Meyve Tabağı Kiralama


Etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanı, kiralama hizmetimiz ile sizlere sunmaktayız. Bireysel etkinlikleriniz ya da kurumsal düzenlediğiniz organizasyonlar dahilinde, ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Meyve tabağı kiralama hizmetimizde, sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına geliştirilmiştir. Küçük çaplı ya da büyük organizasyonlarınız dahilinde, istediğiniz kadar, meyve tabağını kiralayabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam meyve tabağı ürünlerimiz, her zaman hizmetinizdedir. Meyve tabağı modellerimizi, internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca, diğer ekipman ve hizmetlerimi de detaylı bir şekilde inceleyebilir ve bizlere danışabilirsiniz. Ürünlerimiz, genel olarak birinci sınıf kalitedir. Ayrıca, titiz bir şekilde hizmetinize sunulur. Kiralama hizmet içeriğimiz dahilinde, nakliyat ve sunum gibi ek hizmetlerimizde bulunmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda, kiralama hizmet içeriği belirlenmektedir. Görüşme esnasında, ihtiyacınız olan ayrıntıları ekibimize iletebilir ve gerekli konularda yardım alabilirsiniz. Düğün, nişan, kokteyl, toplantı, fuar, seminer ve özel davetleriniz için, kiralık meyve tabağı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz, sizlere en iyi şekilde hizmet edecektir. Prensiplerimiz doğrultusunda, müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Birinci sınıf bir hizmet almak ve bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli meyve tabağı ürünlerimiz ile organizasyonlarınız daha şık olacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Meyve Tabağı


  Meyve tabağı ürünlerimizin, porselen ve farklı modelleri mevcuttur. Etkinlikleriniz doğrultusunda, konseptinize hangi modelimiz daha uygun olacaksa, onu tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve şıklığı ile meyve tabaklarımız, servislerinize renk katacaktır. Ayrıca, firmamızın size özel, meyve tabağı kiralama fiyatları ile gayet uygun bir şekilde, hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz, firmamızın garantisi altındadır. Kiraladığınız her bir ürünümüz, özenle hizmetinize sunulur. Eski veyahut deforme olmuş ürünlerimiz, asla hizmetinize sunulmaz. Kiralama hizmet içeriğimizin, her bir ayrıntısı ile ekibimiz, özenle ilgilenmektedir. Hizmet anlayışımız ve iş politikamız gereği, disiplinli bir şekilde iş akışı ilerler. Hizmet sektöründe öncü bir firma olarak, ekipmanımızın kalitesine önem vermekteyiz. Büyük ya da küçük her türlü ekipman, ürünümüz aynı özen ve ihtimam ile hizmetinize sunulur. Bireysel düzenlemek istediğiniz bir davet için, ihtiyacınız olduğu kadar, meyve tabağı ürünümüzü kiralayabilirsiniz. Kiralama hizmetimiz dahilinde, belirli bir sayı bulunmamaktadır. Ürün sayısı ve hizmet içeriği, sizlerin taleplerine göre programlanır. Sizlerde, profesyonel bir hizmet için kiralık meyve tabağı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Meyve Tabağı Kiralama Fiyatları


  Meyve tabağı kiralama hizmetimiz, her kesime ve herkese hitap etmektedir. Uygun koşullarımız ve ekonomik fiyat politikamız sayesinde, rahatlıkla kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile daha uzun yıllar hizmetinizde olacağız. Sizlerin talepleri ve artan müşteri portföyümüz ile daha da gelişmekteyiz. Düğün, nişan, doğum günü ya da daha resmi, toplantı, seminer fuar, gibi etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, meyve tabağı ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Gelişen alt yapımız ve kendini geliştirmeyi misyon edinmiş, çalışma arkadaşlarımız ile sizlere, en iyi hizmeti sunmaktayız. Prensibimiz gereği, kalite standartlarını benimsemiş bir firma olarak, her zaman yanınızdayız. Güncel meyve tabağı kiralama fiyatları hakkında bilgi almak üzere, bize danışabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz, en kısa sürede sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Profesyonel ve tecrübeli ekimiz ile, her alana hitap eden kiralama hizmetlerimiz ile karşınızdayız. Mevcut organizasyonlar doğrultusunda, geliştirdiğimiz ürün yelpazemiz ile, her türlü ekipman ihtiyacınızı karşılamaktayız. Meyve tabağı ürün modellerimizi, inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Konseptinize uyumlu, ürünlerimizi tercih ettikten sonra, kiralama hizmet içeriğimiz ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılın her günü ve her mevsim, organizasyon ve aktiviteleriniz doğrultusunda, yanınızdayız. Kaliteli kiralama hizmetlerimizden, uygun fiyatlar ile herkes faydalanabilir. Detaylı bilgi ve görüş için bizimle iletişime geçmeniz önemli rica olunur.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 18 votes
  Marka
  Kırala360
  Ürün İsmi
  Meyve Tabağı
  Fiyat
  TRY 4
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Meyve Tabağı Kiralama”

  1. oval, yuvarlak ya da düz olarak seçebilir miyiz ..? yaklaşık uzunluk nedir ..? derinliği hakkında da bilgi verir msiiniz..? en fazla kaç meyve sığar tabağa ..?

  2. kaç tane meyve sığar en fazla ..? mavi rengi var mı elinizde ya da kırmızı rengi ..? taşımasını da siz mi yapacaksınız en fazla kaç tane isteyebiliriz sizden acaba ..?

  3. Farklı boyu var mı ..? Porselen mi seramik mi ..? Kırmızı rengi var mı ..? Daha çukur olanı var mı ..? Kayık olan model var mı ya da oval ..?

  4. genişliği ne kadar ürünün ..? oval mı yoksa kare mi ..? ne kadar sürede teslim edersiniz..? kırılma durumunda değişim olur mu ..? ne kadar süre kiralama yapabiliriz en az ..?

  5. kayık tabağı şeklinde olan modeller de var mı ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? 90 tane kiralayabilir miyiz ..? taşırması da size mi ait ..? kargoyla mı gönderim olacak ..?

  6. başka rengi de var mı ..? ne kadar genişliği ..? kayık şekilde mi yoksa düz mü …? 55 tane var mı ..? bir hafyalık kiralama ne kadar olur ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon