerimiz periyodik bakımdan geçmektedir Kirala60 stoklarında ürünlerimiz her sezon kalite kontrolü yapılıp Kaliteli hizmet veremeyecek ürünler stoklardan kaldırılır Bu şekilde her zaman problemsiz kusursuz ürünler size teslim edilmektedir. Kirala360 sayesinde hızlı be pratik rezervasyon oluşturabilmeniz ve siparişlerinizi yönetebilmeniz mümkündür.

  Müzisyen randevuları, müzik aletleri siparişi veya siparişler verebilmek için ön siparişi formu online sipariş oluşturabilir bununla beraber çağrı merkezi hattı veya whatsapp destek ugyulaması üzerinden ön sipariş oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Kiralık müzisyen ve tüm kiralama hizmetlerimiz sizlere hızlı ve keyifli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz Organizasyonunuzda bir aksilik veya kötü süprizler olma ihtimalini sıfırlayan Kirala360 bu konuda işini iyi yapmanın azmiyle yardımcı olacaktır. Kiralık müzisyen ürün grubunun yanında etkinliğinizi güçlendirecek kiralık bir çok ürünler kombine olarak tercih edilebilir Kombine setleri ile etkinliğinizi indirimli fiyatlarla hazırlayabilirsiniz Kombine sipariş ve rezervasyonlarla alakalı daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın.

   

  Müzisyen Kiralama Fiyatları


  Türkiye'nin en başarılı müzisyenleri ile etkinliklerinizi buluşturuyoruz. Müzisyenlik ve sahne performans seviyeleri yüksek müzisyenleri ve müzik organizasyonlarını en uygun fiyatlar ile kiralamanız mümkündür. Müzisyen kiralama ürünlerinin en rekabetçi tekliflerini sizlere sunan Kirala360 platformundan vakit kaybetmeden organizasyonlarınızı oluşturun. Kaliteli ürün rekabetçi fiyat politikamız ile en çok tercih edilen organizasyon ürünlerini stoklarımızda tutuyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin tamamı stoklarda yer alan ürünlerimizdir.Aracı bir firma değiliz.Bu sebepten en rekabetçi ücretleri sizlere sunabiliyoruz hizmetlerimizin fiyatını saptayan en önemli faktör adet sayısıdır .Yüksek sayılı kiralama ürünlerinde indirimlerimiz mevcuttur. Sectiginiz modeller ürünümüzün fiyatını etkileyen en önemli seçenekler arasında yer almaktadır. Yeni dünya düzeninde kiralama hizmetleri satın almaya göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Müzisyen kiralama hizmetimizin satın almaya göre bir çok ek ekonomik avantajı bulunmaktadır. Müzisyen kiralama ürünümüzde kurulum ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olarak sunulmaktadır. İstediğiniz ürünlerde ürüne ek fiyatla sunulan kaliteli nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Müzisyen kiralama ürün ve hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi fiyat ve çok daha fazlası için müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.  

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 4 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Müzisyen Kiralama
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon