Maskot Gösterisi Kiralama


Doğum günü partileri, piknikler, panayırlar gibi organizasyonlarda firmamızın sizlere sunacağı maskot gösterisi kiralama hizmetimiz çocuklarınızın neşe kaynağı olacak ve ilgisini çekecektir. Size sunacağımız maskot gösterisi kiralama hizmetimizle ev sahipliği yapacağınız organizasyonlarda çocukların eğlenceli bir şekilde oyunlar ve aktiviteler gerçekleştirilmesini sağlayabilir, onları memnun edebilirsiniz. Firmamızın size sunacağı maskot gösterisi kiralama hizmetimizde sevimli hayvan ya da ilgi gören çizgi film karakterlerinin kostümlerini giyinmiş ve işini titizlikle yapan personellerimiz sizlerin organizasyonlarına renk katacak ve çocukların mutluluğunu sağlayacaktır. Firmamızdan organizasyonlarınız için talep edeceğiniz maskot gösterisi kiralama hizmetimiz sayesinde hem çocuk misafirlerinizin hem de yetişkin konuklarınızın ilgisini çekebilirsiniz. Dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçerek maskot gösterisi kiralama hizmetimizden yararlanabilir, öğrenmek istediğiniz detayları kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İşini titizlikle yapan profesyonel ekibimizden oluşan maskotlarımız sizlere maskot gösterisi kiralama hizmetimizi dilediğiniz zaman dilediğiniz organizasyon adresine ulaştıracaktır. Firmamızdan maskot gösterisi kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde uzman arkadaşlarımız misafirlerinize çeşitli etkinlikler ve oyunlar oynatır ve renkli görüntüye sahip oldukları için onlarla beraber fotoğraf çektirirler. Firmamızın yılın her günü arzu ettiğiniz zamanda sizlere maskot gösterisi kiralama hizmetimizi kaliteli ve titiz bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Maskot Gösterisi


Sadece doğum günü piknik gibi etkinliklerinizde değil, firmamızın sizlere sağladığı kiralık maskot gösterisi hizmetimizden alışveriş merkezi açılışlarınızda, diğer açılış törenlerinizde ya da tanıtım partilerinizde kullanarak konuklarınızın ilgisini çekebilirsiniz. Kiralık maskot gösterisi hizmetimiz sayesinde konuklarınızın sempatisini ve ilgisini kazanacağınız organizasyona imza atabilirsiniz. Ayrıca fuar organizasyonlarınızda ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin tanıtımını yaparken de kiralık maskot gösterisi hizmetimizden yararlanmak sizi renkli ve sıra dışı kılacaktır. Firmamızın sizlere ulaştırdığı kiralık maskot gösterisi hizmetimiz sayesinde profesyonel maskotlarımıza broşür ve el ilanlarınızı dağıttırabilir dilediğiniz mesajları hedef kitlenize iletebilirsiniz. Firmanızı tanıtmak, konuklarınıza eğlenceli ve renkli anlar yaşatmak için kiralık maskot gösterisi hizmetimiz adeta biçilmiş kaftandır. Arzu ettiğiniz zaman firmamızla iletişime geçerek kiralık maskot gösterisi hizmetimizi dilediğiniz zamanda dilediğiniz adrese taşıtabilirsiniz. Kiralık maskot gösterisi hizmetimizi sağlarken sizlere her türlü imkanı ve kolaylığı sağlamaktayız. Hiçbir zahmete girmeden sadece firmamızı arayarak dilediğiniz organizasyon için kiralık maskot gösterisi hizmetimizi talep edebilirsiniz. Sizlere organizasyonlarınızda en iyi hizmet ve kalite içeren hizmetlerimizi sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Maskot Gösterisi Fiyatları


Tüm konuklarınız tarafından ilgiyle karşılanacak ve organizasyonlarınıza bir şölen havası katacak olan hizmetimizi organizasyonlarınız için talep ederken uygun maskot gösterisi fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Renkli kostümler giyerek sizi ve organizasyonunuzu en iyi şekilde temsil edecek olan maskotlarımızı uygun maskot gösterisi fiyatlarımızdan faydalanarak firmamızdan talep edebilirsiniz. Birbirinden sevimli hayvanlar ve herkesin beğenerek izlediği çizgi film karakterlerinin kostümleri giyen maskotlarımızı organizasyonlarınız için firmamızdan talep ederken birbirinden uygun maskot gösterisi fiyatlarımızdan yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sizlerin bütçesine uygun olan ve organizasyonlarınıza kaliteyle beraber renk katacak olan maskot gösterisi fiyatlarımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Organizasyonlarınızda dilerseniz tek kişilik bir maskot dilerseniz de ekip halinde bir maskot kiralamak isteyin firmamız sizlere bütçenize en uygun maskot gösterisi fiyatlarımızı sunacaktır. Hem çocuk konuklarınızın hem de ailelerinin huzuru ve mutluluğu için organizasyonlarınızda maskot gösterisi fiyatlarımızdan yararlanarak hizmetimizi talep edebilirsiniz. Firmamızın sizlere sağlayacağı maskot gösterisi fiyatlarımız sizlerin talep edeceği maskot sayısına ve organizasyonunun gerçekleşeceği adresin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Firmamız yılın her günü kesintisiz sizlere maskot gösterisi fiyatlarımızı ve diğer hizmetlerimizin fiyatlarını da sunarken en iyi fiyat ve hizmet kalitesini de sizlere sunmaktadır.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 8 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Maskot Gösterisi
Fiyat
TRY 300
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nurgül

görseldeki tavşan maskotu var mı ..? avm açılışı için kiralasak kaça olur ..? boyutu ne kadar maskotun üzerine avmnın logosunu da basabilir misiniz ..?

şimal

maskotun boyutu ne kadar ..? saatlik kiralama yapavilir miyiz ..? nakit ödeme de indirim olur mu yada taksit imkanı var mı ..? üzeerine logo ya da yazı yaazabilir misiniz ..? kurulumu siz den mi olacak ..?

baysalcan

boyutları ne kadar ürünlerin ..? 3 farklı boyutta var mı elinizde ..? o şekilde lkiralama yapabilir miyiz ..? kurulum ve sevk de size mi ait olacak ..? fiyat aralığınız nedir ..?

meriç rana

saatlik kiralama yapabilir myiz..? 2 saat için fiyat nedir ..? maskotu biz seçebilir miyiz ..? kıyafetini değiştirebilme şansımız var mı ..? etkinlikten sonra ödemeyi yapabilir miyiz ..?

muzaffer dikmen

görseldeki maskotların hepsi var mı ..? sadece tavşanlı isteyebilir miyiz ..?fiyat ne olur ..? boyutu nedir ..? doğum günü için bir günlüğüne kiralayabilir miyiz ..?