Meşrubat Dolabı Kiralama


Firmamız, bireysel ya da kurumsal düzenlediğiniz etkinlikler doğrultusunda, ekipman ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sizlere kiralama hizmeti sunmaktadır. Meşrubat dolabı kiralama hizmetimiz de, bu doğrultuda geliştirilmiştir. Hizmetlerimizin her biri titizlikle ve prensiplerimiz kapsamında, sizlere sunulur. Düğün, nişan, piknik, fuar, seminer, toplantı, doğum günü, öze davetler vb. etkinlik ve aktiviteler doğrultusunda, kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Meşrubat dolabı, ekipmanım sayesinde, konuklarınıza soğuk ikramlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Kiralama hizmet içeriğimiz, sizlerin talebine göre, nakliyat ve sunum gibi ek hizmetleri de kapsar. Sizlerin talebi doğrultusunda, yapılan anlaşmaya göre iş akışı ilerler. Kaliteden asla taviz vermeyen prensibimiz ile sizlere, en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı ve hizmetlerimizi de buna göre, geliştirme odaklı çalışmaktayız. Kalite standartlarına sahip hizmetlerimizle, piyasada lider firmalar arasındayız. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, firmamızın güvencesiyle hizmetinize sunulur. Sizlerde organizasyonlarınız doğrultusunda, kaliteli bir hizmeti güvenle almak için, bizi tercih edebilirsiniz. Size özel fiyat tekliflerimiz ile kiralık meşrubat dolabı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında, geliştirdiğimiz ürün yelpazemizle, ihtiyaç duyduğunuz her ekipmanı, karşılayacak alt yapıya sahibiz. Meşrubat dolabı, hizmetimizle alakalı detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Meşrubat Dolabı


  Meşrubat dolabına ihtiyaç duyduğunuz her etkinlik kapsamında, ilgili hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Etkinlik ve aktiviteler doğrultusunda, kısa süreliğine bazı ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bu gibi ekipman ihtiyaçlarını karşılamak üzere, kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Kiralama hizmeti konusunda, piyasada öncü firma olarak, bu tür ekipman ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktayız. Ayrıca, uygun fiyat bütçeleri ile sizlere sunduğumuz kiralama hizmetlerimizden, kolayca faydalanabilirsiniz. Meşrubat dolabı kiralama fiyatları, piyasadaki en uygun bütçelere sahiptir. Ekonomik fiyatlar ile, meşrubat dolabı ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü ekimizle, yılın her günü sizlere hizmet etmekteyiz. Yapmanız gereken sadece, organizasyonlarınız için bizi tercih etmektir. Kiralama hizmetlerimizin, güçlü alt yapısıyla tüm ihtiyaçlarınız, hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çalışma prensibimiz, müşterilerimize her zaman, hızlı ve ideal çözümler sunmaktır. Ayrıca, müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet etmekteyiz. Çeşitli etkinlik ve aktiviteleriniz doğrultusunda, kaliteli kiralık meşrubat dolabı hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Meşrubat dolabı ürünümüz, nakliyat hizmetimiz ile organizasyon alanınıza kadar teslim edilmektedir. Tabii dilerseniz, nakliyat işlemini kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Kiralama hizmet detayını, görüşme esnasında belirleyebilirsiniz.

   

  Meşrubat Dolabı Kiralama Fiyatları


  Meşrubat dolabı kiralama hizmetimiz, her bütçeye hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Açık hava etkinlikleri ya da kapalı ortamlarda düzenlediğiniz, organizasyonlar doğrultusunda, meşrubat dolabı ürünümüzü kullanabilirsiniz. Böylece, konuklarınıza, her mevsim soğuk içecek ikram edebilirsiniz. Meşrubat dolabı ürünümüz, kaliteli ve kullanılışlıdır. Bozuk ya da eski ürün asla hizmetinizde sunulmaz. Kiralama hizmeti aldığınız takdirde, bu gibi sorunlarla karşılaşırsanız, bize iletmeniz yeterlidir. Ekibimizin, gerekeni en hızlı şekilde yapacağının garantisini verebiliriz. Hizmet anlayışımız ve kaliteli ürünlerimiz ile yılın her günü yanınızdayız. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sitemiz üzerinden, daha detaylı inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları ya da kiralama hizmetlerimizle ilgili, öğrenmek istediklerinizi bize iletebilirsiniz. Gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Güncel kiralama fiyatlarıyla ilgili ve size özel sunduğumuz kampanyalarımız için de bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın, meşrubat dolabı kiralama fiyatları, makul bir şekilde düzenlenmiştir. Kiralamak istediğiniz, ürün sayısı doğrultusunda, bizler ile iletişime geçebilir ve fiyat teklifi konusunda danışabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, kaliteli çalışmalarıyla en iyi şekilde hizmetinize sunulacaktır. Nakliyat ve sunum gibi hizmetlerimizden de, gayet uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz. Organizasyonlarınız doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları bizlere iletmeniz durumunda, en hızlı şekilde sizlere yardımcı olacağız. Meşrubat dolabı ve her türlü ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 27 votes
  Marka
  Kırala360
  Ürün İsmi
  Meşrubat Dolabı
  Fiyat
  TRY 500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Meşrubat Dolabı Kiralama”

  1. dolabın boyutu ne kadar ..? fazla elektrik harcar mı ..? bir haftalık kiralasak kaça olur en son bir de içine en fazla kaç meşrubat koyabiliriz ürünleri yeterince soğuk tutar mı ..?

  2. ürünün iç kısmında ışık var mı ..? üzerine firmamızın logosunu da basabilir misiniz ..? ne kadar rafı var ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..? tekerlekli mi dolaplar..?

  3. ne kadar meşrubat sığar içine ..? tekerlekleri var mı altında ..? rahatça taşımamız mümkün mü ..? bir günlük kiralama bedeli nedir..? taşıma da size mi ait ..?

  4. kaç dereceye kadar soğuk tutar ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? kaç tane rafı var ..? ne kadar geniş acaba ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..?

  5. market için uygun mu ..? ne kadar sürede teslim edersimiz adrese ..? her yere servisiniz var mı ..? sivas a gönderirmisiniz ..? fiyat nedir ..? 3 tane kiralayabilir miyiz ..?

  6. dolap cam mı metal mi ..? ne kadar sürede esenyurta getirirsiniz.. ? 5 günlük kiralama olur mu, fiyat ne olur ..? ürün nasıl çalıştırılmalı, kaç dereceye kadar soğutur ..?

  7. 2 tane gönderir misiniz ..? bakkal için kiralanır mı ..? gebzeye taşıma yapar mısınız, 3 aylık kiralama olur mu, bozulursa tamir eder misiniz , fiyat nedir acaba .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon