Midye Tava İkramı Kiralama


Artık klasik organizasyonların yerine daha çok konseptli ve değişik yiyecek ikramlarının yapıldığı organizasyon ve etkinlikler tercih edilmeye başlanmıştır. Bu değişik ikramların başında da midye tava ikramı gelmekte ve son yıllarda popüler olan bu ikram çeşidi birçok insan tarafından oldukça sevilmektedir. Önemli sokak lezzetlerinden olan midye tava ikramı kiralama hizmeti firmamız aracılığıyla kiralayarak kullanabileceğiniz hem oldukça lezzetli hem de keyifli bir ikram çeşidi olacaktır. Son yıllarda genel olarak organizasyonlarda ve etkinliklerde sokak lezzetlerinin ikram edilmesi oldukça yaygın ve sevilen bir hizmet haline gelmiştir. Bu kadar çok sevilmesinden dolayı midye tava ikramı kiralama hizmeti müşterilerimizin bizden çok fazla talep ettiği bir kiralama hizmeti olmaktadır. Midye tava bilindiği üzere denizlerde bulunan ve son derece lezzetli olan midyelerin içlerinin çıkartılarak şişlere saplanması ve kızartılması ile yapılan oldukça lezzetli bir meze olmaktadır. İçleri çıkarılan midyeler özel sos ve baharatlar ile marine edildikten sonra güzelce küçük çöp şişlere saplanarak yağda kızartılır ve ekseriyetle patates kızartması ile birlikte servis edilmektedir. Böylesine güzel bir yiyeceğim etkinliklerde ve organizasyonlarda bu kadar çok tercih edilmesine şaşırmamak gerekir.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Midye Tava İkramı


  İnsanların severek tükettiği son derece lezzetli Sokak lezzetlerinden olan midye tava artık etkinliklerin ve organizasyonlarında göz bebeği haline gelmiştir. Birçok insan düzenlemiş olduğu etkinliklerde kiralık midye tava ikramı hizmetinden faydalanarak konuklarına eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Bu konuda hizmet veren bir firma olarak midye tava kiralama hizmetinden faydalandığınız da elde ettiğiniz şey sadece midye tava olmamaktadır. Öncelikle bizlere ulaştığınızda etkinliğin düzenleneceği adreste gelerek midye tavaların hazırlayan usta pişirebileceği tezgâhı ve ocağı ayarlamaktadır. Yani kiralık midye tava ikramı hizmetine bu muhteşem mezeyi hazırlayarak servis edecek usta da dâhil olmaktadır. Bu hizmeti kiraladığınız da midye tava konusunda iyi bir deneyime sahip son derece başarılı bir usta adresinize gelerek midye tavaların hazırlanması ve pişirilmesinde hizmet vermektedir. Ayrıca bu usta aynı zamanda da konuklara midye tavanın dağıtılması işlemini de gerçekleştirmektedir. Kısacası bu konuda firmamızdan kiralama hizmeti aldığınızda bir taş ile birden çok kuş vurmuş olacaksınız. Genel anlamda organizasyon ve etkinlik düzenleyen kişiler bunu yaparken çok yoğun çalışmak da ve aynı anda birçok şeyi beraberinde yapmak zorunda olmaktadır. En azından ikramlık konusunda, biz firma olarak yorulmalarını istememekte ve onlardan sadece bizleri arayarak bu konuda sunmuş olduğumuz kiralama hizmetlerinden faydalanmalarını istemekteyiz.

   

  Midye Tava İkramı Kiralama Fiyatları


  Bilindiği üzere sokak lezzetleri genel olarak çok pahalı ve maddi bakımdan zorlayıcı ürün gruplarından olmamaktadır. Bir davette veya etkinlikte en çok para harcanan şeylerden biri konuklara sunulan ikramlıklara ödenen ücretler olmaktadır. Düzenlediğiniz bu tarz etkinliklerde ikram konusuna çok fazla para harcamamanız için sizlere uygun midye tava ikram kiralama fiyatları sunmaktayız. Böylece konuklarınıza hem uygun fiyatlı hem de son derece tat olarak lezzetli gıdalar ikram edebilmiş olacaksınız. Üstelik size sunmuş olduğumuz midye tava ikram kiralama fiyatları içerisinde hem ikramın ücreti hem de ikramı konuklarınıza servisi yapacak olan personelin ücreti dahil olmaktadır. Normal koşullarda yalnızca bir servis personeline ödeyeceğiniz ücret ile firmamız sayesinde hem konuklarınıza ikram edeceğiniz yiyeceği temin edebilecek hem de personel tutmuş olacaksınız. Bu avantajlı kiralama hizmetinden hemen faydalanmak için bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşın ve sizlere bu harika kiralama hizmetlerimizden faydalanarak işinizi kolaylaştırmamızın keyfini yaşama şansı yakalamış olun.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Midye Tava İkramı
  Fiyat
  TRY 3000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Midye Tava İkramı Kiralama”

  1. ürün görseldeki gibi mi sunulacak ..? serivs elemanı da sağlayacak mısınız ..? 50 kişilik ikram kaça olur ..? midyeleri dışarıdan biz mi alıp getireceğiz ..? sizin temin ettiğiniz bir yer var mı yoksa ..?

  2. kilogram olarak mı ödeme yapılacak ..? servis elemanı da gönderecek misiniz..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? ödeme etkinlik sonunda yapılabilir mi ..? servis elemanı da olacak mı ..?

  3. sıcak bir şekilde servis edebilir misiniz ..? ne kadar sürede hazır olur ..? ne zaman talep etsek hizmeti getirebilirsiniz hemen ..? fiyat ne olur bir günlük hizmete ..?

  4. 20 kişilik servis yapabilir misiniz ..? 3 kişi gelebilir mi servis elemanı olarak ..? pişirme ve soslama da size mi ait ..? ürünler hijyenik mi ..? fiyat ne olur ..?

  5. bir günlük kiralama yapabilir miyiz ..? restoranımızın önünde servis arabasıyla servis yapabilir misiniz ..? servis elemanı ve malzemler dahil fiyat nedir .. ? malzemeler taze mi ..? eleman hijyene önem verir mi ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon