Metal Halide Işık Kiralama


Parlaklığı ile öne çıkan, büyük alan ve mekan aydınlatmalarında tercih edilen bu ekipman son derece işlevseldir. Firmamız metal halide ışık kiralama hizmeti kapsamında müşterilerine katkı sağlamaktadır. Reklam panoları, bahçe, kavşak ve bina dışı aydınlatmaları için oldukça uygundur. Işık akı olarak yüksek bir seviyeye sahip olduğundan aydınlatılacak ortam dahilinde göz hizasından biraz yukarı monte edilmelidir. Metal halide ışık kiralama hizmetimiz dahilinde sizlere bu ürünü en uygun şartlar ile sunmaktayız. Genelde 1000 watt olan metal halide çalışma ömrü olarak 20.000 saate tekabül etmektedir. Bu özelliği ile de geniş alan aydınlatmaları için oldukça tercih edilmektedir. Firmamız metal halide ışık kiralama bazında müşterilerine bu ekipmandan faydalanma olanağı sunmaktadır. Sahne aydınlatması için de oldukça talep edilen bir üründür. Yüksek verimli ve uzun ömürlü bu ekipman sizlere firmamız tarafından metal halide ışık kiralama hizmeti ile sağlanmaktadır. Güç olarak da değişkenlik gösteren metal halide yüksek sıcaklık yaymaktadır. Bu anlamda dikkatli olmak gerekmektedir. Geniş alan aydınlatmaları için ideal olan ürün müşterilerimize metal halide ışık kiralama hizmeti dahilinde sunulmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Metal Halide Işık


  Oldukça işlevsel olan, büyük alan ve mekan aydınlatmalarında tercih edilen bu ekipman bitkilerin büyüme dönemleri için de sera dahilinde kullanılmaktadır. Akvaryum ışıklandırması bazında da kiralık metal halide ışık rağbet görmektedir. Son derece parlak ve kuvvetli bir aydınlatmaya sahip olan bu ürün birçok aydınlatma armatürüne göre daha fazla talep edilmektedir. Verdiği ısı dolayısı ile de son derece dikkatli bir kullanım gerektirmektedir. Firmamız ile iletişim sağlayarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bize danışabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Kiralık metal halide ışık ile ilgili teklif alabilirsiniz. Yıllardır bu sektörde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ve tecrübe avantajımız ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Kiralık metal halide ışık dahilinde de en ekonomik şartlar ile bu ekipmanı sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ile talepleriniz doğrultusunda yanınızda yer almaktayız. Bünyemizde barındırdığımız her ekipman için geçerli olduğu gibi kiralık metal halide ışık bazında da günümüz koşullarında en iyi fiyat aralığına sahibiz. Tüm ihtiyaçlarınızı firma olarak eksiksiz karşılamaya gayret göstermekteyiz. Son derece işlevsel olan bu ekipmanı edinmek adına kiralık metal halide ışık hizmetimiz kapsamında fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

   

  Metal Halide Işık Fiyatları


  İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz her ekipmanı minimal seviyede belirlediğimiz fiyatlarımız ile sağlamaya çalışmaktayız. Ve bütçenizi zorlamadan hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Bu anlamda metal halide ışık fiyatları dahilinde sizleri mağdur etmemekteyiz. Büyük mekan aydınlatmaları için önemli detaylardan biri olan bu ekipman müşterilerimize sunulmaktadır. Nakliye ve kurulum olarak da tecrübeli personelimiz yardımcı olmaktadır. Metal halide ışık fiyatları ile ilgili firmamız ile iletişim sağlayarak danışmanlık alabilirsiniz. Konser aydınlatmaları için de oldukça elverişli olan bu ekipman müşterilerimize en uygun şartlar ile sağlanmaktadır. Diğer aydınlatma armatürlerine göre çok daha kullanışlı olan bu ürün metal halide ışık fiyatları bazında son derece uygun bir fiyat aralığına sahiptir. Eğer siz de kaliteli hizmeti minimum fiyatlar ile almak ve talepleriniz doğrultusunda gereksinimlerinizi karşılamak isterseniz firmamız ile iletişim kurarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 19 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Metal Halide Işık
  Fiyat
  TRY 300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Metal Halide Işık Kiralama”

  1. fotoğraf çekimi için uygun mu ..? ne kadar sürede teslim edersiniz..? 5 tane kiralasak yeterli olur mu ..? kurulum sizden mi olacak ..? fiyat nedir..?

  2. ünzile yöntem

   ne kadar sürede getirirsiniz ..? sahne için uygun mu ..? ne kadar alsak yeterli olur acaba ..? kaç watt ..? ne kadar elektrik harcar acaba ..?

  3. asker uğurlaması eğlencesi için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar yeterli olur ..? kurulum ve taşıma sizden mi acaba ..? ne kadar sürede getirirsiniz ..? küçükçekmece tarafına sevkiyat var mı ..?

  4. sokak etkinliğimiz için getirebilir misiniz ..? gaziosmanpaşaya getirir misiniz ..? 5 tane var mı, kurma işlemi de sizden mi .. ? 2 günlük kiralama ıolur mu .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon