Mobil Jeneratör Kiralama


Davet ve organizasyon etkinliklerinizde hava koşullarına ya da diğer etkenlere bağlı olarak oluşan ani elektrik kesintileri büyük bir mağduriyet yaşanmasına neden olmaktadır. Firmamız mobil jeneratör kiralama hizmeti kapsamında bu mağduriyeti yaşamanızı önlemektedir. Yine elektrik tesisatının olmadığı alanlarda düzenlenecek olan tüm organizasyonlar için de mobil jeneratör kiralama hizmeti verilmektedir. Mobil jeneratör mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürebilen portatif bir ekipmandır. Ve özel günler için son derece gerekli bir malzemedir. Bu ekipman için iki seçenek bulunmaktadır. İlki taşınabilir portatif biçimde olan jeneratör tipidir. Diğeri ise araç arkasına monte edilmiş olan diğer seçeneğe oranla daha kesintisiz güç verebilen jeneratör tipidir. Taşıma ve kullanım kolaylığı bakımından kısa süreli organizasyonlar için mobil jeneratör daha uygun olsa da uzun süreli organizasyon etkinliklerinizde araçlı jeneratör daha güvenli olacaktir. Mobil jeneratör kiralama hizmetimiz kapsamında müşterilerimize bu gerekli ekipmanı sunmaktayız. Organizasyon etkinliklerinizde ani gelişen problemleri engellemek ve gerekli önlemleri almak adına mobil jeneratör kiralama hizmeti kapsamında katkı sağlamaktayız. Firmamız ile iletişim kurarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bilgi alabilir ve bize danışabilirsiniz. Bu ekipman için teklif alarak mobil jeneratör kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Mobil Jeneratör


Organizasyon etkinliklerinizde ani elektrik kesintileri sonucu karşılaştığınız problemleri yaşamamak adına kiralık mobil jeneratör çok uygun bir ekipmandır. Bu malzeme yaşanacak olan tüm mağduriyetlerin önüne geçerek özel gününüzü keyfi kaçmadan ve rahat bir biçimde tamamlamanızı sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ve yıllardır sektörde olmamızın verdiği tecrübe ile nakliyesini ve kurulumunu kısa sürede tamamladığımız kiralık mobil jeneratör hizmetimiz kapsamında özel günlerinizde her zaman yanınızda yer almaktayız. Bu ekipman kesinti gerçekleştiği an hemen devreye girmektedir. Mobil jeneratör yakıttan elde elde ettiği enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürerek gerekli ihtiyacı karşılamaktadır. Özel günlerinizin yarım kalmaması ve herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına kiralık mobil jeneratör hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Tüm davet ve organizasyon etkinliklerinizde elektrik kesintileri sonucu oluşacak sıkıntıları önlemek için talepleriniz doğrultusunda bu ekipmanı sizlere sağlamaktayız. Kiralık mobil jeneratör ile hiçbir tedirginlik ve problem yaşamadan özel günlerinizi keyfini çıkararak sonlandırmanız adına firmamız bu ekipmanı kullanımınıza sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz doğrultusunda kiralık mobil jeneratör hizmetimiz en uygun fiyatlar ile müşterilerimizi beklemektedir.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Mobil Jeneratör Fiyatları


Mobil jeneratör özellikle ani elektrik kesintilerinin sık yaşandığı alanlarda en büyük ihtiyaçlardan biridir. Özel bir organizasyonda yaşanacak bir kesinti önlem alınmadığı takdirde büyük bir mağduriyetle sonuçlanacaktır. Firmamız bu tarz mağduriyetlerin yaşanmaması adına mobil jeneratör fiyatları bazında son derece uygun bir fiyat aralığı belirlemiştir. Bütçenizi hiç zorlamadan tüm organizasyonlarınızı rahat bir biçimde ve keyfini çıkararak yaşayabilirsiniz. Müşterilerimiz minimal seviyede belirlediğimiz mobil jeneratör fiyatları ile ilgili fırsatlarımızdan faydalanabilirler. Kısa ya da uzun süreli tüm organizasyonlarınızda tecrübeli ekibimiz yanınızda yer alarak taleplerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayacaktır. Etkili ve kesin bir çözüm olarak karşımıza çıkan mobil jeneratör, firmamız garantisi ile sizlerin hizmetine sunulmakta ve mobil jeneratör fiyatları kapsamında da uygun bir bütçe ile özel günlerinizin kurtarıcısı olmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli hizmeti en uygun şartlarda sağlayarak katkıda bulunmaktayız. Firmamız ile iletişim sağlayarak mobil jeneratör fiyatları ve bünyemizde barındırdığımız tüm ekipmanlar ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Emek harcayarak düzenlediğiniz davet ve organizasyon etkinliklerinizde ani elektrik kesintileri sonucu mağduriyet yaşamamak için mutlaka mobil jeneratör hizmetimizi alınız. Ve ekonomik olarak sizi asla zorlamayacak mobil jeneratör fiyatları ile özel günlerinizi en ufak bir aksaklık yaşamadan keyifli bir biçimde geçiriniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 31 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Mobil Jeneratör
Fiyat
TRY 700
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
atifet

diğer jenatörlerden ne farkı var ..? şarj edebilir miyiz..? nasıl kullanılıyor tam olarak ..? bir günlük kiralama olur mu ..? fiyat nedir ..?

buket bulut

görseldeki marka mı gelecek ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 12 günlük kiralama yapabilir miyiz ..? tam olarak nasıl çalıştırmalıyız ..? taşıma ve kurma sizden mi .. ?

ilter kaynak

fuar sistemleri için kiralayabilir miyiz ..? 3 haftalık kiralama olur mu ..? ne kadar süre enerji sağlar ..? taşıma ve kurma da size mi ait ..? fiyat ne olur en son ..?

anılcan soyer

düğün günümüz için kiralayaiblir miyiz ..? yeterli olur mu, bir tane kiralayabilir miyiz ..? bir akşamlık kiralama fiyatı nedir acaba, kurma ve taşıma size mi ait .. ?

Mahperi Baştopçu

Portatif jeneratör kiralama hizmeti almak istiyoruz,
fakat birkaç noktada kararsız kaldık.
Taşınabilir jeneratör ürünlerinizde, uzun süre kullanıma uygun olur mu?
Daha sonra kullanım esnasında, herhangi bir sorunla karşılaşır mıyız?
Sorun yaşamamak için, iki tane kiralamak istersek indirim yapabilir misiniz?
Sipariş verdiğimiz günde, ulaşım ya da teslimat gibi sorunlar yaşar mıyız?
Teşekkürler. 

Kirala360 Destek

Portatif jeneratör kiralama ürünlerimiz, taşınabilir ve kullanışlı ürünlerdir.
Gün boyunca en az beş saat boyunca sorunsuz şekilde çalıştırabilirsiniz.
Fakat daha sonra bir süre dinlenmesi gerekebilir.
Bu yüzden dilerseniz, beş saatten fazla ihtiyacınız varsa, ek olarak bir tane daha kiralama yapmanızı önerebiliriz.
Talep ettiğiniz günde size teslim edilir.
Size özel fiyatımız için bize ulaşmanızı rica ediyoruz.

Bektaş Gülenç

Merhaba, Trump Tower’da bir sunum gerçekleştireceğiz. Herhangi bir elektrik kesintisi yaşanmasını istemiyoruz. Aslında jenaratör var katta ama sorunlar yaşanabiliyor elektrik kesintisi olduğunda. O yüzden biz tedbirli olalım. Kiralık portatif jeneratör gönderebilir misiniz? Perşembe günü Saat 10:00’da. Bir de kurulumunu bize tarif etmeniz çok iyi olur. 

Kirala360 Destek

Merhaba, Trump Tower’daki sunumunuzun aksamaması için sizlere Perşembe günü saat 10’da kiralık portatif jenaratör gönderelim. İşlerinizin aksamaması için tedbirli olmanız da fayda var, tabi ki. Gelen personelimiz sizlere kurulumunu nasıl kullanıldığını gösterecektir. Hayırlı işler dileriz. 

Kuntay Yiğit Karga

Merhaba, bu akşam cafemizde dilsiz bir arkadaş grubunun bir yemeği olacak. Geç mi kaldık bilmiyorum. Önemli olduğunu her yıl yapılan geleneksel bir yemek olduğunu söylediler. Bu yüzden aksaklık çıkmaması için jeneratör istiyorlar. Bize günlük jeneratör kiralaması yapar mısınız? Bugün akşam yemekten önce getirmeniz mümkün mü? Elektrik kesintisi olduğunda bize nasıl çalıştırılacağını da tarif ederseniz eğer personel göndermenize gerek kalmaz. Ekibimiz teknik açıdan iyidir.

Kirala360 Destek

Merhaba, günlük jeneratör kiralaması için bugün size hemen dönüş yapabiliriz. Akşam organizasyonunuzdan önce jeneratör getirebiliriz, kurulumunu personelimiz size gösterir ama dilerseniz personelimiz de durur organizasyon boyunca. Ek ücret ödemenize gerek kalmaz. Jeneratörlerimiz kaliteli olup günün her saati kiralamaya uygundur. Biz hızlı ve çalışkan ekibimizle her türlü ihtiyacınıza hemen dönüş yapıp, tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz. İstediğiniz zaman arayabilir, sipariş verebilirsiniz.