Musluklu Fıçı kiralama


Herhangi bir parti ya da organizasyon daveti aldığımızda, ilk düşündüğümüz konu yemeklerdir. Piknik catering firmaları pikniği organize edenlerin imdadına yetişir. Catering firmaları yemek pişirip davetlilere servis ederler. Menü Catering söz konusu olunca, nasıl yapılır, olur mu olmaz mı, malzeme ya da dayanıklılık sorunu demeden dilediğiniz yiyecekleri isteyebilirsiniz. Eğlence söz konusuysa lezzetli ve süslü yiyeceklerin hazır bir şekilde önümüze gelmesinden daha güzel ne olabilir? Yiyeceklerin servisi konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Musluklu fıçı kiralama hizmetimiz için firmamızla görüşebilir, istediğiniz kadar fıçı kiralayabilirsiniz. Cazip musluklu fıçı kiralama fiyatları ve musluklu fıçı kiralama hizmetimizle, fıçılar kiralayabilirsiniz.
Yiyeceklerin ulaşımını ve servisini üstlenen catering firması, sıcaklar için ısıtıcı ve soğuklar için de buzluk ya da benzeri portatif ürünlerle en iyi şekilde bir servis sağlayacaktır. Çeşitli catering firmalarına yiyecek içecek için ürünler kiraladığımız gibi, organizasyonlarında catering firmalarıyla anlaşmamış olanlara da ürünler kiralamaktayız. Musluklu fıçı kiralama bu kapsamda, içeceklerin sunumu için şık, güzel ve kullanışlı bir hizmettir. Eğer catering firmasıysanız, istediğiniz sayıda kiralık musluklu fıçı, tabak, kaşık, çatal, bıçak, bardak, kadeh, sürahi kiralayabilirsiniz.
Catering firmaları sizler için ne kadar yemek hazırlanmalı ve ne kadar içecek temin edilmeli detaylı bir şekilde düşünür. Eğer catering firmalarıyla anlaşırsanız piknikte yetersiz yiyecek sorunu yaşanmaz. Neşeyle ve büyük enerjiyle yola çıkılan pikniklerde, sen soy, sen doğra, o mangalı yapsın derken yiyeceklerin tadını çıkarmaya ve eğlenmeye zaman kalmaz. Oysa her şeyin profesyonel ellerce hazırlanıp eksiksiz servis edilmesi sayesinde sizde hiçbir şekilde yorulmadan yemeğinizi yiyebilecek ve aktivitelere katılabileceksiniz. Tabak ya da bardak derdi olmaksızın her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü pikniklerde, size açık havanın tadını çıkarmak düşer. Kiralık musluklu fıçı ile istediğiniz içecekleri saklayabilir, gün boyu soğuk ya da sıcak durmasını sağlayabilirsiniz. Şerbetler, kola, meyve suları, gazoz, kokteyl, ayran, su ve çeşitli içkiler kiralık musluklu fıçılarında güvenli bir şekilde saklanır. Termos özelliğiyle soğuk içecekler gün boyu soğuk kalacaktır, sıcak içecekler sıcaklığını koruyacaktır. İsteyen herkes kolaylıkla kiralık musluklu fıçılarının musluğunu açarak içeceğini alabilir. Çeşit olması açısından birden fazla kiralık musluklu fıçı alıp her birine farklı içecek koyabilirsiniz. Açık büfeye yerleştirilen fıçılar davetlilere hem birçok içecek seçeneği sunacak hem de muhteşem bir görünüm sunacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Kiralık Musluklu Fıçı


  Eğer dekorasyonlu bir piknik yapmak istiyorsanız, bir doğum günü, evlilik yıl dönümü, evlilik teklifi gibi organizasyonlarda sizler için güzel tasarımlar yapabiliriz. Gününüzü en iyi şekilde tasarlamanız için yanınızdayız. Dekorasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar düşünür, pikniklerinizi görkemli bir açık hava davetine dönüştürebiliriz. Firmamızdan sadece dekorasyon değil, sandalyeler, masalar, mısır arabaları, dondurma arabaları, sokak satıcıları da kiralayabilirsiniz, aklınızda olsun. Bir doğum gününü, şirket toplantısını ya da arkadaş toplantısını piknik şeklinde düzenlemek için hiç tereddüt etmeden firmamızı arayabilirsiniz. Musluklu fıçı kiralama hizmetimizle içeceklerinizi bistro masalarda en güzel şekilde sunabilirsiniz. Musluklu fıçı kiralama kapsamında kiraladığınız fıçılar, çeşitli içeceklerin, üzerlerine meyveler, şekerlemeler, renkli pipetler ile davetlilerinize sunulmasına olanak sağlar.

   

  Musluklu Fıçı kiralama fiyatları


  Kovboy barlarını anımsatan bir konsept yapabilir, fıçı şeklinde kokteyl masalar ve musluklu fıçılar ile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Konseptinize küçük büyük retro dekorlar koyarak kovboy barları atmosferi oluşturabilirsiniz. Musluklu fıçı kiralama fiyatları gibi fıçı şeklinde kokteyl masa fiyatları da bütçenize uygundur. Konsept piknikler için firmamızın fikirlerine mutlaka ihtiyacınız olduğunu düşünüyoruz. Engin iş tecrübemizle davetlilerinize sıra dışı konseptler düzenleyebiliriz.

  Musluklu fıçı kiralama fiyatları için firmamızdan en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Firmamız güvenli bir şekilde nakliye hizmeti de vermektedir. Nakliye fiyatları için yetkililerle görüşüp, organizasyon alanınızı, kaç kişinin geleceğini, ne kadar fıçı isteyeceğinizi belirtmelisiniz. Musluklu fıçı kiralama fiyatları nakliye ile birlikte yeniden şekillenecektir. Musluklu fıçı kiralama fiyatları her bütçeye uygun olup, müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamızın profiline yakışmaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Musluklu Fıçı
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Musluklu Fıçı kiralama”

  1. içerisine şarap koyabilir miyiz ..? ürünün kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? hijyenik midir ..? başka modelleri de var mı ..? temizlenmesi nasıl yapılmalı ..?

  2. ürün ahşap mı ..? ne kadar içecek alır içerisine ..? soğuk tutar mı .. ? musluk resimdeki gibi 2 tane mi olacak ..? bir günlük kiralama mümkün mü ..?

  3. sezonluk kiralama yapavbilir miyiz ..? hazirandan ekime kadar fiyat nedir ..? 3 tane var mı elinizde ..? taşıma ve kurma size mi ait ..? fiyat ne olur ..?

  4. taşıma ve kurma sizden mi ..? ne kadar sürede getirebilirsiniz ..? çarşamba gününe yetişmesi için ne zamandan bildirmeliyiz size ..? fiyat nedir ..? bir günlük kiralama olur mu ..?

  5. kafemiz için kiralayabilir miyiz ..? 3 aylık kiralama olur mu, ürün ahşap mı , kartal tarafına ulaşım var mı , kurulum ve taşıma size mi ait ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon