Midye Dolma Kiralama


Midye dolması, midyelerin pişirildikten sonra içlerinin pilav ile doldurulması ile yapılır. Ülkemizde oldukça fazla sevilen ve tüketilen midye dolmalar genelde sokak başında duran sokak satıcıları tarafından satılmaktadır. Firmamız etkinliklerinizde de konuklarınıza midye dolma ikram edebilmeniz adına midye dolma kiralama hizmeti vermektedir. İşinin ehli ustalarımızın elinden çıkan ve usulüne göre hijyenik ortamlarda hazırlanan midye dolmalarımızı konuklarınız çok sevecek. Firmamızdan midye dolma kiralama hizmeti aldığınızda çalışanımızı etkinlik adresinize gönderiyoruz. Çalışanımız belirttiğiniz konuk sayınıza göre hazırlanmış midye dolmaları özenle ve sokak satıcısı havası içerisinde konuklarınıza ikram ediyor. Böylelikle midye dolma kiralama hizmeti sağlarken hem sizlerin zamanınızdan çalmadan hizmet sağlıyoruz hem de hijyenik ve lezzetli midye dolmaları konuklarınıza çalışanımız özenle ikram ediyor. Size kalan tek şey ise midye dolma kiralama hizmetimiz ile organizasyonunuzun tadını çıkarmak. Ayağınıza kadar getirdiğimiz midye dolma kiralama hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sektörde adından bahsettiren bir firma olarak sizlere midye dolma kiralama konusunda her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Midye dolma kiralama hizmetimizi aldığınızda memnun kalacağınıza dair sizlere garanti verebiliriz. Midye dolman lezzetine kim hayır diyebilir? O hale konuklarınız için vakit kaybetmeden midye dolma kiralama hizmetimizden yararlanın.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Midye Dolma


  Deniz ürünleri bakımından zengin bir ülke olmamızdan dolayı oldukça fazla tüketilen midye dolmayı sizler için damak zevkinize uygun olarak hazırlıyoruz. Kiralık midye dolma hizmetimiz bu bağlamda sizler için çok iyi bir seçenek olacaktır. Omega 3 bakımından zengin olan midye dolmayı en lezzetli şekilde organizasyonlarınıza taşıyabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Kurumsal ya da bireysel, kapalı ve ya açık mekan fark etmeksizin kiralık midye dolma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firma olarak yılın her günü tatil yapmadan siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermekteyiz. Sektörde en çok tercih edilen kiralama firmalarından biri olmaktan ve sizlere kiralık midye dolma hizmeti kapsamında her türlü kolaylığı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Engin iş tecrübemiz ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmamız nedeniyle kiralık midye dolma konusunda sizlere en iyi hizmet kalitesini sunuyoruz. Sizde Türk damak zevkine uygun midye dolmaları konuklarınıza ikram etmek istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek kiralık midye dolma hizmeti talebinde bulunun. Hijyenik koşullarda ve kaliteli bir şekilde hazırlanmış olan midye dolmalara konuklarınız bayılacaklar. Kiralık midye dolma hizmetimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

   

  Midye Dolma Fiyatları


  Yaz kış her mevsim ve her şartta tüketilmeye uygun olan ve tüketilen midye dolma organizasyonunuzda ikram etmeniz için oldukça keyifli bir seçenek olacaktır. Midye dolma hazırlanırken birçok şeye dikkat edilmesi gerekir aksi taktirde sağlığa zararlı olabilmektedir. Bu bakımdan da firmamız midye dolmayı usulüne en uygun şekilde hazırlar. Midye dolma fiyatlarımız ise sektördeki fiyatlara oranla oldukça ekonomiktir ve bütçenizi sarsmayacak fiyatlardır. Ekonomik midye dolma fiyatlarımız sayesinde dilediğiniz kadar konuğunuza dilediğiniz sayıda lezzetli midye dolma ikramında bulunabilirsiniz. Midye dolma fiyatlarımızla ilgili en sağlıklı şekilde bilgi almak için firmamızı arayarak konuk sayınızı, organizasyon adresinizi bildirmeniz gerekmektedir. Çünkü midye dolma fiyatlarımız geleceğimiz adresinizin bize olan uzaklığına ve konuk sayınıza göre değişim göstermektedir. Firmamız midye dolma fiyatlarını belirlerken bütçenize uygun olmasına dikkat etmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmeti uygun fiyatlarla sağlayabilmek. Bu bakımdan da sektördeki en ekonomik fiyatlar karşılığında sizlere hizmet sunmaktayız. Midye dolma fiyatlarımızdan yararlanmak için vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçin. Sizler için hazırladığımız midye dolmalardan memnun alacağınıza dair şüpheniz olmasın.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 34 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Midye Dolma
  Fiyat
  TRY 3000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Midye Dolma Kiralama”

  1. ne kadar kiralayabiliriz..? kilo mu tepsi sayısı olarak mı ödeme yapacağız ..? servis elemanı da gelecek mi ..? ne kadar tutar fiyat ..? bir akşamlık kiralama yapabilri miyiz..?

  2. arabayla mı yoksa tepsiyle mi servis edeceksiniz ..? servis elemanı da gelecek mi ..? tepsinin içinde kaç tane olacak ..? 90 tane olabilir mi ..? fiyat ne olur en son ..?

  3. tanrıverdi gök

   kafemizin önünde ikram için kiralayabilir miyiz ..? 13 günlük kiralama olur mu, ne kadar olur fiyat ..? malzemeleri de sizden mi alacağız ..? temiz ve taze mi acaba ..?

  4. kutlama partimiz için kiralayabilir miyuiz ..? tepsiyle mi gelecek, 2 tepsi alabilir miyiz , servis elemnanı da gelebilir mi 2 tane, fiyat ne olur axcaba .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon