Midyeci Kiralama


Son zamanlarda popülerliği iyice artan lezzetli bir deniz ürünü olan midyeyi organizasyonlarınızda ikram edebilmeniz için firmamız midyeci kiralama hizmeti vermektedir. Midye tüketirken süzücü bir canlı olduğunu göz önüne alarak pişirilme koşullarına özem verilmelidir. Firmamız bu konuda sizlerin sağlığını göz önüne alarak en uygun şekilde pişirdiği midyeleri sizlerin hizmetine sunmaktadır. Çoğu yerde karşımıza çıkan seyyar midyecilere son zamanlarda göz aşinalığımız arttı. Bu lezzetli yiyeceği organizasyonlarınıza taşıyarak konuklarınızı bu tattan mahrum etmemek istiyorsanız firmamızın midyeci kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bizden midyeci kiraladığınızda konuk sayınızı belirtmeniz gerekmektedir. Konuk sayınıza göre istediğiniz sayında midyeyi hijyenik ortamlarda hazırlıyoruz. Daha sonra organizasyonunuzu düzenlediğiniz adresinize çalışanımızı gönderiyoruz. Çalışanımız tezgah üstüne koyduğu tepsideki midyeleri konuklarınıza ikram ediyor. Midyeci kiralama hizmetimizi en iyi koşullarda hazırlamış lezzetli midyelerle veriyoruz. Konuklarınızın tadına doyamayacağı midyelerimiz organizasyonlarınıza lezzet katacaktır. Midyeci kiralama hizmetimiz için bizimle iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz. Aralıksız hizmet veren firmamızdan midyeci kiralama talebinde bulunduğunuzda en lezzetli midyeler sizin organizasyonlarınızda ikram edilecektir. Hijyen en önem verdiğimiz konulardan biri olduğu için gönül rahatlığıyla midyeci kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. En iyi midyeci kiralama hizmeti ile tüm yıl sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Midyeci


Genelde sokaklarda seyyar satıcılar tarafından satılan midye ülkemizde çok tercih edilen bir deniz mahsülüdür. Bu kadar lezzetli olmasına karşın süzücü bir canlı olduğundan dolayı iyi bir şekilde temizlenip uygun koşullarda pişirilmesi gerekmektedir. Firmamız bu konuda sizlere garanti vermektedir. Konuklarınızın severek yiyeceği bu lezzetli atıştırmalık organizasyonlarınıza renk katacaktır. Kiralık midyecimiz adresinize gelerek özenle hazırlanmış midyeleri bol limon eşliğinde konuklarınıza ikram etmektedir. Sokak satıcılarından olan seyyar midyeci konsepti organizasyonlarınızda samimi bir ortam yaratacaktır. Kiralık midyeci hizmetimizden yılın her günü yararlanabilirsiniz. İş yemeklerinizde, pikniklerinizde, festivallerinizde ve en çokta dış mekan konseptlerinizde kiralık midyeci hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Midye standımız ile nostaljik bir ortam yaratabilir ve sokak satıcısı konseptimiz ile organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz. Midye pek çok kişinin hayır diyemeyeceği geçmişten günümüze gelmiş lezzetli bir sokak yiyeceğidir. Firmamız bu lezzetli yiyeceği dilediğiniz organizasyonlarınızda kullanma fırsatı vermektedir. Kiralık midyeci hizmetimiz de bu nedenle verilmektedir. Dilediğinizde bizi arayarak kiralık midyeci talebinde bulunabilirsiniz. Hijyenik ortamda hazırlanmış midyelerimizi çalışanımızla birlikte adresinize göndermekteyiz. Böylelikle zamanınızdan çalmadan kiralık midyeci ihtiyacını karşılıyoruz. İstediğiniz saatte whapsapp hattımızdan bize kiralık midyeci ihtiyacınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ya da bizi arayabilirsiniz. 

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Midyeci Fiyatları


Sokaklarda karşımıza çıkan sokak satıcılarının bol limonla ikram ettiği midyelere kim hayır diyebilir ki. Firmamız da sokak konseptleriyle düzenlediğiniz organizasyonlarınıza nostaljik standıyla birlikte midyeci kiralama hizmeti vermektedir. Midyeci fiyatlarımız oldukça ekonomik fiyatlardır. Sizlere ekonomik fiyatlarla en lezzetli ve sağlıklı midyeleri sunuyoruz. Midyeci fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlenmiş fiyatlardır. Firmamız konuk sayınıza göre hazırladığı midyeleri ve midyeleri ikram edecek olan çalışanımızla birlikte adresinize göndermektedir. Midyeci fiyatlarımız gelmemizi istediğiniz adresin uzaklığına ve konuk sayınıza göre talep ettiğiniz midye sayısına göre değişim göstermektedir. Midyeci fiyat bilgilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmet kalitesiyle midyeci kiralama hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Tüm yıl midyeci kiralama ihtiyaçlarınız için iş başındayız. Tadına doyum olmayan midyeleri organizasyonlarınızda görmek istiyorsanız kirala360 sizin için en doğru adres. Midyeci fiyatlarımızı taleplerinize göre belirlememiz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Her türlü organizasyonlarınızda rahatlıkla ikram edebileceğiniz ve konuklarınızın yemeye doyamayacağı midyeler için firmamız sizlere midyeci kiralama hizmeti vermektedir.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 14 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Midyeci
Fiyat
TRY 500
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jale

bir teps iiçerisinde kaç tane midye var? 70 kişilik bir ikram yaklaşık ne kadar tutar? midyeler taze ve güvenilir mi?

nedim

midyeler taze ve hijyenik mi ..? servis elemanı da gönderecek misiniz ..? saatlik kiralama yapabilir myiz ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ürünleri ..? fiyat nedir ..?

ravza sener

servis elemanı da gelecek mi..? 65 kişiye servis yapabilir misiniz..? kaç kg midye gerekir ..? diğer malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..? ne kadar sürer teslim etmesi ..?

tahir cahir

bir akşamlık kiralama yapavilirmiyiz ..? tezgahta kaç tane midye olacak..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? mideyeler temiz mi ..? servis elemanı da olacakmı ..?