Mini İçecek Dolabı Kiralama


Ev sahipliği yapacağınız, değerli konuklarınızı ağırlayacağınız fuar organizasyonları, tanıtım partileri, kutlamalar ve düğünler gibi kıymetli eğlencelerde konuklarınızın memnuniyeti için en önemli etkenlerden birisi onlara yapacağınız ikramlardır. Firmamızın sizlere sunduğu mini içecek dolabı kiralama hizmeti sayesinde konuklarını ağırladığınız organizasyonlarınızda onlara sunduğunuz içecekler daha lezzetli bir hale bürünecek. Hem konuklarınıza sunduğunuz içeceklerin yeterli derecede soğuk olması hem de dolabın küçük boyutlarda olması sebebiyle mini içecek dolabı kiralama hizmetimiz organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Renkli anlara imza attığınız kutlamalarınızda mini içecek dolabı kiralama hizmetimizle konuklarınıza lezzetli içecekler ikram edebilir hoş sunumlar yapabilirsiniz. Firmamızın sağladığı mini içecek dolabı kiralama hizmetimizde dolabın içerisinde yer alan soğutma fanları sayesinde konuklarınızın içine ferahlatan içecekler ikram edebilirsiniz. Firmamızdan mini içecek dolabı kiralama hizmeti talep ettiğinizde işinde uzmanlaşmış olan ekibimiz organizasyon öncesi gereken saatte gelerek yapılması gereken hazırlıkları tamamlıyor. Mini içecek dolabı kiralama hizmetimiz hakkında detayları öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız sizlere yardımcı olmak için her türlü kolaylığı ve bilgiyi size sağlayacaktır. Firmamız özel gün ve kutlamalarınızda sizlere mini içecek dolabı kiralama hizmetimizi sağlarken yıllardır edindiği tecrübesini ve kalite anlayışını size yansıtmaktadır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz organizasyon adresine firmamızdan mini içecek dolabı kiralama hizmetimizi talep edebilir ve konuklarınızın yüzünde mutlu bir gülümseme oluşturabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Mini İçecek Dolabı


  Konuklarınızla beraber hoş vakit geçirdiğiniz özel gün ve kutlamalarınızda ikram edeceğiniz içeceklerin yeterli soğuklukta ve tazelikte kalabilmesi için firmamızın sizlere sunmuş olduğu kiralık mini içecek dolabı hizmeti iyi bir alternatif olacaktır. Üstelik firmamızın organizasyonlarınızda size sağladığı kiralık mini içecek dolabı çevre dostu ve soğutucu akışkanı olma özelliğine sahiptir. Firmamızın değerli müşterilerine sunduğu kiralık mini içecek dolabı hizmetimiz aynı zamanda az enerji tüketimi sağlar, bütçenizin ve organizasyonlarınızın dostudur. Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan kiralık mini içecek dolabı talep ettikten sonra uzman personelimiz tarafından nakliyatı gerçekleştirilir. Firmamızın kiralık mini içecek dolabı sahip olduğu kullanışlı iç dizayn sayesinde size organizasyonlarınızda ergonomik bir kullanım sağlar. Firmamızla iletişime geçerek istediğiniz zaman, dilediğiniz adrese kiralık mini içecek dolabı hizmetimizi ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Sizler değerli misafirlerinizle ilgilenirken kiralık mini içecek dolabı hizmetimiz sayesinde konuklarınıza yapacağınız ikramlar emin ellerde olacaktır. Konuklarınızla yapacağınız özel gün ve kutlama etkinliklerinizi tasarlarken ikramları nasıl ve nerede muhafaza edeceğinizi dert etmeyin. Firmamızı arayarak kiralık mini içecek dolabı hizmetimizi talep edin. Sizlere en iyi kaliteyi ve konforu barındıran ürün ve hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

   

  Mini İçecek Dolabı Fiyatları


  Konuklarınıza organize ettiğiniz özel akşamlarda ikram etmek isteyeceğiniz içecekleri sağlıklı ve pratik bir şekilde muhafaza etmek ve zamanı geldiğinde de ikram edebilmek için firmamızın ekonomik mini içecek dolabı fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Organizasyonlarının daha da göz doldurması ve konuklarının memnuniyetinin daha da çok artması için sizlere uygun mini içecek dolabı fiyatlarımızı sunuyoruz. Ev sahipliğini yapacağınız etkinliklerde oldukça ekonomik olan mini içecek dolabı fiyatlarımızdan faydalanarak konuklarınıza içeceklerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca oldukça kullanışlı boyutlarda olan dolaplarımızı dilerseniz sunum yapacağınız tezgâhın altında ya da üzerinde de kullanabilirsiniz. Firmamızdan bütçenizin sınırı aşmayan mini içecek dolabı fiyatlarımızdan faydalanarak hizmetimizi talep edebilirsiniz. Sizler hiçbir zahmete girmeden konuklarınızla beraber gecenin tadını çıkarın ve ekonomik mini içecek dolabı fiyatlarımızdan faydalanın. Uzman ekibimiz dilediğiniz adrese hizmetimizi ulaştıracaktır. Firmamızın sizlere sağladığı mini içecek dolabı fiyatlarımız sizlerin talep ettiği dolap sayısı ve sevkiyatın gerçekleşmesini istediğiniz adresin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Firmamızla iletişime geçerek size en uygun mini içecek dolabı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sahip olduğu bütçe sınırlarına göre mini içecek dolabı fiyatlarımız sizlere sunulmaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Mini İçecek Dolabı
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Mini İçecek Dolabı Kiralama”

  1. boyutu ne kadar içerisine en fazla kaç tane ieçecek koyabiliriz ..? ürünleri yeterince soğuk tutar mı ..? gri rengi var mı acaba bir de onu sorayım fiyat ne bu arada ..?

  2. arabaya sığar mı ..? boyutu tam olarak ne ..? hangi markanın ürünü gelecek ..? yeterince soğuk tutar mı ..? fiyat nedir bir haftalı kiralama ..?

  3. butik otel için kiralayabilir miyiz ..? 15 tane gönderebilir misiniz ..? ne kadar sürede adrese gönderim yaparsınız ..? boyutu nedir ..? fiyat ne olur ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon