Midye Tezgâhı Kiralama


Midye genellikle sahil kenarlarında tezgâhların üzerinde görmeye alışık olduğumuz son derece lezzetli yiyeceklerden olmaktadır. Birçok insanın çok sevdiği hatta tutkunu olduğu midyeler, artık rahatlıkla özel gece ve davetlerde kiralanarak konuklara ikram edilebilen önemli bir davet ikramı olmuştur. Midye tezgahı kiralama hizmetinden faydalanarak rahatlıkla organizasyonlarınızda istediğiniz kadar midye ikramında bulunabilirsiniz. İlk başta konuklarınız üzerinde şaşırtıcı bir etkiye sahibi olacak olan midye tezgahları, o şaşkınlık geçtikten sonra da yerini mutluluğa ve heyecana bırakmış olacaktır. Konuklarınızı mutlu ve memnun etmek için sizler de kiralık midye tezgahı hizmetinden destek alabilirsiniz. Denizlerden türlü zorluklar ile çıkarılan midyeler içlerine özel malzeme doldurularak satılan bir tür aperatif olmaktadır. Tüketilirken ustasının yardımı ile açılan midyeler genellikle üzerine limon sıkılarak yenen oldukça lezzetli ve faydalı sokak yiyecekleri kategorisinde yer almaktadır. Özellikle deniz ve deniz sporları ile ilgili etkinliklerde konuklara ikram edildiğinde hoş bir sürpriz olacak midyeler davetinize katılan birçok insanı memnun etmeye yetecektir. Etkinliğinize katılan konuklarınızı memnun etmek ve hoşlarına gidecek ikramlıklar da bulunmak istiyorsanız hemen bizi arayın ve sizlere midye tezgahı kiralama hizmetlerimizi sunalım.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Midye Tezgahı


  Midye seveni çok sevmeyeni az olan gıdaların başında gelmektedir. Genellikle midyeyi sevmeyen insanlar nasıl yapıldığını bilmediklerinden dolayı yok önyargı ile midye tüketmek istememekte ve bu eşsiz lezzetten mahrum kalmaktadır. Biz firma olarak kiralık midye tezgahı hizmeti verirken özellikle hijyen konusuna son derece önem veriyoruz ve bu konuda yani insanlara en temiz ve sağlıklı midye dolmasını ikram edebilmek için üst düzey bir çaba sarf etmekteyiz. Bu konuda ustalarımız o kadar dikkatli ve özenli davranıyor ki, daha önce hiç midye yememiş ve yemeyi düşünmeyenler bile bu leziz şeylere karşı koyamamaktadır. Davetlerde ve etkinliklerde insanlara ikram etmek üzere kurulan midye tezgahları personelimiz tarafından hazırlanmakta ve aynı zamanda midyeler de yine bizler tarafından temin edilerek ve hazırlanarak özenli bir şekilde tezgahların üzerine yerleştirilmektedir. Kiralama hizmetinize dâhil olarak, etkinlikleriniz de konuklarınıza midye servisi yapacak olan personelimiz, bu tarz konularda oldukça deneyimli ve işinde iyi kişiler arasından son derece dikkatli bir şekilde seçilmektedir. Yani düzenlemiş olduğunuz etkinliklerde sorun çıkmaması ve herhangi bir aksilik yaşanmaması için bizim tarafımızdan her türlü önlem alınmakta ve bizler sunmuş olduğumuz kiralık ikram servislerimiz ile konuklarınıza yapılacak olan ikramların son derece başarılı bir şekilde servis edilme konusunu halletmiş olmaktayız. Böylece sizlere de yalnızca etkinliğinizin keyfini çıkarmak ve konuklarımıza ikram etmek üzere bizlerden temin ettiniz midyelerin tadına varmanız kalacaktır.

   

  Midye Tezgahı Kiralama Fiyatları


  Etkinlikleriniz de ikramlık olarak kullandığınızda konuklarımızın oldukça hoşuna gidecek olan midye tezgahından, midye servisi yapılması firmamız tarafından sizlere sunulan önemli bir kiralama hizmeti ile mümkün olabilmektedir. Bu hizmetimiz karşılığında sizlerden talep ettiğimiz ve midye tezgahı kiralama fiyatları doğrultusunda belirlenen bir ücret bulunmaktadır. Midye tezgahından etkinliğimizde midye servisi yapılma işlemi genellikle o tür davetlerde tercih edilen ikramlıkları göre çok daha makul fiyatlar ile sağlanmaktadır. Bu konuda talep ettiğimiz ücret sunduğumuz hizmetin yanında son derece uygun kalmakta ve özellikle sizler için olabilecek en iyi seviyeler de yer almaktadır. Midye tezgahı kiralama fiyatları belirlenirken en önemli kıstas kaç kişilik midye servisi olacağıdır. Bu kiralama hizmetini verirken müşterilerimizden istedikleri kişi sayısı doğrultusunda ücret talep etmekteyiz. Kaç kişiye midye servisi yapılacağı belli olduktan sonra ancak net bir rakam verebilme şansına sahip olmaktayız. Onun dışında tezgah ve midye servisini yapmak için hizmet verecek olan personel, kiralama hizmetimize ve ücretimize dahil olmaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Midye Tezgâhı
  Fiyat
  TRY 3000
  Stok Durumu
  Out of Stock

  1 thought on “Midye Tezgâhı Kiralama”

  1. gülffem açtı

   stand araba şeklinde mi ..? ne kadar geniş araba ..? diğer malzemeler de var mı arabada ..? servis elemanı dahil ne kadar fiyatı acaba ..? bir akşamlık kiralama olur mu .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon