Mobilya Kiralama


Mobilyalar bir etkinlikte veya bir organizasyonda veya bir toplantıda insanların en çok dikkati çeken araçlardan ve dekorasyon ürünlerinden biridir. Etkinliğin tipine ve konseptine göre doğru mobilyayı tercih etmek ve bunları en uygun fiyatlarla kiralamak oldukça önemlidir.Mobilya kiralama hizmetimizi kiralamak çok basit ücretsiz kurulum hizmetimizin yanında Tüm il ve ilçelere oldukça uygun nakliyat hizmetlerimiz kendi personelimiz tarafından sağlanmaktadır.

Mobilyalarımızı kiralarken aklınıza hiç bir soru gelmesin mobilyalarımız istediğiniz yerde ve saate kullanıma hazır olarak sizlere sunuculacaktır.Tüm ürünlerimizin nakliyesi, kurulumu ve daha sonra tekrar toplanması sürecinde eğitim almış iş arkadaşları ile hizmet sunmaktayız Bu yüzden hizmetlerimiz sizin ve misafirleriniz için her zaman sorunsuz ve disiplinli bir şekilde organizasyon devam etmektedir. Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi Mobilya kiralama ürünlerimizde de ülkemizin her noktasında ek ücret istemeden montaj profesyonel ve alanında eğitim almış personel kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Mobilya kiralama ve diğer hizmetlerimizi hiç vakit kaybetmeden en popüler ürünler arasından basit kirala360 altyapısı ve sezon kampanyaları ile birlikte en basit şekilde tamamlayabilirsiniz. kirala360.com uzun yıllardır organizasyonlar hazırlayan ve kiralama ve hizmet ürünlerini rekabatçi fiyatlarla piyasaya süren dijital uygulamadır.

Mobilyalarımızı kiralarken yani herkesin oturacağı ve yanında zaman geçireceği bu mobilyalarda gönlünüz hijyen konusunda da rahat olsun.Mobilya kiralama hizmetimiz ve diğer tüm ürünlerimiz haftalık periyotla dezenfekte edilmektedir. hizmetimiz kiralama öncesinde ve hizmet sona erdikten sonra sertifikalı dezenfekte solüsyonlarla dezenfekte edilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Mobilya


  Bir etkinlikte konuklar tarafından en çok kullanılan araçların başında mobilyalar gelmektedir. Özellikle masa sandalyeler katılımcılar tarafından en çok kullanılan mobilyalar arasındadır. Bu yüzden bunların seçiminde dikkatli olunmalıdır.Yeni ürün personelimiz ve stok geliştirme sorumluları her sene organizasyonlar için en trend ürünleri hizmetlerimiz arasına katmak için araştırma yapmakta ve hiç bir yerde bulamayacağınız ürünleri bizlere kazandırmaktadır hizmetlerimiz hakkında çok daha fazlası için hemen iletişime geçin.

  Mobilyalarda temizlik ve hijyen konusu oldukça önemlidir. Etkinliğinizin güzel görünmesi için mobilyalarınızın temiz ve yeni görünmesi gerekmektedir.Kiralık mobilya hizmetlerimiz periyodik olarak test edilmektedir Bununla beraber hizmetlerimiz her sezon yenilenip Kaliteli hizmet veremeyecek ürünler stoklardan kaldırılır Sorumluluğumuzdan dolayı sorunsuz ürünler organizasyonlarda boy göstermektedir. Kiralık mobilya ve farklı hizmetler için müşteri hizmetlerimiz ve ürün kiralama ekibimiz aracılığıyla bilgi alabilirsiniz Destek için tüm gün aktif canlı telefon destek platformumuzu veya whatsapp destek butonunu tıklayabilirsiniz. bunun dışında Kirala360 üzerindeki sipariş formunu kullanarak üzerinden ön siparişinizi talep edebilirsiniz.

  Mobilya kiralamak kapsamlı bir iştir. Çünkü işin içerisinde profesyonel bir taşıma ağı olması gerekmektedir. Bu ürünler adetli ve oldukça fazla yer kaplayan ürünlerdir.Kiralık mobilya ve tüm kiralama hizmetlerimiz konuk ve davetlilerinize en profesyonel organizasyon hizmetini hazırlamayı hedefliyoruz Bu özel anınızda negatif unsurların oluşmasını istemeyen firmamız bu konuda tüm tecrübesi ve gücüyle yardım edecektir. kirala360 platformu ile kolay ve uygun fiyatlarla randevu oluştabilmeniz ve rezervasyonlarınızı yönetmek mümkündür. Sipariş veya siparişler verebilmek için ön siparişi formu online form doldurabilir bunun dışında telefon ile mobil destek veya whatsapp destek uygulaması üzerinden ön sipariş oluşturabilirsiniz. Kiralık mobilya hizmetimizin yanında etkinliğinizi güçlendirecek kiralık bir çok ürünler set olarak talep edilebilir Kampanyalı setlerle etkinliklerinizi avantajlı fiyatlarla oluşturabilirsiniz Kiralık setler ile ilgili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin.

   

  Mobilya Kiralama Fiyatları


  Birbirinden farklı modellerde ve etkinliğinize iyi uyacak konseptlerde mobilyaları kolay ve sorunsuz bir şekilde üstelik uygun fiyatlar ile kiralayabilir ve kara geçebilirsiniz. Hiç bir yerde bulamayacağınız Mobilya kiralama ürünlerini Kurumumuz kalitesi ile anında kiralayın. En kaliteli ve en güzel ayrıcalıklarımızdan biri olan Mobilya kiralama ürünü beklentilerinizi fazlsıyla karşılayacaktır. Üretici olduğumuz bir çok ürün ile kiralama hizmeti verdiğimiz için en rekabetçi ücretleri sizlere sunabiliyoruz hizmetlerimizin fiyatını saptayan en önemli faktör adet sayısıdır .Yüksek adetli kiralama ürünlerinde iskontomuz mevcuttur. Mobilya kiralama ürünlerimizde seçeceğiniz modeller kiralama hizmetimizin fiyatını etkileyecektir. Organizasyonlarda kiralama hizmeti satın almaya göre çok daha avantajlı olacaktır. Mobilya kiralama hizmetimizin satın almaya göre bir çok ek ekonomik avantajı bulunmaktadır. Kiralık Mobilya ürünümüzde kurulum ve danışmanlık için hiç bir ek ücret talep etmiyoruz. Bulunduğunuz konuma ve kiraladığınız ürün miktarına göre nakliyat ücreti oluşabilmektedir. Mobilya kiralama ürünümüz hakkında daha fazla bilgi fiyat ve çok daha fazlası için müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  Mobilya olarak adlandırdığımız şey aslında oturulan, yemek yenilen, çalışılan ve yatılan yerlerin döşenmesine yarayan taşınabilir eşyanın ortak adıdır. Mobilyalarda daha çok renk ve görsel açıdan zenginlik katmasından dolayı ahşap madde kullanılmaktadır ve bu ürün daha çok tercih edilmektedir. Mobilya denilince akla özellikle, masa, sandalye, koltuk, dolap vb. gelmektedir. Kişiler ihtiyaçlarına göre bu mobilyaları kiralayabilirler. Mobilyalar daha çok etkinlik, organizasyon, fuar alanlarında kiralanmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan ekiplerimiz bu mobilyaları kiralama alanına getirip usulune uygun şekilde düzenleyip yerleştirmektedir. Mobilyalarımız çeşitli etkinlik ve organizasyonlar için ev, ofis, park gibi alanlara kiralamaya uygundur. Mobilyalarımız oldukça şık görünüme sahip olmanın yanı sıra ayrıca sizlerin ve misafirlerinizin rahat edebileceği düzeyde konforlu biçimdedir. Oldukça temiz olan mobilyalarımız deri, kadife, keten, nubuk, şönil gibi çeşitli minvalde kumaşlara sahiptir. İç mekan mobilyalarımızın yanı sıra özellikle park, bahçe gibi açık alanlar için de mobilya çeşitliliği yelpazemiz oldukça geniştir ve ihtiyaca göre hizmetinize sunulmaktadır. Mobilyalarımızın kurulumu profesyonel ekibimiz ile hızlı, güvenli ve pratik biçimde sağlanmaktadır.
  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 26 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Mobilya Kiralama
  Fiyat
  TRY 3300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon